NBC This Is Us 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şimdi şöyle bir şey var, benim her gün izlediğim diziler var birisi How I Met Your Mother diğeri de X Files ve internetim aşırı yavaş. Yeni bir dizi izlemek için önceden gün belirlemem gerekiyor ona göre indirip izliyorum. :) Yani bendeki liste gerçek. :A
dediğine inanmış gibi yapıyorum :) neyse yani yarın ak koyun kara koyun mor koyun belli olur bakalım listene attıkların izlemek içinmi yoksa turşusunu kurmak içinmi anlaşılır ? :)

bence destere izlese the 100 ü desever:A bu arada pll in yapımcısı yeni dizi yapacak onu da izleriz:A
the 100 ilk bölümün 20 dakikasını izleyebildim :) ergenler dünyaya girince terketmiştim diziyi :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
dediğine inanmış gibi yapıyorum :) neyse yani yarın ak koyun kara koyun mor koyun belli olur bakalım listene attıkların izlemek içinmi yoksa turşusunu kurmak içinmi anlaşılır ? :)
Hatta bak @xemrexxx şahit bana bu diziyi neredeyse 3 hafta önce önermişti ben de "listeme alıyorum" dedim bak 3 hafta sonra ilk bölümünü izledim. :A Bizde söz klavyeden çıktı mı geri silinmez. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hatta bak @xemrexxx şahit bana bu diziyi neredeyse 3 hafta önce önermişti ben de "listeme alıyorum" dedim bak 3 hafta sonra ilk bölümünü izledim. :A Bizde söz klavyeden çıktı mı geri silinmez. :)
yalnız burda durum üç hafta değil söz klavyeden yarın diye çıktı :) yani sağlamasını yapmak için sadece 24 saatimiz var :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061

yalnız burda durum üç hafta değil söz klavyeden yarın diye çıktı :) yani sağlamasını yapmak için sadece 24 saatimiz var :)
şunları ayırarak geceyi noktalayın @Çiğdem- görmeden:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İnternetim el verirse tabii ki. .ss Mazeretim var. :A

Yazık aylardır reytinglerde ilk 100'e giremeyen programı bu şekilde gündeme getirmeye çalışıyorlar rezalet. :) Bir zamanlar gerçek bizdeyken fenomendi. :)))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İnternetim el verirse tabii ki. .ss Mazeretim var. :A

Yazık aylardır reytinglerde ilk 100'e giremeyen programı bu şekilde gündeme getirmeye çalışıyorlar rezalet. :) Bir zamanlar gerçek bizdeyken fenomendi. :)))

bugünden başladı bahaneler yarına göktaşı düştü bile diyebilirsin :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
dur @destere konuya bakıyor bir de üçüzlerin anasının resmini koyalım belki o izler:A
Ekli dosyayı görüntüle 53844 Ekli dosyayı görüntüle 53845
Yorumunu bekliyorum o zaman. :)
şu ara lar ke ndi dizilerim e y etişemiyoru m c n m oyüzde n yeni dizilere şua n şa ns vermiyoru m bir sürü biriken dizilerim oldu :A :A :A

1x1. Bölüm

ilk bölüm beklediğimdende çok iyiydi.. @OzaN ın diziye kötü puan vermesi aslında diziyi beğeneceğime dair bir beklenti yarattı bende:) yalnız durum beklentiyide aştı ..
oyuncular çok iyi, konu ilgi çekici, bir çok yerdede kahkaha attım mesela zencinin kendisini terkeden biyolojik babasıyla karşılaştığı sahne, yine babasını eve çağırdıktan sonra karısına durumu anlatırken yaşadığı şaşkınlık ve kendi kendine gülme krizine girdiği sahne harikaydı :) yine kevın ın parlak dadılıktan sıkılıp isyan ettiği sahne çok iyiydi ..
şişmanın zayıflamak için gittiği yerden bir şişmanla eve döndüğü yerlerde iyiydi .:)
hamile kadının çocuk doğurduğıu sahneyi bende ilk anda günümüzde geçiyor sanıyordumda o üçüzlerin babasıymış meğersem :) yine doktorun anlattığı limonata hikayesi çok iyiydi :)

dizinin ikinci bölümüne geçeyim ben bakalım devamıda güzel gelecekmi? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x2. Bölüm

güzel bir bölüm daha izledim karakterlerin hiçbiri itici değil o açıdan dizi iyi gidiyor şimdilik :)
son sahnede çocuklar büyük annem ve büyük babam diye kapıya koştuklarında kapıda rebecca ile birlikte gelenin jack değilde arkadaşı miguel olmasına bir anlam veremedim acaba jack yaşamıyormu artık ?

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x3. Bölüm

yine güzel bir bölüm :)

kate le tobby biraz gecikmelide olsa halvete ulaşmayı başardılar :) kate in o dev cüssesi altında güzel bir ses yatıyormuş bunuda keşfettik sonunda :)
zenci oğlan randall ın hikayeside ilginçmiş yalnız anne rebecca muhteşem bişey rebeccayı sevdim hatta yaşlıyken bile favorim kadın :) kadının zenci evlatlığını kabul etme süreci çok güzel işlenmiş dizide
ihtiyar william ın neden oğlunu bugüne kadar aramadığınıda öğrenmiş olduk , rebecca ile yaptıkları anlaşma engel olmuş moruğa .. yalnız bu kararında da rebeccayı destekliyorum kadını her türlü desteklemek şart:)
bir önceki bölümde sorduğum sorunun cevabını bu bölüm de alamadım? baba jack neden günümüzde yok da onun yerine miguel dallaması rebecca nın yanında :) bir sonraki bölüm belki bunun cevabı vardır :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1. Bölüm

ilk bölüm beklediğimdende çok iyiydi.. @OzaN ın diziye kötü puan vermesi aslında diziyi beğeneceğime dair bir beklenti yarattı bende:) yalnız durum beklentiyide aştı ..
oyuncular çok iyi, konu ilgi çekici, bir çok yerdede kahkaha attım mesela zencinin kendisini terkeden biyolojik babasıyla karşılaştığı sahne, yine babasını eve çağırdıktan sonra karısına durumu anlatırken yaşadığı şaşkınlık ve kendi kendine gülme krizine girdiği sahne harikaydı :) yine kevın ın parlak dadılıktan sıkılıp isyan ettiği sahne çok iyiydi ..
şişmanın zayıflamak için gittiği yerden bir şişmanla eve döndüğü yerlerde iyiydi .:)
hamile kadının çocuk doğurduğıu sahneyi bende ilk anda günümüzde geçiyor sanıyordumda o üçüzlerin babasıymış meğersem :) yine doktorun anlattığı limonata hikayesi çok iyiydi :)

dizinin ikinci bölümüne geçeyim ben bakalım devamıda güzel gelecekmi? :)
şu yarım dizilerimi tamamlamadan yeni diziye başlayamıyorum ayoll ama beğendiysen @mrt-06 ile birlikte kardeş kardeş izleyin aynı battaniye altında ayoll :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
la o iş öyle denmez soyunmuş halini koyucan ki @Çiğdem- diziye balıklama dalsın :A
Justin-Hartley-shirtless-body-Revenge.jpg

bu arada 5 kanalın dizileri içinde en çok izlenen dizi bu sene this is us zaten @OzaN beğenmemiş izlese @Tolstoyevski de beğenmez işte anlayın nasıl kaliteli bir dizi :A ayrıca bu dizideki dramı gören @dosimosi ve @denizz19 dizinin 1 numaralı fanı olur bence:A bu arada shonda rhimes in dizileri de 2-4-5. olmuş geçen hafta boşuna halkın yapımcısı demiyorum kadına :oley: @batuhankaralar @Forumdash sizin ay yapım ders almalı kadından:A @cookies @vadikızı @eskici @Bully @Aserat
Ekli dosyayı görüntüle 53842

cnbc-e diye kanal vardı orda dizide oynuyordu bu çocuk ordan biliyorum bende dizinin
adın unuttum da:D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
cnbc-e diye kanal vardı orda dizide oynuyordu bu çocuk ordan biliyorum bende dizinin
adın unuttum da:D
smallville dizisi @Çiğdem- in oklu börekli arrow oğlanını ilk bu oynamıştı tabi o zaman yan karakterdi arrow sonra baktılar çirkin kızlar sarışın memeli oğlan seviyor dizisini yaptılar:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
gördün müsarışın oğlanı destereye kaptırdın sabaha ka fantezi yapmış diziyle totoş :A
dizi kaliteli bir dizi , oyuncularda kaliteli bundan iyisi şamda kayısı :) devam devam iki güne zaten sezonu bitiririm :) kaç bölüm yayınlanmıştıki ?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
dizi kaliteli bir dizi , oyuncularda kaliteli bundan iyisi şamda kayısı :) devam devam iki güne zaten sezonu bitiririm :) kaç bölüm yayınlanmıştıki ?
14 ya da 15 emin değilim bhu sezon 18 bölüm :) dizi 2. ve 3.sezon onayını da aldı reytingler çok düşmezseo nlar da 18 er bölüm olacak:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
14 ya da 15 emin değilim bhu sezon 18 bölüm :) dizi 2. ve 3.sezon onayını da aldı reytingler çok düşmezseo nlar da 18 er bölüm olacak:X

kate doğurana kadar dizi devam eder sanırım :) zaten baskül çift şimdiden çalışmalara başladı üçüncü bölümde halvet işi tamamdır :)
rebecca çok güzel kadın benim dizideki favorim oldu :) birde yaşlı moruk william ın gençliğinde otobüste tanıştığı zenci kızda harika bişeydide kısa gösterdiler :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
kate doğurana kadar dizi devam eder sanırım :) zaten baskül çift şimdiden çalışmalara başladı üçüncü bölümde halvet işi tamamdır :)
rebecca çok güzel kadın benim dizideki favorim oldu :) birde yaşlı moruk william ın gençliğinde otobüste tanıştığı zenci kızda harika bişeydide kısa gösterdiler :)
Spoi istermisin:A