NBC This Is Us 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şimdi hesapladım bunları izliyormuşum, sanırım en çok @Çiğdem- ile ortak dizim var. :F

DİZİLERİM
1. Friends
2. Mom
3. How I Met Your Mother
4. Episodes
5. You Are Worst
6. Pretty Little Liars
7. The 100
8. The Flash
9. The Walking Dead
10. This İs Us
11. American Horror Story
12. X Files

dört ortak dizimiz varmış :)
Mom
Pretty Little Liars
Episodes
The Walking Dead

Şimdi hesapladım bunları izliyormuşum, sanırım en çok @Çiğdem- ile ortak dizim var. :F

DİZİLERİM
1. Friends
2. Mom
3. How I Met Your Mother
4. Episodes
5. You Are Worst
6. Pretty Little Liars
7. The 100
8. The Flash
9. The Walking Dead
10. This İs Us
11. American Horror Story
12. X Files

dört ortak dizimiz varmış :)
Mom
Pretty Little Liars
Episodes
The Walking Dead

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sen o kısımdan heyecan duymazsın bence ilk sahnede popo gözüküyor dizide mesela sen o kısımda heyecanlanabilirsin:A

ilk bölümü bir izleyeyim eğer benlik değilse zaten bırakırım @mrt-06 le çiftetelli oynarsınız konuda:) ben şimdilik konudan uzaklaşayım bakarsın güzel bir dizi çıkar diziyi spoilerlarla rezil edersin şimdi :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
ilk bölümü bir izleyeyim eğer benlik değilse zaten bırakırım @mrt-06 le çiftetelli oynarsınız konuda:) ben şimdilik konudan uzaklaşayım bakarsın güzel bir dizi çıkar diziyi spoilerlarla rezil edersin şimdi :)
çabuk izle bu hafta 14-15. (b) bölüm yayınlanacak totonla 10 günde ezersin tüm bölümleri sen :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
çabuk izle bu hafta 14-15. (b) bölüm yayınlanacak totonla 10 günde ezersin tüm bölümleri sen :A
sen Good Behavior u izledinmi izliyormusun kaçtasın ne halt yiyon la :) dizi harika gidiyor sakın bıraktım veya başlamadım deme diziyi @Çiğdem- le @mrt-06 ede tavsiye ediyorum :) zaten hogatha diziyi severse görümcek peşinden koşarak gelir :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Zaten üçümüzün ortak buluştuğu tek dizi var o da PLL, bu sezon bitiyor.:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
sen Good Behavior u izledinmi izliyormusun kaçtasın ne halt yiyon la :) dizi harika gidiyor sakın bıraktım veya başlamadım deme diziyi @Çiğdem- le @mrt-06 ede tavsiye ediyorum :) zaten hogatha diziyi severse görümcek peşinden koşarak gelir :)
ilk bölümü izledim gerisi gelmedi:X dün following i izledim iyi dizi gibi ; bugün startup diye diziye başladım idare eder şimdi rillington place diye bir dizinin ilk bölümünü izlicem 4ünden 2sini izlerim artık :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
listeye almak diyince @Forumdash @Harunnn60 ve @MelankoliK i anmadan geçmeyelim :) onlar ne demek istediğimi anlar zaten :)
Şimdi şöyle bir şey var, benim her gün izlediğim diziler var birisi How I Met Your Mother diğeri de X Files ve internetim aşırı yavaş. Yeni bir dizi izlemek için önceden gün belirlemem gerekiyor ona göre indirip izliyorum. :) Yani bendeki liste gerçek. :A