NBC This Is Us 1. Sezon Yorumları

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
bu dizi günde bir bölüm en fazla iki bölüm gider zaten, fazla hız yapmayacaksın tadını çıkara çıkara izleyeceksin :)
Evet katılıyorum. Bir de hani bir bölümü bitirdikten sonra diğerine geçmek için hırs da yapmıyorsun zaten. Zamanım da yok çok, 2 bölüm yeter. :D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
1x11

Olivia bir döndü pir döndü, kısa saçı yakıştıramadım kendisine. Kevin büyük ihtimalle diğer kızı bırakacak zaten kız da dediklerini duydu. :D

Geçmişte ise Jack'in yine ne kadar fedakar bir baba olduğuna tekrar şahit olduk. Çocukları ve eşi için ne yapıp edip aldı evi. Milo Ventimiglia Heroes'ta ne kadar itici buluyorsam bu dizide o kadar seviyorum. :Z

Randall ise babasının gay olduğunu hala kabullenemedi garibim, zor zamanlar geçiriyor :F

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
1x12

Sadece eskilerin gösterildiği sıkıcı bir bölümdü bence. :(

Jack’çim önünde eğilmek istiyorum senin. :D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
1x13

Bu bölümde flashbackleri daha çok beğendim. Özellikle ilk defa Jack'in cenazesini göstermeleri sürpriz oldu.

Kate'in kampta yaşadıkları komikti. Kevin da seçimini yaptım en başından beri biliyordum Olivia'yı seçeceğini. :D

This Is Us ortalamasının altında bir bölümdü yine. Hareketlenir umarım bir an önce. :)

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
1x15

Şu ana kadarki en iyi bölümdü :Z

Randall'ın stres nöbetleri geçirdiğinden önceki bölümlerde bahsedilmiş ama hatırlayamadım. Kevin'ın oyununu bırakıp son anda kardeşinin yanına gidip onu sakinleştirmeye çalışması duygu yüklüydü.

Kate'in kamptan atılması da ayrı komediydi. Bir yerde de dikiş tutturamıyor şu kız :F

Ve yine Jack'in ölümü hakkında senarist ser verip sır vermiyor. :D

1x16

William'ı erken kaybettik. :( Bölüm de ona odaklanmıştı, müzikal açıdan zengin bir bölümdü.

@xemrexxx @destere

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
1x18

Sezonu çok güzel ve tatlı kapatmışlar. :D

Meğer Jack ve Rebecca farklı kişilerle buluşacaklarmış, orası güzel ters köşeydi. Böylece bu güzel aşkın nasıl başladığına da şahit olduk. Bundan önce de sadece onlara odaklanan bir bölüm vardı sıkıcıydı ama bu bölümü çok beğendim. :Z

Diğer taraftan 3 kardeş de önemli kararlar aldı. Randall'ın evlatlık alacağı çocuğu merak ediyorum. :D