Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

NBC This Is Us 1. Sezon Yorumları

Bu konu 'Yabancı Dizi Yorumları' forumundadır ve bazinga tarafından 21 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Tags:
  1. bazinga

bazinga Admin
    Admin

Yeni sezonun en çok beklenen dizilerinden biri olan This Is Us bu gece başlıyor.

NBC ekranlarında yayınlanacak olan dizi eleştirmenlerden de oldukça iyi yorumlar alarak dikkatleri çekti.

This Is Us ile ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Şunlar da ilginizi çekebilir:

2. bazinga

bazinga Admin
    Admin

1x1

Umutlu olduğum dizilerdendi, özellikle IMDb puanı da 9.0'a çıkınca beklentim tavan yaptı ama hiç sevemedim.

Beklediğim samimiyeti bulamadım, bulanlar olacaktır tabii. Çoğu network dizisinden kaliteli en azından. :)

5+ /10

• Beğendim Beğendim x 1
  3. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

Hiç konusunu açtiğini dememiş kimse bizde yetim dizi gibi gidip SİYDB yorum yazdık:T:

Neyse kopyalayalım :A

This Is Us

Aslında dün gece @OzaN linki verince izlemiştim ama bugun yazmak nasip oldu. Etkisi de geçmedi:X

S01B01

Acayip pozitif , acayip umut dolu bir dizi. Sevgi bariş aşk ne ararsan var:X Nefrete yer yok:A

Dizi gerek oyunculukları gerek senaryosuyla güzeldi. Ama haftalık takip edilesi dizi değil. Kendinizi boşlukta hissetiğiniz bir anda oturup 4-5 bölüm üst üste izlenecek dizi.
    Şeyi çok beğendim;
    Spoiler
    Dizide oyuncu olan Mann-ny dizisinin başrolü oğlanı habire soyarak dizi sektörüne güzel gönderme yapmişlar:X @xemrexxx kesin orda bi zıtlık yapacaksındır :A

Dizide en etkilendiğim sahne şişko kadının kilosunu ölçerken küpesini bile çıkarması ve üçüz babanın zenci yetim bebeği de evlatlık alması:(

Dizi o kadar pozitif ki mutluluktan göz yaşarması olur:X Neyse yukarda dediğim gibi en sinirli/depresif anımda izleyeceğim güzel sıcak bir diziymiş:X

8/10

• Beğendim Beğendim x 1
    • Güldürdün Güldürdün x 1
  4. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

1x1

Çok samimi, insanın içini ısıtan bir dizi olmuş. Oyuncuların hepsine daha ilk bölümden ısındım. Zaten şişman kadın sanırım TLC'den bir programdan biliyorum, oğlan da tanıdık geldi gerçi. Sonunu çok farklı bağladılar meğer adamlar geçmişteymiş, evlat edinen aile de oymuş.  :D

İşlenen konular bizim dizilerimizde milyon kez işlendi ama güzel yansıtmışlar, ABD'de pek bu konularda diziler yapılmadığı için fazladan ilgi görmüş olmalı. :A

Oyuncu olan adamın yönetmen tarafından sürekli üstünü çıkarmasını istemesi, @xemrexxx ve @Çiğdem- gibiler yüzünden sektörün ne hale geldiğini çok güzel yansıtmışlar, adam sonunda isyan etti soyunmayacam yeter dedi. :A @destere

İlk bölüm puanım; 8/10

• Güldürdün Güldürdün x 2
    • Beğendim Beğendim x 1
  5. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

hahaha keşke türkiyedede böyle bir isyan olsa ayoll kış ayında boll duş sahneleriyle devam ediyorlar :A :A :A

• Güldürdün Güldürdün x 3
  6. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye
    Favori Üye

la o iş öyle denmez soyunmuş halini koyucan ki @Çiğdem- diziye balıklama dalsın :A
    [​IMG][DOUBLEPOST=1486331275][/DOUBLEPOST]
    bu  arada 5 kanalın dizileri içinde en çok izlenen dizi bu sene this is us zaten @OzaN beğenmemiş izlese @Tolstoyevski de beğenmez işte anlayın nasıl kaliteli bir dizi :A ayrıca bu dizideki dramı gören @dosimosi ve @denizz19 dizinin 1 numaralı fanı olur bence:A bu arada shonda rhimes in dizileri de 2-4-5. olmuş geçen hafta boşuna halkın yapımcısı demiyorum kadına :oley: @batuhankaralar @Forumdash sizin ay yapım ders almalı kadından:A @cookies @vadikızı @eskici @Bully @Aserat
    gdfgdfgdfgdf.png

#6 xemrexxx, 5 Şubat 2017
    Last edited: 5 Şubat 2017
  7. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Güzel dizi ama konu nasıl ilerleyecek acaba, ilgi çekici hikayeler bulmaları lazım daha 1. bölümden adam ölümcül hastalığa tutuldu, bebekler doğru, diğer oğlan isyan edip işi bıraktı, kız sevgili yaptı. :F

8. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye
    Favori Üye

dizinin yarısı günümüzde yarısı çocukların farklı yaşlarındaki dönemlerinde geçiyor :)) geçmişteki sorunlarla günümüzdekileri bağdaştırıp devam diyor zaten daha 9.bölümü yayınlanırken 2. ve 3.sezon onayını aldı dizi yani bitme derdi de yok :A

9. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Ben sandım ki adamla diğer ikizilerin bağını açıklamak için ilk bölüm geçmişe gittiler, yani devamlı geçmişle şimdi arasında geçecekse daha güzel olur o zaman. :)

Bu arada bu oyuncu oğlan Baby Daddy'de oynamış mıydı, sanki ona benzettim. :A

10. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye
    Favori Üye

yok meme memeye benzer sen karıştırmışındır ama ikisi de @dizi kolik in gözdesiydi burada olsa da yorumlasa :( @Çiğdem- e kaldı forum.ss

11. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Özledim kankemi. :(

• Aynen Aynen x 1
  12. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye
    Favori Üye

özellikle baby dadydekini yakından takip ediyorum demişti çiğdem gibi sapık rüyalar görüyordur geceleri:A

13. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Pek de numara yok ki bu göğüs kasları kimde olsa böyle görünür zaten. :A

Resmen @Çiğdem-'in erkek versiyonuna dönüşüyorum şuan fark ettim. :eek:

14. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

şu  ara lar   ke ndi  dizilerim e  y etişemiyoru m  c n m  oyüzde n  yeni dizilere şua n  şa ns  vermiyoru m  bir  sürü  biriken dizilerim oldu  :A :A :A

15. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye
    Favori Üye

oğlanın poposu da gözüküyor dizide ama bak iyi düşün :A

16. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Fazla dizi göz çıkarmaz canım. :A @destere de sevebilir bu diziyi, bir etiketlere baksa. :mad:

Ben de saymadım ama bayağı dizim oldu. :F

• Güldürdün Güldürdün x 3
  17. destere

destere Favori Üye
    Favori Üye

@OzaN beğenmemiş demekki dizinin güzel çıkma ihtimali yüksek :) ama ilk bölüme bakmadan dedikodulara aldırış etmem ben ilk bölümü izleyip kendim karar vermeliyim :)

• Harika Harika x 1
  18. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye
    Favori Üye

dur @destere konuya bakıyor bir de üçüzlerin anasının resmini koyalım belki o izler:A
    dfgdfgd.jpg dfgbdfgdfg.jpg

19. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Admin  yet kisi  almışken banlasana şu   yer  cücesini  cnm sen  :A  :A :A

20. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Yorumunu bekliyorum o zaman. :)

• Beğendim Beğendim x 1