The Walking Dead / En Favori Mekan

En Favori Mekanınız?

• Atlanta City

Oy: 2 10.0%
  • Hershel'in Çiftliği

Oy: 9 45.0%
  • Hapishane

Oy: 7 35.0%
  • Woodbury

Oy: 1 5.0%
  • Terminus

Oy: 0 0.0%
  • Ekibin Son Bulunduğu Mekan

Oy: 1 5.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
The Walking Dead 5.Yıla Özel FavoriForumum.Net'deBüyük Etkinlik
7b7vVW.gif

Önceki günlerde tanıtımımızı yaparak The Walking Dead etkinliğimizi gerçekleştireceğimizi söylemiştik. Kategoriler halinde oylamalar olacak. Şuan kategorilerde kolaydan zora doğru gidiceğiz ve etkinliğe ''En Favori Mekan'' ile resmen başlatıyoruz!

Oylama ile ilgili bilgiler!

*En sevdiğiniz en favori bulduğunuz eğer bir zombi salgını olsa burada yaşarım diyorsanız ankette oy verin!
*Eger izlemediğiniz bölümler varsa izlediğiniz yerlerde ki favori mekanınıza oy verin. :)
*Oylarınızı kullandıktan sonra konuya yorum yapın ki kimin kullandığını bilelim . :)
*En fazla 1 oy kullanabilirsiniz. :)

Atlanta City
the-walking-dead-poster.jpg

Hershel'in Çiftliği
01.-the-walking-dead-wallpapers.png

Hapishane
tumblr_static_twd_p2l_home_banner.jpg

Woodbury(Valinin Mekanı)
walkingdead_woodbury.jpg

Terminus
terminus-07.png

Ekibin son bulunduğu mekan

the-walking-dead-episode-513-michonne-gurira-rick-lincoln-935-1.jpg

@Yiğitt @mrt-06 @vadikızı @GunesinOglu @Jonsnow @Tolstoyevski @Çiğdem- @OzaN @destere @BesaleT @Titanium @GreatOttoman @sokak sanati @dizi kolik @Bully @*YıldırıM* @cevaa @Forumdash

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Harsell'ın çiftliğinde olan bölümler iyiydi aslında Son Durakta çok güzel olaylar oldu ama kısa süreliydi hemen geçti.:( O nedenle Harsell'ın Çiftliği dedim.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hapishane kesinlikle oradaki bölümler harikaydı hapishaneden çıktıktan sonra bozulu zaten dizi hapishane diyorum :Z:Z:Z

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Hangi mekanın olduğu bölüm daha güzel diye değerlendirmedim. Öncelikle Atlanta'da tutunmak çok zor ve erzakların bittiğinde toplaman çok zor, çok profesyonel adamlar lazım. Hapishane ise çok göz önünde, herkesin saklanmak için ilk aklına gelecek bir yer. Dışardan gelecek bir sürü insan saldırısı olur ve tellerle korunman zor bir zombi akınında yıkılır. Terminus, Woodbury ve ekibin son bulduğu yerde birbirine benzer yerler. En mantıklı yer Hershell'ın çiftliği en önemlisi hayvan ve tarım yapılacak alan var etrafına hendek kazıp, korumalıkla etrafı güçlendirirsin. Her ihtimale karşı yer altına yaşam hücresi tarzı ufak 15-20 kişinin girebileceği bir yer yaparsın herhangi bi akında burada saklanırsın.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
daha öncede söylemiştim ara ara baktım diye hapishanede olan
sahneler vardı onu beğendim onu dedim bnde;)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Son iki mekanı görmemiş biri olarak karar sahibi olmak kötü. Hapishane ve Woodbury arasında kararsız kaldım. Woodbury'de imkanlar çok genişti ama orada yaşayan topluluk her şeyden habersiz yaşamlarını sürdürüyorlardı hayatlarının tehtid altında olduğunu öğreninceye kadar. Yani çok normal bir şekilde devam ediyorlardı, o yüzden başından beri diğer grubu izlediğimiz için valide de içinde bulunduğu toplulukta birkaç adım itici gelmiştir genel izleyiciye. (tabi sevenleri de yok değildir) Ayrıca aylaklarla smackdown yaptıkları sahneyi hatırladıkça hala gülüyorum. :F Yani tüm bunları düşündüğümüzde hapishane diyorum. :)