The Walking Dead Beyaz Perdeye Uyarlanıyor!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- için fark etmez, önceki sezonu bile izlemeden geçti bu sezona deli kız :A

Yarıya kadar falan izlemişti galiba, sonrasını bulamadım her yerden kaldırılmış deyip atladı bu sezona :A

Tamam be izleyeyim hadi madem bu kadar ısrar ettiniz :A Beğenmezsem benden çekeceğiniz var ama :A @Çiğdem-
ilk yarısı 9 bölümü izlemiştim ikinci yarısını bulamadık ama konuyu biliyoruz sezon finalini izleyip yenis ezona geçtim Arrowda da öyle yapmıştım bazen eziyet sezonlarında öyle yapmak gerekiyor :A :A :A Ama Rwwoun bölümü oldu halde dayanamamıştım izlemeye TWD 2.Yarıyı bulamadım için sezon finalini izledim tümünü bakamayıp :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ilk yarısı 9 bölümü izlemiştim ikinci yarısını bulamadık ama konuyu biliyoruz sezon finalini izleyip yenis ezona geçtim Arrowda da öyle yapmıştım bazen eziyet sezonlarında öyle yapmak gerekiyor :A :A :A Ama Rwwoun bölümü oldu halde dayanamamıştım izlemeye TWD 2.Yarıyı bulamadım için sezon finalini izledim tümünü bakamayıp :A :A :A
Yok artık şaka mısın nasıl geçtin izlememeyi. o_O

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1. sezon çöp, 2. sezon son iki bölümü hariç çöpün bir tık üstü, 3.s güzel, 4.s çok güzel, 5.s çok güzel, 6.s vasatın bir tık üstü, 7.s vasat, 8.s vasat. :A :A

Aynı diziyimi izliyoruz sen TWD başlıklı başka dizi izliyor olmayasın zaten yorumlarında alakasız :A :A :A @destere @MasacRE- @dreamy @Harunnn60
FTWD'yi severek izleyen bir insanın TWD'nin 1. sezonuna çöp demesine şaşırmamak lazım :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu sezon gerçekten dizi toparladı Darly tek başrol olmaya hazırlanıyor ilk 3 sezonun karizması tekrar yüklenmiş adama izlemek büyük bir keyif :Z:Z:Z @dreamy @Harunnn60 @destere
Daryl'ın ilk 3 sezon ne karizması vardı sanki atma sen de o zaman geri plandaki silik bir tipti. Rick ile Shane ön plandaydı :A Neyse dediğim gibi karakterler umurumda değil, bir bakacağım dizi biraz düzelmişse devam ederim :A

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,730
Puanı
710

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Carol saçlarını uzatmış gördün mü :A @destere Beğenir artık :A
Daryl'ın ilk 3 sezon ne karizması vardı sanki atma sen de o zaman geri plandaki silik bir tipti. Rick ile Shane ön plandaydı :A Neyse dediğim gibi karakterler umurumda değil, bir bakacağım dizi biraz düzelmişse devam ederim :A
Hiçbir zaman karizması olmadı ki o adamın. :( Benim bu sezonki favorim belli ama söylemeyeyim spoiler olur. :A
Dizinin en sevilen karakteri çizgi romanda olmamasına rağmen Darly :Z Ricki seven bir kaç avuç kişi oyüzden kıskanıyor adamı sizin gibiler :A :A :A

Carolde Maggilerle birlikte geberip gitsin @Harunnn60 :A :A :A @destere

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,730
Puanı
710
5 Bölümü izledim kimmiş favorin :A :A :A
Judith Grimes :bhr:

judith-grimes-the-walking-dead-1585765-54ce.jpg