AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
4. bölüm.

Güzel ve tempolu bir bölüm.

Son sahneden Rick'in kurtulmasının imkanı yok. Umarım saçmalamazlar. ayrıca yakıştıramadığım bir ölüm olacak bu, maalesef.

7.5

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
@MasacRE- bence bu sezona başlamalısın ilk iki bölümde 7 - 8 havası yoktu. :D Ayrıca dizinin yapımcıları bu sezonun, kendilerinin favorisi olduğunu söylemişler. Yol yakınken hatandan dönebilirsin. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
9x3

Bölüm harikaydı. Salt çatışma veya gereksiz fazla sahne yok, gizem var bu da bu sezonun diğer iki sezondan (çoğu bölümünden) ayrılmasını sağlıyor bana göre. :Z

Bu bölüm önümüzdeki tehlikelerin habercisi gibiydi. Oceanside'ın, kadını kaçırılmış gibi gösterip ondan intikam alırken yakalayan Daryl ve Maggie artık atağa geçmenin zamanının geldiğinin farkına vardılar. Maggie Gregory'yi asarak fitili çoktan ateşlemiş meğerse. :)

Jadis'in ise geçtiğimiz sezon Maggie'ye bir kitap veren kadının grubuyla bir ilgisi olacağını düşünüyorum. Ellerindeki teknolojiden dolayı. İnsanları kaçıran grubun da çizgi romanda yer alan 'The Whisperers' olduğu iddia ediliyor. Bakalım ne zaman tanışacağız. :)

Ben de puan vereyim. :A - 9.0

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
3. bölüm

Dizinin shite sardığı bölüm galiba bu. Diziyi izleyenlerin %90-95 gibilik bir kısmı dizinin 2. veya 4. sezonda shite sardığını söylüyor ama ilginç.

Gereksiz heel turn var.

Rick'in ölümü kimden olur? Oranlar;

Negan 1.20
Daryl 3.40
Maggie 11.00

6.0/10
Katil Maggie ve Daryl'dan biri çıkmaz inşallah. Yoksa hiç sürpriz olmaz. :(

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
9x4

İlk yarısı sıkıcıydı ama sonraki yarısında tempo arttı.

Michonne ve Negan sahnelerinde çok sıkıldım, karşılıklı diyologlar beni cezbetmedi maalesef.

Daryl'ın zaman kazanmak için yaptığı plan pahalıya patlayacaktı ama kurtuldular. Fakat Rick zombileri uzaklaştırayım derken (köprüyü yıkmaması için) inşaat demirlerinin üzerine düştü ve bayıldı. Yani yine kendini feda etti. Rick son zamanlarda yanlış kararlar verse de dizinin en büyük kaybı olacaktır kesinlikle. Bakalım ölümü kimin elinden olacak, fragmanda oradan kurtuluyor.

Ben Jadis'i de merak ediyorum, bu bölümde Gabriel'e kıyamadı ve onu bırakım fşrar etti artık Fısıldayanlar da diziye dahil olsun. :Z

Siz nerelerdesiniz :A @Çiğdem- @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa ben buna daha bismillah etmedim :F @destere de 2 bölüm izlemişti sanırım haftaya pazartesine kadar güncele yetişirim inş hedefim o :A :A :A

@dreamy e maraton koşusuna başlarken 1000 metrelik avantajlı çıkış hakkı verdik nasıl olsa biz bir hız aldıkmı bize bölüm dayanmaz çatır çatır bir gecede beş bölüm tüketiriz bırakalım dreamy öne geçtiğini sanıp sevinsin :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE- bence bu sezona başlamalısın ilk iki bölümde 7 - 8 havası yoktu. :D Ayrıca dizinin yapımcıları bu sezonun, kendilerinin favorisi olduğunu söylemişler. Yol yakınken hatandan dönebilirsin. :A
Diyorum ya dizinin sonu yok, izle izle bir yere varmıyor iş, o beni sinir ediyor :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Aaa ben buna daha bismillah etmedim :F @destere de 2 bölüm izlemişti sanırım haftaya pazartesine kadar güncele yetişirim inş hedefim o :A :A :A
@dreamy e maraton koşusuna başlarken 1000 metrelik avantajlı çıkış hakkı verdik nasıl olsa biz bir hız aldıkmı bize bölüm dayanmaz çatır çatır bir gecede beş bölüm tüketiriz bırakalım dreamy öne geçtiğini sanıp sevinsin :)
Ben günceldeyim şu an isteseniz de geçemezsiniz. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben günceldeyim şu an isteseniz de geçemezsiniz. :A
Diyorum ya dizinin sonu yok, izle izle bir yere varmıyor iş, o beni sinir ediyor :A
Şu Rick ve Maggie hemen geberselerde diziye başlama hevesim oluşsa :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben önerimi yaptım gerisi sana kalmış ama gerçekten kalite farkı var diğer sezonlarla. Yeni bir grup da dahil olacakmış. :A
Ha biliyorum Whisperers grubu, çizgi romanı hala devam ediyormuş, oradan görüp görüp gaza geliyor bunlar da zaten :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Yok etmeyeceğim :A Şöyle 1-2 sezon içinde bitmesi gibi bir durum olursa kalan bölümleri toplu olarak izlerim, yok 15-20 sezon sürdüreceklerse benden bu kadar :A
images

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk 4 bölüm iyiydi. Hatta 3. bölüm efsaneydi, @destere ile bir an önce başlayın. :Z
ilk iki bölümü izledim ortalama bölümlerdi öyle çok çok iyi değildi:) hem sen benim yorumları okumadanmı beğeniyorsun orda ayrıntısıyla kalaylamıştık diziyi :)