AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
havanız batsın @Çiğdem- @Harunnn60 ahada izledim :)
maggie yi anlamsız bir adrese yollayıp bizi maggie den mahrum bırakanlarıda kınıyorum burdan :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
7. bölümü izlemiştim ama yorum yapmamıştım. 8'i izlemeden yazayım bir şeyler. Zaten kötü bir bölümdü yazacak pek bir şey de yok :A

9x7
Michonne'lerin yeni elemanları Hilltop'a götürme macerasıyla geçti bölüm. Diğer yandan Aaron ile Jesus oynaşıyor. İkisinin de gay olduğunu biliyoruz zaten. Sürpriz olmaz birliktelikleri. Daryl da ikna oldu Hilltop'a gelmeye. Gelir gelmez Eugene'yi aramaya çıktılar. Umarım zombi olarak bulurlar onu :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
9x8

Aboov o neydi öyle be :eek: :eek:

İşte düşman gibi düşman ya. Aynı tarz topluluklarla savaştan sonra fısıldayanlar ilaç gibi geldi. Jesus zombileri artist artist keserken aralarına karışmış olan bir fısıldayan çıktı, tam Jesus onu kesecekken eğildi ve "ait olmadığın bir yerdesin" diyerekten sokuverdi kılıcını Jesus'a :A En son ana kadar beklemediğim bir ölümdü, bir anda geldi şaşırttı. Bize böyle hareketlerle gelin işte. O sahneler de çok güzel çekilmişti. Karanlık ve sisli bir ortam ayrı bir tat katmış duruma.

Diğer bir önemli olayda da Negan'ın beklenen kaçışı gerçekleşti. Kapı nasıl açık kaldı orası soru işareti. En son konuşmalarında Gabriel sinirli sinirli konuştu, burada sana bakmak zorunda kalıyorum falan deyip kapattı kapıyı. O yüzden mi açık kaldı acaba yoksa sonradan birisi mi ayarladı. Çünkü Negan'ın kapının açık olduğunu fark ettiği sırada bekleyen de kimse yoktu.

Michonne'yi Hilltop ekibi pek bir sıcak karşıladı :A Aradan geçen yıllarda önemli bir olay yaşanmış belli. Zaten Daryl ile Michonne'nin yara izleri de gösterilmişti geçen bölümlerde. Artık ne olduğunu gösterirler herhalde ileride.

Bölümün tek kötü kısmı da ergen Henry ile geçen dakikalar oldu. Böyle güzel bir bölüm yapmışsınız. Katmayın işte o ergenleri de dört dörtlük bölüm olsun işte değil mi yok illa araya gereksiz bir şeyler sokacaksınız :A

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
8. bölüm.

6. bölümde bu Fısıldayanlara çok soğuk bakmıştım. Beklentim yoktu kendilerinden ama çok iyi bir malzeme çıktı ortaya. Benim anlamadığım şey neden 9. sezonu beklediler? Zaten dizinin genel olarak yarısı çöp. 5. sezonda sokarsın devreye hem Negan'ı hem de Fısıldayanlar'ı, işine bakarsın.

8.5/10

Sen de bunu yazmışsın. Ne oldu da beğenmedin benim yorumu çok mu güzeldi bölüm yani :A
Eugene'e attığın laftan dolayı. :mad:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Efsane ya. İyi ki devam etmişim diziye. :D

9x8

Jesus'ın ölümünü beklemiyordum. Kötü oldu tam da bu sezon öne çıkmaya başlamışken hem de. :( Sahne boyunca o fragmandaki hareketini beklemiştim, uzun zamandır böyle dövüş sahneleri izlememiştik. :D

Henry'yi niye koydunuz bölüme :A Ama ben yine de bunun hikayeye bir katkısı olacağını düşünüyorum. Henry Fısıldayanlar ile ilişkide önemli bir yerde çizgi romanı düşünürsek.

Fısıldayanlar ifşa oldu, artık 2. yarısının daha dolu ve sürükleyici geçeceğinden eminim. Çok pis bir yerde bitti. :Z

Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
9x8

Aboov o neydi öyle be :eek: :eek:

İşte düşman gibi düşman ya. Aynı tarz topluluklarla savaştan sonra fısıldayanlar ilaç gibi geldi. Jesus zombileri artist artist keserken aralarına karışmış olan bir fısıldayan çıktı, tam Jesus onu kesecekken eğildi ve "ait olmadığın bir yerdesin" diyerekten sokuverdi kılıcını Jesus'a :A En son ana kadar beklemediğim bir ölümdü, bir anda geldi şaşırttı. Bize böyle hareketlerle gelin işte. O sahneler de çok güzel çekilmişti. Karanlık ve sisli bir ortam ayrı bir tat katmış duruma.

Diğer bir önemli olayda da Negan'ın beklenen kaçışı gerçekleşti. Kapı nasıl açık kaldı orası soru işareti. En son konuşmalarında Gabriel sinirli sinirli konuştu, burada sana bakmak zorunda kalıyorum falan deyip kapattı kapıyı. O yüzden mi açık kaldı acaba yoksa sonradan birisi mi ayarladı. Çünkü Negan'ın kapının açık olduğunu fark ettiği sırada bekleyen de kimse yoktu.

Michonne'yi Hilltop ekibi pek bir sıcak karşıladı :A Aradan geçen yıllarda önemli bir olay yaşanmış belli. Zaten Daryl ile Michonne'nin yara izleri de gösterilmişti geçen bölümlerde. Artık ne olduğunu gösterirler herhalde ileride.

Bölümün tek kötü kısmı da ergen Henry ile geçen dakikalar oldu. Böyle güzel bir bölüm yapmışsınız. Katmayın işte o ergenleri de dört dörtlük bölüm olsun işte değil mi yok illa araya gereksiz bir şeyler sokacaksınız :A

8. bölüm.

6. bölümde bu Fısıldayanlara çok soğuk bakmıştım. Beklentim yoktu kendilerinden ama çok iyi bir malzeme çıktı ortaya. Benim anlamadığım şey neden 9. sezonu beklediler? Zaten dizinin genel olarak yarısı çöp. 5. sezonda sokarsın devreye hem Negan'ı hem de Fısıldayanlar'ı, işine bakarsın.

8.5/10

Eugene'e attığın laftan dolayı. :mad:

Efsane ya. İyi ki devam etmişim diziye. :D

9x8

Jesus'ın ölümünü beklemiyordum. Kötü oldu tam da bu sezon öne çıkmaya başlamışken hem de. :( Sahne boyunca o fragmandaki hareketini beklemiştim, uzun zamandır böyle dövüş sahneleri izlememiştik. :D

Henry'yi niye koydunuz bölüme :A Ama ben yine de bunun hikayeye bir katkısı olacağını düşünüyorum. Henry Fısıldayanlar ile ilişkide önemli bir yerde çizgi romanı düşünürsek.

Fısıldayanlar ifşa oldu, artık 2. yarısının daha dolu ve sürükleyici geçeceğinden eminim. Çok pis bir yerde bitti. :Z
8.Bölüm Sezon Finali

Ayy vlla dizi toparlanmak için Rick ve Maggienin gitmesini bekliyormuş :A Şunların olmadığı bölümler ne kadar efsane bir de şu mumya kılıklı Carol gitse :A @Harunnn60 @destere

Şu ölen sarısın adama jesusmudur nedir zaten gıcıktım inş yaşamaz :A

Negan kaçtı ama ben onun tekrar kötü olacağını sanmıyorum hala bizimkilerle çalısacağını düşünüyorum :A

Fısıldayanlar bencede insan sanırım çünkü şu sarışın adama karşı normal bir insan gibi hamle yaparak kılıç vurdu ama onlar hakkında bilgim yok güzel bir konu evet ayrıca Darylrler fena şıkıştı Negan gelip kurtarsa efsane olur :A :A :A