Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x4

Sonunda izleyebildim. :D Güzel heyecanlı ve aksiyon dolu bir bölüm olmuş. :Z

Kaplanın ölmesine üzüldüm. Aklıma dizinin ilk bölümünde ölen at geldi. :( Zombiler nasıl yedi öyle. :(

Diğer karakterler pek gözükmedim ama 3-4 karakter ile ilk tefa sıkıcı bir bölüm yapmamayı başarmışlar. :F Ben kesin sıkılırım dedim ama öyle olmadı.

Ezeikelin geçmişini de gördük. :A Daryl ve Rick'inde bölümde olması iyi oldu. :A

8.6

@Çiğdem- @MasacRE-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
5x4

Sonunda izleyebildim. :D Güzel heyecanlı ve aksiyon dolu bir bölüm olmuş. :Z

Kaplanın ölmesine üzüldüm. Aklıma dizinin ilk bölümünde ölen at geldi. :( Zombiler nasıl yedi öyle. :(

Diğer karakterler pek gözükmedim ama 3-4 karakter ile ilk tefa sıkıcı bir bölüm yapmamayı başarmışlar. :F Ben kesin sıkılırım dedim ama öyle olmadı.

Ezeikelin geçmişini de gördük. :A Daryl ve Rick'inde bölümde olması iyi oldu. :A

8.6

@Çiğdem- @MasacRE-
Ben 5. bölümü izleyeceksin diye bekliyordum 4. bölümü daha yeni mi izledin :eek: 5'i ne zaman izlemeyi düşünüyorsun peki :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tamam sen Punisher yorumla o zaman, ben de TWD izleyeyim, yarın yorumlaşırız artık bugün gitti :A @Harunnn60
Yarın izleyeceğim :A
Şimdi Stragersi izleyelim Punisheri daha sonra izleriz. Aynı anda kafamız karışır :A okey. :A @Çiğdem-
5.Bölüm izledim . Bu sezonun en iyi bölümüydü :Z:Z:Z @MasacRE- TWD oy atmadığı için bin pişman olacak,gebersin de :ppp::ppp::ppp:
Neganı gördük sonun da :Z Papaz ile takıldılar :A Negan günah çıkarma sahnesi güzeldi :( Rick ve Darly ne dolaşıyorlar ,onların olayını çözemedim :F ama Darly görmek güzel :Z

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
5.Bölüm izledim . Bu sezonun en iyi bölümüydü :Z:Z:Z @MasacRE- TWD oy atmadığı için bin pişman olacak,gebersin de :ppp::ppp::ppp:
Neganı gördük sonun da :Z Papaz ile takıldılar :A Negan günah çıkarma sahnesi güzeldi :( Rick ve Darly ne dolaşıyorlar ,onların olayını çözemedim :F ama Darly görmek güzel :Z
Evet bu bölüm cidden güzeldi :D Ben de yazarım sonra bir şeyler :A Ama verdiğim oydan pişman değilim genel toplamda Sherlock>Twd :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x5

Negan olunca bölüm çoşmuş. :A

Papazı bir an öldürecek zannettim ama öldürmedi. :F Onu da yanına aldı. :A Zombilerin arasından kurtulma sahnesi baya iyiydi. :Z

Daryl ve Rick'in dalaşması çok gereksizdi hiç yakışıtıramadım. :(

Helikopter nereye gidiyordu acaba.(b)

Yorumları okuyorum da çoğu kişi beğenmiyor sezonu ama ben beğeniyorum. Böyle devam etsin. :X

8.5

Evet bu bölüm cidden güzeldi :D Ben de yazarım sonra bir şeyler :A Ama verdiğim oydan pişman değilim genel toplamda Sherlock>Twd :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5x5

Negan olunca bölüm çoşmuş. :A

Papazı bir an öldürecek zannettim ama öldürmedi. :F Onu da yanına aldı. :A Zombilerin arasından kurtulma sahnesi baya iyiydi. :Z

Daryl ve Rick'in dalaşması çok gereksizdi hiç yakışıtıramadım. :(

Helikopter nereye gidiyordu acaba.(b)

Yorumları okuyorum da çoğu kişi beğenmiyor sezonu ama ben beğeniyorum. Böyle devam etsin. :X

8.5
Ben ,Daryl ile Rick ne yapmaya çalışıyorlar anlayamadım ki ayol :F tek iyit arafı Daryl görmem :A @MasacRE-

Negan da Vali gibi duygusal yönünü ortaya çıkardı :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben ,Daryl ile Rick ne yapmaya çalışıyorlar anlayamadım ki ayol :F tek iyit arafı Daryl görmem :A @MasacRE-

Negan da Vali gibi duygusal yönünü ortaya çıkardı :A
Daryl o silahları alalım neganların tayfasına atalım dedim.
Rickte böyle yaparsak siviller filan zarar görür dedi. bize düşman olurlar dedi.

ben kavga etmelerine şaşırdm böyle bir şey için. Daryl az kalsın öldürecektin ricki. :(

Negan duygusal olmadı bence vali'den çok farklı. :A Diziyi dkkatle izle azıcık. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
8x5

Güzel bölümdü. Negan olunca dizinin havası değişiyor bir anda :A

Rahip ile Negan'ın sahneleri çok güzeldi. Biraz Negan'ın geçmişi hakkında bilgi edindik. Az da olsa insani bir tarafı olduğunu gördük :D

Negan'ın işçi tayfası da bir an isyana teşebbüs eder gibi oldular ama Negan ortaya çıkınca herkes diz çöktü bir anda yine :A

Eugene de ihanet edenin Dwight olduğunu anladı gibi görünüyor. Ondan şüphelenilirse hiç düşünmeden ele verecektir Dwight'ı :D

@Çiğdem- @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daryl o silahları alalım neganların tayfasına atalım dedim.
Rickte böyle yaparsak siviller filan zarar görür dedi. bize düşman olurlar dedi.

ben kavga etmelerine şaşırdm böyle bir şey için. Daryl az kalsın öldürecektin ricki. :(

Negan duygusal olmadı bence vali'den çok farklı. :A Diziyi dkkatle izle azıcık. :A
Aaa bence Darly çok iyi yaptı :A
Rick iyi karar alamıyor Darly zaten daha güçlü dövdü Rick i :Z
@MasacRE-

Negan konusuna gelirsek karısı hakkın da çıkardığı günah sahnesin de duygulandı adam ,eskiye dönük sahneler de gösterilir belki :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
8x5

Güzel bölümdü. Negan olunca dizinin havası değişiyor bir anda :A

Rahip ile Negan'ın sahneleri çok güzeldi. Biraz Negan'ın geçmişi hakkında bilgi edindik. Az da olsa insani bir tarafı olduğunu gördük :D

Negan'ın işçi tayfası da bir an isyana teşebbüs eder gibi oldular ama Negan ortaya çıkınca herkes diz çöktü bir anda yine :A

Eugene de ihanet edenin Dwight olduğunu anladı gibi görünüyor. Ondan şüphelenilirse hiç düşünmeden ele verecektir Dwight'ı :D

@Çiğdem- @Harunnn60
@MasacRE-

Negan konusuna gelirsek karısı hakkın da çıkardığı günah sahnesin de duygulandı adam ,eskiye dönük sahneler de gösterilir belki :A
Negan'ı oynayan adama benim için özel bir bölüm çekin demiş geçmişimi gösteren. :F Umarım çekmişlerdir. :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE-

Bence orada Rick haklıydı. Daryl bazen hiç düşünmeden hareket ediyor. Hadi gidelim yıkalım orayı başlarına falan olacak iş değil :A Kavgada da arkadan boğazlamak yok diye anlaşma varmış galiba Daryl oyunbozanlık yaptı orada :A

Negan da evet bir duygulandı orada, eski masum günleri geldi aklına :A Gerçi o zaman da masum değilmiş, karısı hastayken başkalarıyla birlikte oluyormuş :A
@Harunnn60

Negan'ı oynayan adama benim için özel bir bölüm çekin demiş geçmişimi gösteren. :F Umarım çekmişlerdir. :F
Valla Negan'ın geçmişi 1 bölüm değil 1 sezona yaysalar belli aralıklarla izlenir yani :F Şu an dizideki en ilgi çekici karakter Negan :A @Çiğdem-

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bence orada Rick haklıydı. Daryl bazen hiç düşünmeden hareket ediyor. Hadi gidelim yıkalım orayı başlarına falan olacak iş değil :A Kavgada da arkadan boğazlamak yok diye anlaşma varmış galiba Daryl oyunbozanlık yaptı orada :A

Negan da evet bir duygulandı orada, eski masum günleri geldi aklına :A Gerçi o zaman da masum değilmiş, karısı hastayken başkalarıyla birlikte oluyormuş :A
@Harunnn60
Bence hazır saldıraya geçmişken beklemeden saldırmaları lazımdı. :A Daryl haklı bence. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence hazır saldıraya geçmişken beklemeden saldırmaları lazımdı. :A Daryl haklı bence. :A

@Harunnn60

Valla Negan'ın geçmişi 1 bölüm değil 1 sezona yaysalar belli aralıklarla izlenir yani :F Şu an dizideki en ilgi çekici karakter Negan :A @Çiğdem-
Rick nasıl haklı ayoll :F Darly haklı yani onları gebert de nasıl gebertiyorsan gebert :F

Negana özel bölüm gelecek ozaman , Vali gibi o geldi direk aklıma :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Rick açıkladı ya niye saldırmamaları gerektiğini :A 2 kişi gidip Negan'ın üssüne mi saldırılır oradan cesetleri çıkarı o zaman görürdünüz Daryl haklıyı :A @Çiğdem-

Rick nasıl haklı ayoll :F Darly haklı yani onları gebert de nasıl gebertiyorsan gebert :F

Negana özel bölüm gelecek ozaman , Vali gibi o geldi direk aklıma :F
Gebertemezlerdi işte sıkıntı orada :A İki dinamit var diye hallolacak mıydı her şey :A