Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8x3

Bölüm yorumum
Jesus çok gıcık olmaya başladı o kadar adamı Hiltopa getirip tutmak çok büyük risk. Nereden çık bu hümanistlik lafları filan. Anlam veremiyorum.:T:

İlk sezonda ki adamı getirdiler ama anında öldürdüler. :F Madem getirecektiniz niye erken öldürdünüz. :A Neyse Daryl iyi yaptı acımadı.

Maggie yaşlı adama bağırınca ben bile korktum. :F

Carol ve tayfası çok sıkıcı. Şu kadın bir ölmedi ya. :A

@Çiğdem- @MasacRE-
evet rick onun herifi inş oda hatasından döner :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tek sevdiğim kadın oyuncu oydu dizide :A :A :A
O güzel değil diye onu seversin tabi sen hiç şaşırmadım :A

Benim favorim ise tabii ki Maggie :love1: @Harunnn60

220px-Lauren_Cohan_by_Gage_Skidmore_2.jpg

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
şu moruk caroluda darly in paçasından çektiler sonunda :A :A :A
Daryl'e birini bulmayacaklar herhalde bu dizide. Zaten pek ilgisi de yok adamın ne olduğu belli değil :A Gerçi bir ara da Maggie'nin kardeşiyle yakınlaşır gibi olmuşlardı ama kız öldü sonra. Sen mi beddua ettin kız yoksa :A
Esas başrol kadın olmalı ama yardımcı gibi duruyor. :A

Haha sorma ölse de kurtulsak. :F Surat beş karış sürekli bir memnuniyetsizlik. :A

Hilltop'un lideri de oldu artık gitgide yükselecektir. Çiftlik grubunun gururu Maggie. Oradakilerin hepsi öldü bir tek Maggie kaldı çok da güzel oldu :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Yeni sezonun ilk bölümünü izledim oldukça iyi bir bölüm oldu aksiyonu çok fazlaydı bu kadar fazla aksiyon izleyici açısından sürpriz oldu öbür bölümleri de izleyip daha detaylı yorum yaparım:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.Bölüm çok duygusal birşey oldu izleyince sizde duygulanıp üzülüceksiniz @MasacRE- @Harunnn60 :( :( :(
Şu kral denilen adamı detaylı gösterdiler rick ile darly kısa göründüler :A en üzücü olan kaplan öldü ayoll zombiler yedi :( insanlara bukadar üzülmedim :(

şu neganda artık ortaya çıksa nerede bu ayoll :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
4.Bölüm çok duygusal birşey oldu izleyince sizde duygulanıp üzülüceksiniz @MasacRE- @Harunnn60 :( :( :(
Şu kral denilen adamı detaylı gösterdiler rick ile darly kısa göründüler :A en üzücü olan kaplan öldü ayoll zombiler yedi :( insanlara bukadar üzülmedim :(

şu neganda artık ortaya çıksa nerede bu ayoll :A
Dalga geçiyorsun kesin senin hoşuna gidecek bir şey oldu :A Gece izlerim bölümü :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
8x4

@Çiğdem- Sonradan aklıma geldi neyi kastetmiş olabileceğin ve yanılmadım :(

Bölüm güzeldi ben beğendim. İlgi çekici olan karakterler yoktu belki Ezekiel, Carol, Jerry ile geçti koca bölüm ama yine de iyi bölüm olmuş. Sade boş aksiyon yoktu en azından.

Carol terminatör gibi kadın valla, Ezekiel'den alsın o krallığı, çakma kralın sadece ağzı laf yapıyor başka bir numarası yok :A

Daryl ile Rick de çok kısa göründüler ama oraya nereden yetişip geldiler hiç anlamadım en son sığınakta değil miydi bunlar? :D

Shiva'yı da kaybettik acı kaybımız oldu bu bölüm :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Game of Thrones yeni sezon başlayacağı günlerde ortalık ayağa kalkar, yer yerinden oynar, bütün siteler ve video kanalları GoT'tan bahsederdi. TwD nin ise yeni sezona başlayacağını forumdan öğrendim :A

Şu an dünyada tek bir dizi var. Geri kalanlar o dizinin kendisiyle değil gölgesiyle hatta gölgesinin gölgesiyle mücadele halindeler. O dizi hangisi mi?

Daa-da-da-da-daa-daaa, da-da-da-da-da-da-da-da!..
white-walkers-game-of-thrones.jpg
Şey değil mi bu ya; seks dizisi?