Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
bu yayınlanan 3 bölümdeki aksiyonları sezon finalleri mini sezon arası dısıdna göremiyorduk son sezonlar :F

öyle boş bölümler oluyorduki :F rambo serisi gibi başladılar şuana kadar süper bence ve 4.bölüm aynen devam edecek gibi :A :A :A
La 3 bölümdür Neganların mekanın önünde aralıksız bir şekilde çatışıyorlar :F sınırsız mermi şarjör hilesi de yazmışlar hiç bitmiyor kurşunları oradakilerin :A Ama Rick ile Daryl'e vermemişler şifreyi bu son bölümde iki mermi sıktılar hemen bitti kurşunları :A Aksiyon olsun da yapmak için yapmasınlar az olsun öz olsun :D @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
La 3 bölümdür Neganların mekanın önünde aralıksız bir şekilde çatışıyorlar :F sınırsız mermi şarjör hilesi de yazmışlar hiç bitmiyor kurşunları oradakilerin :A Ama Rick ile Daryl'e vermemişler şifreyi bu son bölümde iki mermi sıktılar hemen bitti kurşunları :A Aksiyon olsun da yapmak için yapmasınlar az olsun öz olsun :D @Harunnn60
Dizimiz devam edecek dedim iyi oku :A @Çiğdem-
3.bölüm sonuda bir silah çatışmasıyla bitti 4.bölüm aynen devam :F :F :F

en çok şeye güldüm bilmiş bilmiş konusup ricke hava atıyordu adam darly sus be der gibi oku sapladı :F :F :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3.bölüm sonuda bir silah çatışmasıyla bitti 4.bölüm aynen devam :F :F :F

en çok şeye güldüm bilmiş bilmiş konusup ricke hava atıyordu adam darly sus be der gibi oku sapladı :F :F :F
Daryl adamdır ya 8 sezondur çizgisini bozmadı, seviyoruz :D
Bu sezonda nefret edeceğimiz adam da Jesus olacak anlaşılan. Morgan bitti bu başladı şimdi, neymiş onlar insanmış öldürmemek gerekirmiş :T:

Yani sırf o hilltopa getirdikleri tutsaklar oradan kurtulsun da başlarına bela açsın diye yapılmış bir şey bu ha başka bir şey değil. Dağ gibi Jesus'u saçma sapan bir karakter haline soktular iki bölümde. @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daryl adamdır ya 8 sezondur çizgisini bozmadı, seviyoruz :D
Bu sezonda nefret edeceğimiz adam da Jesus olacak anlaşılan. Morgan bitti bu başladı şimdi, neymiş onlar insanmış öldürmemek gerekirmiş :T:

Yani sırf o hilltopa getirdikleri tutsaklar oradan kurtulsun da başlarına bela açsın diye yapılmış bir şey bu ha başka bir şey değil. Dağ gibi Jesus'u saçma sapan bir karakter haline soktular iki bölümde. @Harunnn60
bir düzelme var sende bu son günlerde doğru herifleri bulmaya basladın darısı @Harunnn60 başına :A :A :A
the-walking-dead-daryl-thumb.jpg

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
8x3

Bölüm yorumum
Jesus çok gıcık olmaya başladı o kadar adamı Hiltopa getirip tutmak çok büyük risk. Nereden çık bu hümanistlik lafları filan. Anlam veremiyorum.:T:

İlk sezonda ki adamı getirdiler ama anında öldürdüler. :F Madem getirecektiniz niye erken öldürdünüz. :A Neyse Daryl iyi yaptı acımadı.

Maggie yaşlı adama bağırınca ben bile korktum. :F

Carol ve tayfası çok sıkıcı. Şu kadın bir ölmedi ya. :A

@Çiğdem- @MasacRE-

• Beğendim
  • Olmamış
Reactions: mrt-06 and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
bir düzelme var sende bu son günlerde doğru herifleri bulmaya basladın darısı @Harunnn60 başına :A :A :A
the-walking-dead-daryl-thumb.jpg

8x3

Bölüm yorumum
Jesus çok gıcık olmaya başladı o kadar adamı Hiltopa getirip tutmak çok büyük risk. Nereden çık bu hümanistlik lafları filan. Anlam veremiyorum.:T:

İlk sezonda ki adamı getirdiler ama anında öldürdüler. :F Madem getirecektiniz niye erken öldürdünüz. :A Neyse Daryl iyi yaptı acımadı.

Maggie yaşlı adama bağırınca ben bile korktum. :F

Carol ve tayfası çok sıkıcı. Şu kadın bir ölmedi ya. :A

@Çiğdem- @MasacRE-

Harun Rick'ci mi :A