destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen Netflix 1 ay ücretsiz onla karıştırmışsın. Ama Netflix’te de TWD yok. Yaklaşık 1 hafta boşum, bitirmek istiyorum artık. :T:
ben bitirdim bile siz @Çiğdem- le hala ceğim cağım şeklinde gelecek zaman cümleleri kullanmaya devam edin hızımı alamayıp 9. sezona dalacağım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x14. Bölüm

kırk kez bunlar niye bu kadar gevşek? kötülere karşı daha acımasız olmaları gerkir diyoruzda iyilere karşı hayvanlaşmanın lüzumu yoktu:)
rick ve morgan kaçan gurubu buldukları yerde infaz etti oysa içlerinden çok iyi olanlarda vardı lafı nerelerinden anladılarsa ikiside cıvataları gevşetmiş durumda :)
jadiz adlı kertenkele kılıklı kadının negan ı öldürmesni beklemiyordum zaten öylede oldu negan kurtuldu geri yuvasına döndü:) bundan sonrasını kontrolden çıkan simon kazması düşünsün :)
tara ile daryl ın kurşun üreticisi eugene i vurma planları var bakalım orda işler nasıl gidecek :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x15. Bölüm

bizimkiler aptallıklarına doymasın:)
bizim salaklar kaç kez ellerine geçen fırsatı geri çevirdiler sonunda kazığı yiyecekler :)
negan simonu öldürüp zombiye çevirirken dwight ı piyon olarak kullandı dwight salağıda sanki kimse farkında değilmişçesine mal mal işlere imza atmaya kalkıştı şimdi derdine yansın
son olarak michonne un kendisine yakışmayan bir şekilde negan kazmasına carl ın mektubu okuyuşu rezillikti ..
negan yine neganlığını yapıp hiltopu tümden ortadan kaldırmak için elinden geleni ardına koymayacaktır helal olsun adama bizimkilerse salaklıklarından hep kaybediyorlar :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x16. Bölüm
Sezon Finali

güzel bir bölümdü diyeceğimde şu rick salağının yaptığı şey pek hoş değildi ..
negan ın planı tıkır tıkır işledi sonuna kadar..? bizim aptallarda bir güzel tuzağa düştüler
ama sonra olan oldu bugüne kadar kırk kez küfrettiğim eugene gevşeği sürpriz bir planla negan ın işini tek başın a bitirdi
rick kazmasıda negan ı öldürmekten vazgeçip güzel bir sezon finali yaşamamıza engel oldu :)
maggie rick le michone u affetmeyecektir eminim negan için güzel fikirleri vardır :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
9. sezonun ilk bölümüne bakınca birde ne görek ! @Çiğdem- in favori parlağı bu diziye transfer olmuş :)
ismini söylesem şimdi hogatha sekizinci sezonda kalan bölümleri bir saatte tüketip dokuzuncu sezona geçer :)

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
ben bitirdim bile siz @Çiğdem- le hala ceğim cağım şeklinde gelecek zaman cümleleri kullanmaya devam edin hızımı alamayıp 9. sezona dalacağım :)
8x3 ün geri kalan kısmını izledim, son 15 dakikası çok heyecanlıydı. :eek: Maggie de vardı. :bhr: Aynı siteden izledim sanırım internette sorun varmış o yüzden izleyemiyormuşum. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x3 ün geri kalan kısmını izledim, son 15 dakikası çok heyecanlıydı. :eek: Maggie de vardı. :bhr: Aynı siteden izledim sanırım internette sorun varmış o yüzden izleyemiyormuşum. :A
harika:) önümüzdeki yılda dördüncü bölümü bitirirsin bu hıza bu tempoya bünyen dayanmayabilir yavaşla biraz :)

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
dizinin belini kırdın desene bundan sonrası çorap söküğü gibi gelir :)
Bir bölüm daha izledim. :Z

8x4’te çok kötü bir şey oldu. :( Bölümün geneli de ilk 3 bölüme nazaran çok iyiydi. Bölüm tamamen Kral ve Carol’a odaklanmış. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa son bildirimlerin gelmemiş bana bu konudan şimdi gördüm :A

Kim gelmiş ayoll söyle ona göre yetişmeme yardımı dokunur belki :A :A :A
Bir bölüm daha izledim. :Z

8x4’te çok kötü bir şey oldu. :( Bölümün geneli de ilk 3 bölüme nazaran çok iyiydi. Bölüm tamamen Kral ve Carol’a odaklanmış. :A
sürpriz olsun demiştim madem ısrar ediyorsun bir foto paylaşayım size :)
bak bunlar 9. sezondan görüntüler hogathanın parlağı daryl ile hogathanın diziye bu sezon eklenen sürpriz parlağı kavğaya tutuşmuş acaba hogatha kimi destekleyecek daryl ı bırakacakmı yeni parlağınamı koşacak hepsi ve daha fazlası az sonraaa .. pardon devamı yeni sezonda :)
the-walking-dead-justin-1124125.jpeg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sürpriz olsun demiştim madem ısrar ediyorsun bir foto paylaşayım size :)
bak bunlar 9. sezondan görüntüler hogathanın parlağı daryl ile hogathanın diziye bu sezon eklenen sürpriz parlağı kavğaya tutuşmuş acaba hogatha kimi destekleyecek daryl ı bırakacakmı yeni parlağınamı koşacak hepsi ve daha fazlası az sonraaa .. pardon devamı yeni sezonda :)
the-walking-dead-justin-1124125.jpeg
Ohaaa diziye vanemi gelmiş :eek::eek::eek: Hemen bitirip gelecem yeni sezona :Z:Z:Z @MasacRE- Kapmadan önce yetişmem lazım :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ohaaa diziye vanemi gelmiş :eek::eek::eek: Hemen bitirip gelecem yeni sezona :Z:Z:Z @MasacRE- Kapmadan önce yetişmem lazım :A :A :A
yalnız ikisinden birini seçmen lazım :)
ama bakarsın aynı black sails deki gibi vane ile flint arasındaki aşktan sonra bu dizide dary ile vane aşkı başlar o zaman ikiside yabancıya gitmez hogatha daha mutlu olursun :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yalnız ikisinden birini seçmen lazım :)
ama bakarsın aynı black sails deki gibi vane ile flint arasındaki aşktan sonra bu dizide dary ile vane aşkı başlar o zaman ikiside yabancıya gitmez hogatha daha mutlu olursun :)
Aaa bölümü izlemedim kötümü iyimi bilmiyorum ama bu adam kötüden başlayıp iyilere dönüyor Blac Sils ve The 100 öyleydi :A

Bence Rickin yerine gelmiş diziye Vane :A @MasacRE- @dreamy @kerem

Darly ile ekip olursa Rick geberdikten sonra Darlyle birlikte olacak demekki :Z:Z:Z
4218563f8a9ea42fde8f550b4d5dd8be.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa bölümü izlemedim kötümü iyimi bilmiyorum ama bu adam kötüden başlayıp iyilere dönüyor Blac Sils ve The 100 öyleydi :A

Darly ile ekip olursa Rick geberdikten sonra Darlyle birlikte olacak demekki :Z:Z:Z
bir an önce dokuzuncu sezona gelde bende baştan sona izleyeyim bölümü :) seni beklemekten şiştim resmen bir türlü sekizi bitiremedin :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

bir an önce dokuzuncu sezona gelde bende baştan sona izleyeyim bölümü :) seni beklemekten şiştim resmen bir türlü sekizi bitiremedin :)
Bu muymuş Vane dediğiniz herif, Shameless'de de oynuyordu bir ara, hogatha neyini beğendin bu tipsizin :eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Blu tv e üye olmaya çalıştım Walking Dead netten kaldırılmış ama nasıl ücretsiz ayoll hem 7 gün ücretsiz dene diyor hemde kart bilgisini istiyor korktum kapattım :A :A :A @Yiğitt @MasacRE-

Sen 9.sezona geç destere bende öyle yapacam dizimagtan kalkmadan sezonu güncel izlemek lazım . 8.Sezonun finalini bulabilirsem bir yerden izlerim sezonun yarısını bliyorum zaten 9.sezona baslıcam yarın ilk 2 bölümü bitirelim 3.bölüm gelmek üzere :A