destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x9. Bölüm

boşu boşuna duygusal travma yaşattılar seyirciye :)
carl ergeni bir türlü ölmedi o ne uzun vedalaşmadır? yani kırgın çiçeklerdeki dramı aratmadı diyebilirim :)..
carl ın rick e söylediği ben öldükten sonra hepiniz kardeş olun barışın sevişin kısımlarıda rezaletti onca pislik barışla sevgiyle kapanmaz
hele hele carl'ın şu gelecek hayallerindeki mutlu insan figürleri rezaletti? birde negan vardı hayalde o da aileden olmuş gibiydi, anca rüyalarda olacak işler :)
bölümün güzel tarafı morgan ın coştuğu anlardı elleriyle adamın bağırsaklarını ciğerini söküp aldığı yerler zirve yaptı
morgan ın gabin salağını öldürmesine izin vermedi carol ile salak kral ezekiel ?
neyse ki henry veledi gabini arkadan çiviledide bir kötüden daha kurtulmuş olduk :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben 9.bölümü izlemiştim en son sevineceğin bir eşy olacak :A :A :A

Sen izleyince 10.bölümden devam ederizde @dreamy için aynısını diyemicem ayoll
:A :A :A
harika haberi aldım dokuzuncu bölümde darısı diğer sevmediğim karakterlerin başına diyeyim :)
ama gider ayak ağlattı velet :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Tolstoyevski de açıldığından beri konuyu inceliyor :A Muhtemelen TWD'nin nasıl bozduğuyla ilgili uzun uzun bir yazı yazacak :F

Game of Thrones yeni sezon başlayacağı günlerde ortalık ayağa kalkar, yer yerinden oynar, bütün siteler ve video kanalları GoT'tan bahsederdi. TwD nin ise yeni sezona başlayacağını forumdan öğrendim :A

Şu an dünyada tek bir dizi var. Geri kalanlar o dizinin kendisiyle değil gölgesiyle hatta gölgesinin gölgesiyle mücadele halindeler. O dizi hangisi mi?

Daa-da-da-da-daa-daaa, da-da-da-da-da-da-da-da!..
white-walkers-game-of-thrones.jpg

@MasacRE- nin tolstoy hakkındaki tahmini ibretlik cinsten :)