dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,645
Puanı
710
iki güne hogathayı geçerim zaten orası kolay :) bu hafta bitmeden yeni sezona yetişmek amacımız :)
Şu an izlediğim bir dizi var onu zor götürüyprum. İzlemeye çalışırım ama bir dahaki bölüme bitmesi imkansız en azından Rick’in öleceği bölüme kadar yetişeyim. Sanırım 3-4. bölümlerde veda edecekmiş :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şu an izlediğim bir dizi var onu zor götürüyprum. İzlemeye çalışırım ama bir dahaki bölüme bitmesi imkansız en azından Rick’in öleceği bölüme kadar yetişeyim. Sanırım 3-4. bölümlerde veda edecekmiş :A
iki güne hogathayı geçerim zaten orası kolay :) bu hafta bitmeden yeni sezona yetişmek amacımız :)
Konuda sezon sonuna demişler korkmuştum :eek: Hemen gidicekse iyi :Z:Z:Z

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Darly izlettirir hele tek adam olsun :A :A :A
Umurumda değil :A
sıvadaşlarım arasında yoldan çıkanı kötü yola düşeni olabilir ama bu onların tümden kötü olduğunu göstermez :) böyle kusurlarıda olsa idare ediyoruz artık zaten masacreye kalsa türbüşonuda eleyemezdik neyseki tam puan veremediği bir haftaya denk düştüde kötülerden kurtulduk :)
Asıl kötü yol bu diziyi izlemeye devam etmek sıvadaşım, ben kurtuldum sana da tavsiye ederim :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Umurumda değil :A

Asıl kötü yol bu diziyi izlemeye devam etmek sıvadaşım, ben kurtuldum sana da tavsiye ederim :A
maggie varken terketmek bana yakışmaz ne zaman maggie gider (tabi şu yeni eklenen ergen kızada arada bir bakıyorum onuda sahipsiz bırakmamak lazım :)) o zaman bırakabilirim :)
enide küçük deme tam benlik olmuş :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
maggie varken terketmek bana yakışmaz ne zaman maggie gider (tabi şu yeni eklenen ergen kızada arada bir bakıyorum onuda sahipsiz bırakmamak lazım :)) o zaman bırakabilirim :)
enide küçük deme tam benlik olmuş :)
2 dakika Maggie göreceksin diye diğer kazmalara nasıl katlanacaksın :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x4. bölüm
carol ve ezekiel in sürüklediği iyi bir bölümdü

kaplan shivaya yazık oldu o öleceğine soytarı kral ölseydi keşke ezekielli carollu kısımlar zombilerin soytarı kralı sıkıştırdığı carolun yardıma geldiği kısımlar güzeldi heyecanlıydı :) onca insan öldüde ben kaplana daha fena üzüldüm :)
tabi yardımlaşma duygusu ağır basınca makinalı tüfekleri alıp götürdüler :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x5. Bölüm
güzel bir bölümdü

rahip gabriel ile negan ın günah çıkarma sohbetleri ve zombilerden kurtuldukları sahneler güzeldi
zeka küpü eugene ihanet edenin dwight olduğunu anladı bakalım söyleyecekmi negan a ?
son sahnede rahibin eugene e maggie nin doktoru carsonu kurtarmamız gerek lafı ne kadar gerçekleşecek ilerleyen bölümlerde göreceğiz
bölümün en aptalca sahnesi rick ile daryl ın cephanelik üstünde kavğaya tutuşması ve ele geçirdikleri cephanenin patlayarak yok olma sahnesiydi şimdi mabadlarına kına yakabilirler :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x6. Bölüm

bu bölümde pek bişey yoktu
ezekiel kazması naza çekiyor carol iknaya çalışıyor
rick her zamanki gibi salaklık yapıp çöpçü kadına gitti tekrar kapattılar kazmayı mahzene
rosita ile michonne gereksiz hamleler yapma peşindeydi
carl gidip arap sadığı buldu onunla oynaşacak
maggie se esirleri hiltopa almakla hata ediiyor bence en büyük hatasıda gregory denen gerzeği öldürmemesi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x7. Bölüm
eugene gerzeğinin fantazileriyle geçen içi boş bir bölümdü:)
eugene maket uçakla zombileri geri çekip negan a güzellik yapacaktı dwight engel oldu? o kısımlar zaten anlatmaya değmez :)
daryl da kamyonla binaya dalıp boş işler peşinde koştu
rick kazmasıda çöp kraliçesiyle boş boş fantaziler peşindeydi
bu bölümü çekmekteki maksatlarını çözemedim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x8. Bölüm

bir önceki bölümde kahramanlarımızın yediği hurmalar bu bölümde tırmaladı tabi olacağıda buydu :) aptallık edersen cezayı çekersin :) heyecanı bol kendi içindeki mantığı sıfır idare eder bir bölümdü :)
güya negan ı kuşatmıştık sevinçten bir tarafımız trampet çalıyordu birde baktık ki asıl negan bizimkileri kuşatmış :) tabi eugene kazmasının yardımlarıyla her tarafa baskın düzenlediler :)
gidişat fenaydı ama dwight ın kendi adamlarını pusuya düşürmesi bir nebze olsun bizim aptallara yaradı gibi :)
carl salağıda yeni arkadaşı sadığı kurtarmak isterken zombiler tarafından tecavüze uğramıştı umarım ölür :)
negan ile rick dövüş sahnesi gereksiz bir sahneydi? maggie ise aklını başına topladı gibi düştüğü pusudan sonra esirlerden birini kafadan çiviledi devamı gelir inşallah eline sağlık maggie'nin :)

sizde durumlar nasıl @Çiğdem- @dreamy ? bende sekizin ilk yarısı tükendi :)

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,645
Puanı
710
8x8. Bölüm

bir önceki bölümde kahramanlarımızın yediği hurmalar bu bölümde tırmaladı tabi olacağıda buydu :) aptallık edersen cezayı çekersin :) heyecanı bol kendi içindeki mantığı sıfır idare eder bir bölümdü :)
güya negan ı kuşatmıştık sevinçten bir tarafımız trampet çalıyordu birde baktık ki asıl negan bizimkileri kuşatmış :) tabi eugene kazmasının yardımlarıyla her tarafa baskın düzenlediler :)
gidişat fenaydı ama dwight ın kendi adamlarını pusuya düşürmesi bir nebze olsun bizim aptallara yaradı gibi :)
carl salağıda yeni arkadaşı sadığı kurtarmak isterken zombiler tarafından tecavüze uğramıştı umarım ölür :)
negan ile rick dövüş sahnesi gereksiz bir sahneydi? maggie ise aklını başına topladı gibi düştüğü pusudan sonra esirlerden birini kafadan çiviledi devamı gelir inşallah eline sağlık maggie'nin :)

Hala izlemedim inşallah bu gece başlıyorum. Gece uzun. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8x8. Bölüm

Ben 9.bölümü izlemiştim en son sevineceğin bir eşy olacak :A :A :A

Sen izleyince 10.bölümden devam ederizde @dreamy için aynısını diyemicem ayoll
:A :A :A