AMC The Walking Dead 7. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7x3

Darly bütün bölüm çıplaktı bayram etmişsinizdir. :A @Çiğdem- @destere

Çok kötü bir bölümdü Darly'e özel bölüm mü çekilir yahu hiçbir çekiciliği olmayan bir karakter...

Sürekli aynı müziği dinleyip işkence yaptırması da ayrı bir psikopatlıktı.

6/10
sen niye bu kadar sevindin :) sanki maggie mi soyunuktu anca daryl kazmasını soyarlar :) o da kızlarla değil erkeklerle ilgileniyormuş zaten:) @Çiğdem- üzüntüsünden başını duvarlara vuruyor :)
özel bölümden sadece darly bölümlerini seviyorum bende :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3. sezondaydı yanlış hatırlamıyorsam. Carol ve Darly özel bölümü olmuştu şehire gidiyorlardı işte o bölüm efsaneydi ama Darly tek başına No no. :A

Sen Darly'e neden gıcıksın eltim. :)
özel bir sebebi yok genelde dizideki tüm saplara gıcığım :) kızlardanda maggie ve michone ve de geçen sezondan beri enid :)hep favorim ama bu sezon rositada gözüme girdi :)

56bb1a18b05faa0f901119a136aca97d.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
özel bir sebebi yok genelde dizideki tüm saplara gıcığım :) kızlardanda maggie ve michone ve de geçen sezondan beri enid :)hep favorim ama bu sezon rositada gözüme girdi :)

56bb1a18b05faa0f901119a136aca97d.jpg
Aynen bu da güzel bir hanımefendi. :) Dizide sarışın eksiği var keşke Lost'taki kızı buraya alabilsek. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İleriki bölümden bir kare herhalde daha görmedim bunları çünkü. :)

Sondaki kızıl fenaymış PLL'deki Hanna'nın annesine benziyor. Onu ben alayım diğer ikisi senin olsın. :)
ortadaki güneş sarısı saçlarıyla salınan kızı nasıl görmezsin peki :)
sende @Harunnn60 gibi kızılcısın :)
aha sizin favori kızıl :)
images

yalnız bu christina hendricks:) yani yukardaki kızıl değil :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ortadaki güneş sarısı saçlarıyla salınan kızı nasıl görmezsin peki :)
sende @Harunnn60 gibi kızılcısın :)
aha sizin favori kızıl :)
images

yalnız bu christina hendricks:) yani yukardaki kızıl değil :)
Aslında ortadaki mi sondaki mi tereddüte düştüm ama biraz bakınca sondakinin ayrı bir havası var. Çekicilik açısından. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aslında ortadaki mi sondaki mi tereddüte düştüm ama biraz bakınca sondakinin ayrı bir havası var. Çekicilik açısından. :)
sondaki güzeldir hoştur ama sanki biraz domuşuk bir tip :)
oysa ortadaki saflığın ve güzelliğin resmi adeta :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
16.bölüm sezon finali vlla tek güzel yanı neganın 8.sezondada olması bomboş bir bölmdü belkide twd tarihinde en kötü sezon finaliydi kötü sezonlarda bile böyle etkisiz sezon finali olmuyordu :A :A :A
3 numara saç traşlı arap kız ile geçen bir sezon finali ayoll :A

rick sonunda negana tehdit etmeye basladı o sahne güzeldi işte sonra gelen çatışma sahnesinden bende birşey anlamadım ama rickin eskisi gibi kendinden emin konusması negana güzeldi ve kaplanın olduğu sahnelerde güzeldi :A

daryl de iyiydi bence sezonu bir escinsel olayı olmadan kazasız belasız kapattık :A

michonneye rickle oldundan beridir gıcık kapıyoum keşke yaralı kurtulmasa ölseydi :A

maggie ise bu sezon ne yapmaya çalıstı ayoll oda geberse keşke :A

@Harunnn60 @destere @mrt-06

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3. sezondaydı yanlış hatırlamıyorsam. Carol ve Darly özel bölümü olmuştu şehire gidiyorlardı işte o bölüm efsaneydi ama Darly tek başına No no. :A

Sen Darly'e neden gıcıksın eltim. :)
5.Sezondu. :A

16.bölüm sezon finali vlla tek güzel yanı neganın 8.sezondada olması bomboş bir bölmdü belkide twd tarihinde en kötü sezon finaliydi kötü sezonlarda bile böyle etkisiz sezon finali olmuyordu :A :A :A

rick sonunda negana tehdit etmeye basladı o sahne güzeldi işte sonra gelen çatışma sahnesinden bende birşey anlamadım ama rickin eskisi gibi kendinden emin konusması negana güzeldi ve kaplanın olduğu sahnelerde güzeldi :A

daryl de iyiydi bence sezonu bir escinsel olayı olmadan kazasız belasız kapattık :A

michonneye rickle oldundan beridir gıcık kapıyoum keşke yaralı kurtulmasa ölseydi :A

Yorumlarına koptum ya. :D Bende izlerken bir çok karakter geberse diyorum keşke ama sen yine kadın düşmanlığı yapmışsın. :A Neyse sonunda bitirdin bu sezonu..
Maggie gerçekten sezon boyunca pasif kaldı. sonlara doğru iyi oldu. annem bile bu kıza noldu bi çöktü dedi iyice. :F
yine dediğin gibi michonne konusunda da senle aynı fikirde.:F Rick'le yakıştırmıyor hiç..

Negan'ın kalması güzel oldu evet...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

çatışma sahnesinden anlayan seyirci sayısı zaten çok az o da anladığını söyleyenlerin anladığıda şüpheli anlamış gibi yapmış olma ihtimalleri yüksek :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin 6. sezonu güzel bir yerde bitmişti, bu sezonu izleyemedim normal olarak. Şimdi yorumlara bir göz gezdirdim de sitelerde var mı, duruyor mu? Nereden izleyebilirim? @mrt-06 @Harunnn60

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ona mı para verecez ya, bi de bu mu çıktı başımıza. :( Çiğdem falan nerden izliyor, Çiğdem 5 kuruş vermez. :F
Bende D Smart var, o yüzden FX'den izliyorum yoksa ben de 5 kuruş vermem. :F

Ben de senin gibi izleyemedim yeni başladım 7. sezona güncel izleyenler internetten izleyebilmişler, şimdi hepsi silinmiş kanka. .ss

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bende D Smart var, o yüzden FX'den izliyorum yoksa ben de 5 kuruş vermem. :F

Ben de senin gibi izleyemedim yeni başladım 7. sezona güncel izleyenler internetten izleyebilmişler, şimdi hepsi silinmiş kanka. .ss
Ben de bu şans olduktan sonra. :T:

Neyse belki bi ara bir yerlere düşer, bekleyelim bakalım. Bitti mi sezon? Bitince düşer anca. :T: