AMC The Walking Dead 7. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7x16

Çok kötü bir sezon finali değildi bundan daha kötü bölümler izledik tabii diğer sezon finallerine göre sönüktü orası ayrı..

Sasha bi ölde kurtulalım dedim ya bölüm boyunca. :F Senin o Abraham ile destan aşkın flashbacklarin baydı kızım gerçekten. :D
Ölümün de ilginç ama ileri ki aylarda unutulacak cinsten oldu.

O çöpçü kadınların ekibine gelince şaşırdım ama Rick güvenmek ile hata yaptı. keşke en başta adamlarına el koysaydı. Birde kadın vurdu onu sonra kaçtı filan.

Ezeikel ve Maggie'nin ekibi bir anda daldılar hardıl hurdul çok değişik çatışma sahneleri oldu daha adam akıllı çekebilirlerdi ama kaplan sahnesini beğendim.
8.0

Bu sezon hakkında genel görüşüm. :A
Neyse bu sezona gelince @destere 'nin dediği gibi acaba senarist değişimi mi oldu yoksa FEAR TWD'de yayınlanınca 2 diziyi idare edemediler bilemiyorum ama önümüzde ki sezon hatalarından ders alsınlar. Reytingleri de düştü bu sezon..

Çok boş karakterler var bunları dolduramıyorlar. Buda yetmiyor birde onlara özel bölüm çekiyorlar. Ben sevmediği karakteri bir bölüm boyunca izlemek zorunda mıyım. :) Birde senaryoda kopukluklar oluyor anlamsız olaylar filan bir bölüm olay oluyor ya nedeni saçma geliyor yada o olayın devamı gelmiyor ..
Neyse bu sezonun şüphesiz en güzel şeyi Negan'ın kendini sevdirmesi.

Daha sallardım diziye ama neyse. Ekim ayına kadar bunlar bir dinlesin şöyle adam akıllı kafalarını toplasın @Çiğdem- in deyimiyle gebermişler de haberleri yok. :F
berbat finale 8 puan çok fazla olmuş ama yorumun güzel :)

HAHAHAH aa evet :F ben finali hala izlemedim ama hevesimi kaçırdınız @destere :(

bu sezon negana dayalı olduğu için bence tuhaf geldi çünkü farkındaysanız bizim ekipten kimse ön planda değildi ilk defa bir sezon bizimkiler olmadan bitti negana ayrılmış bir sezondu negan dısında kimse ön planda değildi spin off gibiydi :A
yine negan sayesinde sezonu kurtardılar o da olmasa tam yatışa geçecektik :) onuda keşke doğru değerlendirseydiler beceremediler ama sen finali seversin yinede daryl jesusla oynaşıyordu bir köşede :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Negan'da toplasan 7-8 bölüm oynadı, oynamadığı bölümler sıkıcı geçti. :(

Final çok heyecanlı çiğdem öyle böyle değil. @destere ile biz meraktan birbirimizi yiyiyoruz ne olacak diye. :A
hahah aa tamam işte ayoll negansız bölümler en iğrenc bölümlerdi sen ahtırlıyormusun bizim kahramanlarımızın hepsinin pasif olduğu bir sezon sadece negan iyiydi oakdar :A

aaa bu arada ms konusuna bak @destere seni yerden eyre vuruyor ben başkanımı korudum :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
7x2

Demin FX'de izledim, Carol'lu olan her bölüm güzel olduğu gibi bu bölüm de çok güzeldi bence. Aksiyon yönünden tabii ki ilk bölüm gibi hareketlilik yoktu ancak yeni bir konuya girdiler güzel de oldu, yeni mekanı beğendim. Krallık sistemi gelmiş. :F Kaplan da ayrı cins. Carol ile kral arasındaki diyaloglar çok iyiydi.

Carol'un Morgan'a "sen benle dalga mı geçiyorsun" dediği sahne komikti. :A Kral güzeller güzeli Carol'umuza aşık oldu artık kraliçe olursa şaşırmam. :bhr:

Domuzları alan adamlar psikopat herifin adamları mıydı acaba. (b)

Bölüme puanım; 8/10

@Çiğdem- @destere @Harunnn60 @Forumdash ...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7x2

Demin FX'de izledim, Carol'lu olan her bölüm güzel olduğu gibi bu bölüm de çok güzeldi bence. Aksiyon yönünden tabii ki ilk bölüm gibi hareketlilik yoktu ancak yeni bir konuya girdiler güzel de oldu, yeni mekanı beğendim. Krallık sistemi gelmiş. :F Kaplan da ayrı cins. Carol ile kral arasındaki diyaloglar çok iyiydi.

Carol'un Morgan'a "sen benle dalga mı geçiyorsun" dediği sahne komikti. :A Kral güzeller güzeli Carol'umuza aşık oldu artık kraliçe olursa şaşırmam. :bhr:

Bölüme puanım; 8/10

o kaplan carol la izdivaca girişse benimde bölüme puanım artacaktı ama e yazıkki kaplan bile carol u görünce kaçacak delik arıyor o kadar ifrit bir kadın lanet olasıca ölmedi bir türlü :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
o kaplan carol la izdivaca girişse benimde bölüme puanım artacaktı ama e yazıkki kaplan bile carol u görünce kaçacak delik arıyor o kadar ifrit bir kadın lanet olasıca ölmedi bir türlü :)
:F Niye ölsün aslan gibi kadın. :) Hatırlıyor musun geçen sezon bir bölümde tek başına 100 zombiyi öldürmüştü efsane bölümdü. Bence dizinin en iyi karakteri, Rick mick hikaye. :)

Kral da aşık oldu sen ifrit diyon ama talibi çok, artık en sonunda Rick de talip çıkarsa şaşırma. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7x2

Bölüme puanım; 8/10

Bu sezon 40 DK'nın üstünde yer yer 50 DK bile oluyordu. Büyük ihtimal yanlıştır o. :D
@desterenin verdiği sitedeki videolar duruyor sanırım ben sezon finalini izlemiştim geçenelrde yorumumuda yaoarım (b)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
7x3

Darly bütün bölüm çıplaktı bayram etmişsinizdir. :A @Çiğdem- @destere

Çok kötü bir bölümdü Darly'e özel bölüm mü çekilir yahu hiçbir çekiciliği olmayan bir karakter...

Sürekli aynı müziği dinleyip işkence yaptırması da ayrı bir psikopatlıktı.

6/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7x3

Darly bütün bölüm çıplaktı bayram etmişsinizdir. :A @Çiğdem- @destere

Çok kötü bir bölümdü Darly'e özel bölüm mü çekilir yahu hiçbir çekiciliği olmayan bir karakter...

Sürekli aynı müziği dinleyip işkence yaptırması da ayrı bir psikopatlıktı.

6/10
sen niye bu kadar sevindin :) sanki maggie mi soyunuktu anca daryl kazmasını soyarlar :) o da kızlarla değil erkeklerle ilgileniyormuş zaten:) @Çiğdem- üzüntüsünden başını duvarlara vuruyor :)