AMC The Walking Dead 7. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7x16. Bölüm,
Sezon Finali

ve bitti iyikide bitti :) sezon finaline yakışmayan bir bölümdü heyecan yapalım derken ortalığı batırmışlardı :)
ilk 25 dakika armut kafalı sasha nın yakın çekim gösterilen yüzüne baka baka hayattan soğuduk ,
sonra sasha nın büyük planı ! öleyimde zombi olayım tamda negan kapının önünde dursun negan a saldırayım şeklindeki müthiş planı devreye girince rick ve yandaşları bir soluk aldı ? yetmedi yinede negan tıfıl oğlan carl ın kafasına lucille i geçireceği an ezekiel in kapşonu daldı neganlara? ve ergenik oğlan carl yine kurtuldu :) kaplanın saldırı sahnesindeki inandırıcılık sadri alışığın mr. spock a elini yalattığı tuzlu filmden daha az inandırıcıydı :)
çatışma sahnelerinde kimkime sıkıyor pek anlayamadım birde baktım bizimkiler kazanmış :)
michone ile sarı kadının güreş tuttuğu yerler biraz heyecanlıydı birde kertenkele kılıklı kadının taraf değişip ricklere silah çektiği sahne biraz heyecan kattı gerisi boştu :)
unutmadan maggie nin hiçbişey yapmadan oturuşu bile takdirlikti seviyoruz maggie yi :)
@Çiğem- @Harunnn60 @MasacRE- @mrt-06 @tolgab @sokak sanati müthiş finali kaçırmayın :)
@xemrexxx sende böyle bir kaliteyi kaçırdığın için düz duvara tırman :)

@Çiğdem- i yanlış etiketlemişim olacak iş değil :)

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
7x16. Bölüm,
Sezon Finali

ve bitti iyikide bitti :) sezon finaline yakışmayan bir bölümdü heyecan yapalım derken ortalığı batırmışlardı :)
ilk 25 dakika armut kafalı sasha nın yakın çekim gösterilen yüzüne baka baka hayattan soğuduk ,
sonra sasha nın büyük planı ! öleyimde zombi olayım tamda negan kapının önünde dursun negan a saldırayım şeklindeki müthiş planı devreye girince rick ve yandaşları bir soluk aldı ? yetmedi yinede negan tıfıl oğlan carl ın kafasına lucille i geçireceği an ezekiel in kapşonu daldı neganlara? ve ergenik oğlan carl yine kurtuldu :) kaplanın saldırı sahnesindeki inandırıcılık sadri alışık ın kaptan spike a elin yalattığı tuzlu filmden daha az inandırıcıydı :)
çatışma sahnelerinde kimkime sıkıyor pek anlayamadım birde baktım bizimkiler kazanmış :)
michone ile sarı kadının güreş tuttuğu yerler biraz heyecanlıydı birde kertenkele kılıklı kadının taraf değişip ricklere silah çektiği sahne biraz heyecan kattı gerisi boştu :)
unutmadan maggie nin hiçbişey yapmadan oturuşu bile takdirlikti seviyoruz maggie yi :)
@Çiğem- @Harunnn60 @MasacRE- @mrt-06 @tolgab @sokak sanati müthiş finali kaçırmayın :)

Bıraktım geçen sezon ben diziyi.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7x16. Bölüm,
Sezon Finali

sonra sasha nın büyük planı ! öleyimde zombi olayım tamda negan kapının önünde dursun negan a saldırayım şeklindeki müthiş planı devreye girince rick ve yandaşları bir soluk aldı ? yetmedi yinede negan tıfıl oğlan carl ın kafasına lucille i geçireceği an ezekiel in kapşonu daldı neganlara? ve ergenik oğlan carl yine kurtuldu :) kaplanın saldırı sahnesindeki inandırıcılık sadri alışık ın kaptan spike a elini yalattığı tuzlu filmden daha az inandırıcıydı :)

ben daha bakamadım çünkü ne zaman bakmaya çalıssam site donuyor ayoll birde süresi 1 saat :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben daha bakamadım çünkü ne zaman bakmaya çalıssam site donuyor ayoll birde süresi 1 saat :A
bir an önce izle heyecanı kaçırma :) bir gününü twd ye ayırman lazım koskoca final bu öyle aceleye gelmez :)
Çok gereksiz karakter var çook. Aslında gereksiz demeyelim amaçsız diyelim.
hele ki sasha ne kadar güzel bir kadındır öyle düşman başına zaten dizinin başrolü gibi bişey tüm sahneler onunla geçsin bence :)
Ben Glenn ile ayrıldılar diye üzülmüştüm çekik ölmüş :F

japon yumurtasına o kadar laf saydırmıştım oysa glenn li sahneler en kaliteli sahnelermiş :) bizi sasha ile çarptılar :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bir an önce izle heyecanı kaçırma :) bir gününü twd ye ayırman lazım koskoca final bu öyle aceleye gelmez :)

hele ki sasha ne kadar güzel bir kadındır öyle düşman başına zaten dizinin başrolü gibi bişey tüm sahneler onunla geçsin bence :)

japon yumurtasına o kadar laf saydırmıştım oysa glenn li sahneler en kaliteli sahnelermiş :) bizi sasha ile çarptılar :)
HAHAHAH hadi sen en favori şarkıyı oyla gruplar açıldı :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Sem ne oldu da bu kadar hayran kaldın.:F

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,634
Puanı
560
7x16

Hayal kırıklığı!

İlk başta bölümün uzun olduğunu görünce sevinmiştim ama bölümün yarısı Sasha'nın yakın çekim suratı ve Abraham'la olan rüyasıyla geçti :(

Savaş sahnesini çok aceleye getirmişler hiç yapmayıp yeni sezona saklasalardı daha iyiydi. Nerede soluksuz izlediğim Hershel'in çiftliğinde ki veya Vali ile olan savaş sahneleri...

Rick'in çöpçülere neden güvendiğine anlam veremiyordum zaten bir türlü, bu kafayla işi zor.

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
7x16. Bölüm,
Sezon Finali

sonra sasha nın büyük planı ! öleyimde zombi olayım tamda negan kapının önünde dursun negan a saldırayım şeklindeki müthiş planı devreye girince rick ve yandaşları bir soluk aldı ? yetmedi yinede negan tıfıl oğlan carl ın kafasına lucille i geçireceği an ezekiel in kapşonu daldı neganlara? ve ergenik oğlan carl yine kurtuldu :) kaplanın saldırı sahnesindeki inandırıcılık sadri alışığın mr. spock a elini yalattığı tuzlu filmden daha az inandırıcıydı :)

Hala 2. bölümdeyim elticim. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7x16

Hayal kırıklığı!

İlk başta bölümün uzun olduğunu görünce sevinmiştim ama bölümün yarısı Sasha'nın yakın çekim suratı ve Abraham'la olan rüyasıyla geçti :(

Savaş sahnesini çok aceleye getirmişler hiç yapmayıp yeni sezona saklasalardı daha iyiydi. Nerede soluksuz izlediğim Hershel'in çiftliğinde ki veya Vali ile olan savaş sahneleri...

Rick'in çöpçülere neden güvendiğine anlam veremiyordum zaten bir türlü, bu kafayla işi zor.
bu son sezon senaristler falanmı değişti anlamadım bir tuhaflık var bu işte :)
önemli bir karakterin ölümü sezon sonuna saklanır ve o karaktere yoğunlaşmışta olabilirler bunlar normal şeyler ve o karakter seyirci içinde önem taşıdığı için sezon finalini izlemek ayrı bir heyecan katar olaya ama sasha gibi sıradan bir karakterin ölümünü sezon sonuna saklayıp bölümün yarım saatten fazlasını ona ayırmak nasıl bir mantıktır :)
aynı şekilde savaş sahnesi berbattı ben hiç bir heyecan duymadım o sahnelerde , ve negan ın glenn leri öldürdüğü bölümün sonunda rick e diz çöktürüp oğlu carl la tehtit ettiği sahnenin aynısını tekrar sezon finaline saklamakta neyin nesidir o kısımda saçmalıktı ..

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
7x16

Çok kötü bir sezon finali değildi bundan daha kötü bölümler izledik tabii diğer sezon finallerine göre sönüktü orası ayrı..

Sasha bi ölde kurtulalım dedim ya bölüm boyunca. :F Senin o Abraham ile destan aşkın flashbacklarin baydı kızım gerçekten. :D
Ölümün de ilginç ama ileri ki aylarda unutulacak cinsten oldu.

O çöpçü kadınların ekibine gelince şaşırdım ama Rick güvenmek ile hata yaptı. keşke en başta adamlarına el koysaydı. Birde kadın vurdu onu sonra kaçtı filan.

Ezeikel ve Maggie'nin ekibi bir anda daldılar hardıl hurdul çok değişik çatışma sahneleri oldu daha adam akıllı çekebilirlerdi ama kaplan sahnesini beğendim.
8.0

Bu sezon hakkında genel görüşüm. :A
Neyse bu sezona gelince @destere 'nin dediği gibi acaba senarist değişimi mi oldu yoksa FEAR TWD'de yayınlanınca 2 diziyi idare edemediler bilemiyorum ama önümüzde ki sezon hatalarından ders alsınlar. Reytingleri de düştü bu sezon..

Çok boş karakterler var bunları dolduramıyorlar. Buda yetmiyor birde onlara özel bölüm çekiyorlar. Ben sevmediği karakteri bir bölüm boyunca izlemek zorunda mıyım. :) Birde senaryoda kopukluklar oluyor anlamsız olaylar filan bir bölüm olay oluyor ya nedeni saçma geliyor yada o olayın devamı gelmiyor ..
Neyse bu sezonun şüphesiz en güzel şeyi Negan'ın kendini sevdirmesi.

Daha sallardım diziye ama neyse. Ekim ayına kadar bunlar bir dinlesin şöyle adam akıllı kafalarını toplasın @Çiğdem- in deyimiyle gebermişler de haberleri yok. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7x16

Çok kötü bir sezon finali değildi bundan daha kötü bölümler izledik tabii diğer sezon finallerine göre sönüktü orası ayrı..

Sasha bi ölde kurtulalım dedim ya bölüm boyunca. :F Senin o Abraham ile destan aşkın flashbacklarin baydı kızım gerçekten. :D
Ölümün de ilginç ama ileri ki aylarda unutulacak cinsten oldu.

O çöpçü kadınların ekibine gelince şaşırdım ama Rick güvenmek ile hata yaptı. keşke en başta adamlarına el koysaydı. Birde kadın vurdu onu sonra kaçtı filan.

Ezeikel ve Maggie'nin ekibi bir anda daldılar hardıl hurdul çok değişik çatışma sahneleri oldu daha adam akıllı çekebilirlerdi ama kaplan sahnesini beğendim.
8.0

Bu sezon hakkında genel görüşüm. :A
Neyse bu sezona gelince @destere 'nin dediği gibi acaba senarist değişimi mi oldu yoksa FEAR TWD'de yayınlanınca 2 diziyi idare edemediler bilemiyorum ama önümüzde ki sezon hatalarından ders alsınlar. Reytingleri de düştü bu sezon..

Çok boş karakterler var bunları dolduramıyorlar. Buda yetmiyor birde onlara özel bölüm çekiyorlar. Ben sevmediği karakteri bir bölüm boyunca izlemek zorunda mıyım. :) Birde senaryoda kopukluklar oluyor anlamsız olaylar filan bir bölüm olay oluyor ya nedeni saçma geliyor yada o olayın devamı gelmiyor ..
Neyse bu sezonun şüphesiz en güzel şeyi Negan'ın kendini sevdirmesi.

Daha sallardım diziye ama neyse. Ekim ayına kadar bunlar bir dinlesin şöyle adam akıllı kafalarını toplasın @Çiğdem- in deyimiyle gebermişler de haberleri yok. :F
HAHAHAH aa evet :F ben finali hala izlemedim ama hevesimi kaçırdınız @destere :(

bu sezon negana dayalı olduğu için bence tuhaf geldi çünkü farkındaysanız bizim ekipten kimse ön planda değildi ilk defa bir sezon bizimkiler olmadan bitti negana ayrılmış bir sezondu negan dısında kimse ön planda değildi spin off gibiydi :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
HAHAHAH aa evet :F ben finali hala izlemedim ama hevesimi kaçırdınız @destere :(

bu sezon negana dayalı olduğu için bence tuhaf geldi çünkü farkındaysanız bizim ekipten kimse ön planda değildi ilk defa bir sezon bizimkiler olmadan bitti negana ayrılmış bir sezondu negan dısında kimse ön planda değildi spin off gibiydi :A
Negan'da toplasan 7-8 bölüm oynadı, oynamadığı bölümler sıkıcı geçti. :(

Final çok heyecanlı çiğdem öyle böyle değil. @destere ile biz meraktan birbirimizi yiyiyoruz ne olacak diye. :A