AMC The Walking Dead 7. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aman aman ne yazmışım. :F Neyseki hemen görüdüm. .ss

Ben de o siteden izliyim o zaman şuan müsait değilim gelecek ay başlarım. :A Çok mu sıkıcı?

K ile L yan yana telefondan yazıyorum ondan oldu. :(
Ah şu klavyeler. :A @Çiğdem-

Netten izliyorum kanka ben. :D Bazı bölümler sıkıcı yani sen zor tamamlarsın galiba. :D
aaaaaa tövbe tövbe şimdi siz diyince fark ettim atacan düzeltmişte ben alıntı yapmıstım duruyor @destere görmesin ayoll :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aman aman ne yazmışım. :F Neyseki hemen görüdüm. .ss

Ben de o siteden izliyim o zaman şuan müsait değilim gelecek ay başlarım. :A Çok mu sıkıcı?

K ile L yan yana telefondan yazıyorum ondan oldu. :(
senin ruhun kötü için pis klavye ne yapsın :) ben daha öyle bir klavye hatasına kurban gitmedim allahtan çünkü klavyemde benim kalbimi yansıtıyor :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
EVET 13-14-15 izledim yarınkı final bölümüne hazırım :A
14.bölümde darly escinsel çıkıcak diyen @MasacRE- @destere sizde oklavaya hazırlanın :A
karışık olarak yorumum ise
darly duygusal bir konusma sahnesi yasıyor maggieyle ne var adam sucluluk duymus ama glenin gebermesinde rol oynamısa eline sağlık ayol iyiki kurutlduk ondan :Z

şu kısa saçlı arap kız neganın elindeydi geberseydi keşke ayoll :A yüzü ütü basılmıs adamda ricklerin yanına geldi bakalım ne olucak :A
@Harunnn60

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
EVET 13-14-15 izledim yarınkı final bölümüne hazırım :A
14.bölümde darly escinsel çıkıcak diyen @MasacRE- @destere sizde oklavaya hazırlanın :A
karışık olarak yorumum ise
darly duygusal bir konusma sahnesi yasıyor maggieyle ne var adam sucluluk duymus ama glenin gebermesinde rol oynamısa eline sağlık ayol iyiki kurutlduk ondan :Z

şu kısa saçlı arap kız neganın elindeydi geberseydi keşke ayoll :A yüzü ütü basılmıs adamda ricklerin yanına geldi bakalım ne olucak :A
@Harunnn60
yüzü ütü basılmış adam kimdi :)) sanırım dwight dan bahsediyorsun hogatha :)

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
S07E16
Bölüm harikaydı.
Bölümden ümidim baya fazlaydı,beklentimin karşılığını aldım gibi.Yeni tanıştıkları grubun ihanetini hiç beklemiyordum.Ama bu bölümün başlarında bakışları şüphelenmeme neden olmuştu.
Sasha ise arkadaşları için kendini feda etti. :( Rick ve grubu atak için zaman kazandı bu arada,daha sonra zaten Kingdom ile Hilltop da savaşa dahil oldu.
Michonne :( Bir an da olsa öleceğini düşünmüştüm ama çok şükür sağlam :Z
Sonuç olarak bizim grup kazandı. :D Artık asıl savaşı diğer sezon izleyeceğiz.

9.0

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
S07E16
Bölüm harikaydı.
Bölümden ümidim baya fazlaydı,beklentimin karşılığını aldım gibi.Yeni tanıştıkları grubun ihanetini hiç beklemiyordum.Ama bu bölümün başlarında bakışları şüphelenmeme neden olmuştu.
Sasha ise arkadaşları için kendini feda etti. :( Rick ve grubu atak için zaman kazandı bu arada,daha sonra zaten Kingdom ile Hilltop da savaşa dahil oldu.
Michonne :( Bir an da olsa öleceğini düşünmüştüm ama çok şükür sağlam :Z
Sonuç olarak bizim grup kazandı. :D Artık asıl savaşı diğer sezon izleyeceğiz.

9.0
oyuncu oylarını gönderir misin :bhr: