AMC The Walking Dead 7. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
carol zaten son beş bölüm beleşe yaşıyor onun sahneleri safi eziyet ama savşıncada güzel savaşıyor hakkını yememek lazım :)

orayada bakıcam tabiki :)
burdanda bişey söyleyeyimde bu daryl kaç sezondur izliyoruz bir kız arkadaş edinemedi kadınlara düünya ahret bacımsın ayaklarıyla yanaşıyor da bu adam dop olmasın yani öyle bir derdi varda utancından cinsel yönelimini açıklamaya çekinip bacım ayaklarınamı yatıyor ne iş :) yani öyle bir durum varsa bu sezon sonu daryl ı jesus la birleştirelim mutlu olsun senin parlak :)
Keşke diziye sen girsen de zombiler yese seni. :kiki::kiki: @Çiğdem-
HAHHA ahh yesinler darl e yine iftira atıyor ayoll :A napsın adam moruk carolu koymuslar senaristler adama uzak durur tabikide :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
HAHHA ahh yesinler darl e yine iftira atıyor ayoll :A napsın adam moruk carolu koymuslar senaristler adama uzak durur tabikide :A
niye orda rosita var boşta hemde onada bakmıyor sasha var kelepir bişey onada bakmıyor maggie de zaten daryl a kızkardeş gözüyle bakıyor yani senin daryl da yolunda olmayan bişeyler var :)

Carol'un hey hey zamanı gelmiş bence kadın tüm sezon hey heyliydi. :A Anladın sen. :A
menopoza girmiş diyorsun sanırım :) ama olsun ondan sonrası carol için daha zevkli dönem başlıyor hamile kalma endişesi yaşamaz en azından :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
niye orda rosita var boşta hemde onada bakmıyor sasha var kelepir bişey onada bakmıyor maggie de zaten daryl a kızkardeş gözüyle bakıyor yani senin daryl da yolunda olmayan bişeyler var :)

menopoza girmiş diyorsun sanırım :) ama olsun ondan sonrası carol için daha zevkli dönem başlıyor hamile kalma endişesi yaşamaz en azından :)
Sen senarist olsan kadın karakterleri düşünemiyorum herhalde destere. :F her hafta bir tanesi pert olurdu. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Carol'un hey hey zamanı gelmiş bence kadın tüm sezon hey heyliydi. :A Anladın sen. :A
bir şarısın kız vardı ayoll onunla olucaktı aslında ama öldürdüler :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
zamanında verilmeyen cevap cevap değildir :)

yorumlara katılmayan insanlardan nefret ediyorum:) kendi kendine izlemenin hiç bir güzel tarafı yok hanı yorumların nerde:)
Aslında yorum yapmak daha keyifli oluyor,öbür sezonlarda yorum yazıyordum bu sezon biraz bölüm biriktiği için yorum yazamadım,bu haftaki bölümü izleyip yorumlarım:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bir şarısın kız vardı ayoll onunla olucaktı aslında ama öldürdüler :A
o kızı iyi hatırlattın özlemişiz beth i :)
beth-greene-the-walking-dead-5-sezon-slabtown.jpg

o kızda senin yumoş oğlan yüzünden öldü :)

Sen senarist olsan kadın karakterleri düşünemiyorum herhalde destere. :F her hafta bir tanesi pert olurdu. :F
maggie ye bişey olmazdı enid ve rositanında yeri sağlamdı :) ve ben senarist olsam her bölüm carol u diriltip diriltip zombilere yedirirdim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Beth çok iyi bir oyuncuydu aslında diziden çıkmasına çok üzülmüştüm
beth bölümleri bende çok sevmiştim, nedense twd nin genel izleyicileri kızı pek sevmedi onlar illaki zombi avcısı fettan şeyler bekliyor oysa beth çok daha narin kırılgan ve doğal bir kızdı ve dizideki en samimi karakterlerden biriydi :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
beth bölümleri bende çok sevmiştim, nedense twd nin genel izleyicileri kızı pek sevmedi onlar illaki zombi avcısı fettan şeyler bekliyor oysa beth çok daha narin kırılgan ve doğal bir kızdı ve dizideki en samimi karakterlerden biriydi :)
beth hakikaten çok narindi,bunun yanında oyunculuğuda çok iyiydi aslında:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7x15. Bölüm

ve 15. Bölümüde izledim bu sezon toplam 16 bölüm değilmiydi ve 15 e kadar geldik hala bir hareket yok :)
sasha tutsak negan ın elinde birde tecavüze kurban gidecekti negan sayesinde kurtardı paçayı :) sasha eugene den intihar etmek için yardım istedi ve hapı kaptı bakalım son anda vazgeçmese intihardan, sasha dan kurtulacağız sanırım :)
rick ve avanesi tara öncülüğünde birleşik kadınlar kurultayına baskın düzenledi:) o sahnede tek beğendiğim hareket tara nın ufak kıza orta parmak işareti çektiği yerdi başkada akılda kalır bişey yok :)
ve gelelim güzeller güzeli maggie ye:) gregor fırıldağı maggie yi öldürecekti güya? ya korkaklığından yada dualarım sayesinde maggie ye zarar veremedi ve kendi totosunu kurtarmak için maggie den yardım istemek zorunda kaldı :)
dwight, negan dan kaçarak rick lere yardım edeceğini söylüyorduda ne kadar inandırıcıydı orası belirsiz... negan adına çalışıyor olma ihtimali daha fazla ?

@tolgab @xemrexxx @MasacRE- @Harunnn60 @Çiğdem- yeni bölümü izlemeyi unutmayalım :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
7x15. Bölüm

ve 15. Bölümüde izledim bu sezon toplam 16 bölüm değilmiydi ve 15 e kadar geldik hala bir hareket yok :)
sasha tutsak negan ın elinde birde tecavüze kurban gidecekti negan sayesinde kurtardı paçayı :) sasha eugene den intihar etmek için yardım istedi ve hapı kaptı bakalım son anda vazgeçmese intihardan, sasha dan kurtulacağız sanırım :)
rick ve avanesi tara öncülüğünde birleşik kadınlar kurultayına baskın düzenledi:) o sahnede tek beğendiğim hareket tara nın ufak kıza orta parmak işareti çektiği yerdi başkada akılda kalır bişey yok :)
ve gelelim güzeller güzeli maggie ye:) gregor fırıldağı maggie yi öldürecekti güya? ya korkaklığından yada dualarım sayesinde maggie ye zarar veremedi ve kendi totosunu kurtarmak için maggie den yardım istemek zorunda kaldı :)
dwight, negan dan kaçarak rick lere yardım edeceğini söylüyorduda ne kadar inandırıcıydı orası belirsiz... negan adına çalışıyor olma ihtimali daha fazla ?

@tolgab @xemrexxx @MasacRE- @Harunnn60 @Çiğdem- yeni bölümü izlemeyi unutmayalım :)
ben bu dizinin 1x01 inci bölümünü izlemedim daha ne 7 küsürü:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7x15. Bölüm

13 TEYİM BEN HALA 16 DAMI BİTİCEKTİ sezon finali bölümü gelmeden bu hafta içi izlerima Ayoll :A @Harunnn60

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben bu dizinin 1x01 inci bölümünü izlemedim daha ne 7 küsürü:D
olsun legion a bile katlanan biri bunuda izliyor olabilir :)

13 TEYİM BEN HALA 16 DAMI BİTİCEKTİ sezon finali bölümü gelmeden bu hafta içi izlerima Ayoll :A @Harunnn60
aynen 16. bölüm sezon finali olması lazım ama ben son iki bölümde heyecan aksiyon artar diyordumda onbeştede bişey yok sanırım negan önümüzdeki sezon yine bizimle :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben daha 7x2'deyim. :F Siz nasıl izliyorsunuz ki netten silmiyorlar mı? (b) @Çiğdem- @destere @Harunnn60
olsun legion a bile katlanan biri bunuda izliyor olabilir :)

aynen 16. bölüm sezon finali olması lazım ama ben son iki bölümde heyecan aksiyon artar diyordumda onbeştede bişey yok sanırım negan önümüzdeki sezon yine bizimle :)
@destere şu siteyi verdi tek yüklenen site bende yetiştim cnm sanada öneririm :A

http://dizinow.is/the-walking-dead9

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aman aman ne yazmışım. :F Neyseki hemen görüdüm. .ss

@destere şu siteyi verdi tek yüklenen site bende yetiştim cnm sanada öneririm :A

http://dizinow.is/the-walking-dead9
Ah şu klavyeler. :A @Çiğdem-

Netten izliyorum kanka ben. :D Bazı bölümler sıkıcı yani sen zor tamamlarsın galiba. :D
Ben de o siteden izliyim o zaman şuan müsait değilim gelecek ay başlarım. :A Çok mu sıkıcı?

K ile L yan yana telefondan yazıyorum ondan oldu. :(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061