2015 The Walk / Tehlikeli Yürüyüş - Film Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
yani inandırıcı değildi vatandaşın o kuleleri yol geçen hanı yapması ;:))

Tabi hikaye sonuçta gerçekte nasıl bilmiorum ama bence devlet kuleler dikkat çeksin için böyle bir şey yapmış olabilir diyorum. Hikayede ben o yönde sıkıntı görmedim. İçeride adamları vardı vs. Arkadaşları yardım ediyordu ama reelde böyle değildir bence.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tabi hikaye sonuçta gerçekte nasıl bilmiorum ama bence devlet kuleler dikkat çeksin için böyle bir şey yapmış olabilir diyorum. Hikayede ben o yönde sıkıntı görmedim. İçeride adamları vardı vs. Arkadaşları yardım ediyordu ama reelde böyle değildir bence.:D

işte gerçek bir hayat hikayesini anlatırken reelde böyle olamaz diyorsak filmin inandırıcılığıda gider gazıda kaçar sonra diyorlar niye filmi beğenmedin ? :)
adam kime ortaklık teklif etse anında kabul ettiler oysa onların öyle bir macera için yeterli motivasyonu yok bir kere çıkarsız kimse kimseye eski donunu vermez :)
sonra vatandaş sokak gösterilerinde üç beş kuruş kazanıyordu bir baktık günü birlik fransa abd arasını kevgire çevirmiş habire git gel yapıyor :)
ne biliyim işte benim aklıma hiçbir tarafı yatmadı başoğlanıda pek sevmedim kızda durumu kurtaracak kadar etkili değildi herkes övebilirde benim için değeri sıfır filmin :) millete ayıp olmasın diye 4 puan verdik onuda beğenmiyorlar :)