CW The Vampire Diaries 8. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Amerikan ulusal kanallarından CW'da yayınlanan The Vampire Diaries'in 8. sezonu başladı.

Ekranların uzun soluklu vampir dizisi bu sezon final yaparak ekranlara veda edecek. Dizinin final sezonuyla ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

the-vampire-diaries-season-8-poster-teaser-2.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu sezona efsane başladık final sezonumuz nefes kesecek göz atın bence @cookies @Forumdash :F :F :F

1.bölüm
Damona yeniden kötü olmak çok yakıştı şu cadı kılıklı kadının kontrolunde damon ve enzo iyi ikili oldular ara sıra elenada göründü ama daha görünmez inş :F

son sahnede yeni düşmanımızda göründü çok etkileyici güzel bir bölümdü :Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
bu sezona efsane başladık final sezonumuz nefes kesecek göz atın bence @cookies @Forumdash :F :F :F

1.bölüm
Damona yeniden kötü olmak çok takıştı şu cadı kılıklı kadının kontrolunde damon ve enzo iyi ikili oldular ara sıra elenada göründü ama daha görünmez inş :F

Elena hortlarsa haber ver o bölümü izleyeyim :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

1.bölüm
Damona yeniden kötü olmak çok yakıştı şu cadı kılıklı kadının kontrolunde damon ve enzo iyi ikili oldular ara sıra elenada göründü ama daha görünmez inş :F

Originals zımbırtısı ortaya peydah olduktan sonra dizi bozdu. 6.sezonu zor izlemiştim. 7ye hiç katlanamadım. 8'in adını duymaya bile tahamülüm yok. Neyseki bitecek:X Son bölüm yada son 2 bölümü izlerim artık:A

Bu aralar evren sana olumlu mu ne her başlayan diziye maşallah süper başladık :F originals içşn deme kız :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Originals zımbırtısı ortaya peydah olduktan sonra dizi bozdu. 6.sezonu zor izlemiştim. 7ye hiç katlanamadım. 8'in adını duymaya bile tahamülüm yok. Neyseki bitecek:X Son bölüm yada son 2 bölümü izlerim artık:A

Bu aralar evren sana olumlu mu ne her başlayan diziye maşallah süper başladık :F originals içşn deme kız :F
1.bölüme bak final sezonunu izlemek isticeksin :A :A :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Diziden o kadar sıkıldım ki anlatamam ya da anlatırım.
Dizi bu kadar uzamamalıydı bence.Klaus ve ailesi ayrıldığı sezonda yani 5. sezonda bitmeliydi ve The Vampire Diaries'teki bazı oyuncular The Originals' a geçebilirdi. bu bölümde çok sıkıldım. Damon ve Enzo sahneleri beni gerçekten baydı. Alaric dizide boşuna var.Hiç sevemedim kendisini. Bonnie iyice pasifleşti artık. Klaus'u yenebilecek güce sahip bir kızdı ama şimdi anca ağlıyor. Dizide tek çekilebilecek kkarakter Caroline idi. Yeni gelen kızı da beğenmedim. Diziyi izlemeye devam edicem he ne kadar izlemek istemesemde. En azından o kadar izledim 7 sezonu bu son sezonu da izleyeyim de bir tam dizi bitirmiş olayım.
Puanım 4/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Elena hortlarsa haber ver o bölümü izleyeyim :A
hhahah hortladı cnm bu cumartesi olucak bölümde nina dönüyor :A

bu elenalı tanıtım ama sana bir süprizim var sadece elena değil katrehinada dönüyor hemde daha güçlü şekilde damonlardan intikam alıcakmıs katherina cehennemi knotrol ediyormuş:A :A :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
hhahah hortladı cnm bu cumartesi olucak bölümde nina dönüyor :A

bu elenalı tanıtım ama sana bir süprizim var sadece elena değil katrehinada dönüyor hemde daha güçlü şekilde damonlardan intikam alıcakmıs katherina cehennemi knotrol ediyormuş:A :A :A
Off ne demek son 2 bölüm hazır ikiside geliyor 2 sezonu çıkartırdık kökenlerle beraber :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Off ne demek son 2 bölüm hazır ikiside geliyor 2 sezonu çıkartırdık kökenlerle beraber :(
10 mart final malesef cnm son 2 bölüm aa bu sana gösterdiğim final fragmanıymış elena 16.bölümde dönücek ama 15.bölümde bu cumartesi yani katherina dönüyor şu fragmanda yanı bu bölüm katheina diğer bölümde elena olucak sanırım kısaca bu 2 bölümü kaçırma ayoll :A :A :A

buda katheniralı fragman chennemin kraliçesi olarak geliyor :Z:Z:Z

Son düzenleme:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
10 mart final malesef cnm son 2 bölüm aa bu sana gösterdiğim final fragmanıymış elena 16.bölümde dönücek ama 15.bölümde bu cumartesi yani katherina dönüyor şu fragmanda yanı bu bölüm katheina diğer bölümde elena olucak sanırım kısaca bu 2 bölümü kaçırma ayoll :A :A :A

buda katheniralı fragman chennemin kraliçesi olarak geliyor :Z:Z:Z
Ninayı harcadılar matmazel hemen catwoman tarzı bir diziyle cwye gelsin ve 10 sezon sürsün :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
hhahah cw den bir vampir dizisi yine olmalı çünkü originalsta bu sezon biticek daha final sezonu baslamadı :F

bu 2 bölümü izleyecez ona göre :A
İzleyeceğim tabiki ama bu seferki vampir dizisinin konusu diğerlerine göre farklı olmalı :A
Ayrıca ninoşum napcak acaba :( Yeni dizi yapsın :(