CW The Vampire Diaries 5. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
köken aileler çıktıktan sonra özellikle 5.sezonu çok büyük hayal kırıklığı içerisinde başladı ayol bu görsel ikizlerden miğdem bulanıyordu nina tam 3 tane farklı karakteri canlandırıyordu elena,katarina,amara :D
paul ise 2 farklı karakteri canlandırıyordu stefan ve slas ayol 2 aynı oyuncu toplamda 5 farklı karakteri canlandırıyordu korkmaya başlamıstım diğer oyuncular diziden çıkıcak hepsini paulle nina canlandırıcak diye :kiki::kiki:
görsel ikiz saçmalığı bitti sonunda şimdi dizi düzelebilir :Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
klaus sonunda the vampire diariese döndü bugünkü 5.sezon 11. bölümde klaus vampire diariese döndü
direk klausu görünce kalbim yerinden çıkıcaktı nerdeyse :love1::love1::love1:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
100.bölümü izledim

Klaus ve Rebekah'ı tekrar görmek çok güzel oldu :X Bu arada Kath ölmesin :( Elena ölürse olsun :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
100.bölümü izledim

Klaus ve Rebekah'ı tekrar görmek çok güzel oldu :X Bu arada Kath ölmesin :( Elena ölürse olsun :X
köken aileler çıktıktan sonra özellikle 5.sezonu çok büyük hayal kırıklığı içerisinde başladı ayol bu görsel ikizlerden miğdem bulanıyordu nina tam 3 tane farklı karakteri canlandırıyordu elena,katarina,amara :D
paul ise 2 farklı karakteri canlandırıyordu stefan ve slas ayol 2 aynı oyuncu toplamda 5 farklı karakteri canlandırıyordu korkmaya başlamıstım diğer oyuncular diziden çıkıcak hepsini paulle nina canlandırıcak diye :kiki::kiki:
görsel ikiz saçmalığı bitti sonunda şimdi dizi düzelebilir :Z:Z
Siz niye spoi kullanmıyorsunuz ya. :F

Elena 3'ledi resmen, kız diziden ayrılmakta haklıymış tek başına 3 rolü canlandırıyor zam istemiştir muhtemelen. :F TV tarihinde bir ilk. :A

3'leme işi saçma olmaya başladı. :X Bonnie'm geri gelsin artık öbür dünyadan. :T:

100. bölüm 5x ?? kaç oluyor bu arada. (b)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Siz niye spoi kullanmıyorsunuz ya. :F

Elena 3'ledi resmen, kız diziden ayrılmakta haklıymış tek başına 3 rolü canlandırıyor zam istemiştir muhtemelen. :F TV tarihinde bir ilk. :A

3'leme işi saçma olmaya başladı. :X Bonnie'm geri gelsin artık öbür dünyadan. :T:

100. bölüm 5x ?? kaç oluyor bu arada. (b)
Hhahah aaa ne bilelim senin izlemeye baslayacağını cnm kendimiz takılyıroduk işte özgürce :F @Forumdash

yorumumda belirtitğim gibi elena ve stefan dan olusuyordu nerdeyse koskoca dizi bir ara :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hhahah aaa ne bilelim senin izlemeye baslayacağını cnm kendimiz takılyıroduk işte özgürce :F @Forumdash

yorumumda belirtitğim gibi elena ve stefan dan olusuyordu nerdeyse koskoca dizi bir ara :F
The Flash'daki sarışın adam da geldi TIP hocası olarak ablacım. :A Katrine bir ara ölür gibi oldu çok üzüldüm valla Elena'dan daha çok seviyorum. :F Ama galiba içten içe ölüyor dirilmesinde bir şeyler değişti. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
The Flash'daki sarışın adam da geldi TIP hocası olarak ablacım. :A Katrine bir ara ölür gibi oldu çok üzüldüm valla Elena'dan daha çok seviyorum. :F Ama galiba içten içe ölüyor dirilmesinde bir şeyler değişti. :D
AAA @cookies de favorisi katherinaydı onuda analım hortlak gibi forumda ne zaman görünüyor bu aralar belli olmuyor :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
5x9

Bir ara afakanlar basmıştı bu ikiz konusunda nedense 7. bölümde hepsini öldürdüler konuyu kapadılar, herhalde tepki çekti. Yeni konu çok iyi Damon'u kafese kapattılar işkence ediyorlar geçmişinde sattığı düşündüğü adam yaşıyormuş Elena ile işkence görecek. :A @Çiğdem- @YıldırıM @Forumdash

Kathreine ile Stefan yattı. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5x9

Bir ara afakanlar basmıştı bu ikiz konusunda nedense 7. bölümde hepsini öldürdüler konuyu kapadılar, herhalde tepki çekti. Yeni konu çok iyi Damon'u kafese kapattılar işkence ediyorlar geçmişinde sattığı düşündüğü adam yaşıyormuş Elena ile işkence görecek. :A @Çiğdem- @YıldırıM @Forumdash

Kathreine ile Stefan yattı. :F
Hhaha aa evet izlerken baya eleştirmiştim bende bu ikiz konusunu :A :A :A

neyseki sende kurtuldun cnm :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O ilk 4 sezondaki cadı olayları da yok. :F
Cadı olaylarıda the originalsa tasındı gibi köken vamopilerle birlikte orada çok yoğu görücen :A

vampir günlükleri 6 ve 7 sezon reyting olarak kayıp yaşadı ama bence aksiyonlu güzel geçti sezonlar sen beğenirsin :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Cadı olaylarıda the originalsa tasındı gibi köken vamopilerle birlikte orada çok yoğu görücen :A

vampir günlükleri 6 ve 7 sezon reyting olarak kayıp yaşadı ama bence aksiyonlu güzel geçti sezonlar sen beğenirsin :A
Bu kız ne zaman ölecekti ablacım yani hangi sezonda yok? :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
bu sezon ölüyor yanı son 2 sezonda yok 6 ve 7 de bence sezonlar çok güzeldi ama elena yok diye izlemediler reytingler kötü gitti bitti :A
Elena baydı beni de zaten, sürekli kızın başına bir şey geliyor diğerleri kurtarmaya çalışıyor. :F Herifler yeni kız bulur. :A