CW The Vampire Diaries 5. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Nina Dobrew, Paul Wesley, Ian Somerhalder gibi isimlerin başrolleri paylaştıları The Vampire Diaries 5. sezonuyla ekranlara geri dönüyor.

Sezon boyunca diziyle ilgili bölüm yorumlarını ve paylaşımlarını bu başlık altından gerçekleştirebilirsiniz...

acdn.sheknows.com_articles_2013_05_Jhickam_The_Vampire_Diaries_Season5.jpg

İlgili üyeler: @Forumdash @BesaleT @yıldırım kesik

Ekli dosyalar

• acdn.sheknows.com_articles_2013_05_Jhickam_The_Vampire_Diaries_Season5.jpg
    acdn.sheknows.com_articles_2013_05_Jhickam_The_Vampire_Diaries_Season5.jpg
    60.8 KB · Hit: 556
Son düzenleme:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
çok merak ediyorum ya silas bella olmuştu sonra stefen i dolaba koyup uçurumdan denize atmıştı.falan falan
ben en çok bonnie i merak ediyorum öldü gerimi dönecek ruh mu olacak merak ediyorum:D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
ya şimdi kısaca anlatiyim ıı bonnie öldüğü için simon canlandı büyü bozulduğu için ve elena oldu ve sonra stefan oldu ve dolaba kitleyip denize attın gerçek stefanı simon oldumu?neymiş elena imiş:D

Oyhh şükür:F:F Diziyi baştan izleyecektim az daha :X Twilight kaç?
ilki 13 izleyişim :D şu anda vantilatör esiyor ve kan kokusu genzini yaktı:Dkız kötü koktuğunu sanıyo yazık:D en sevdiğim bölüm orassı ve alice bölümleri son bölümünde aroya tekme atışı varya offfff dövüş sahnesinde alice favorim ya zaten bellayı yani kresteni sadece 1 bölümde seviyordum sonradan kız itici geldi bana:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ya şimdi kısaca anlatiyim ıı bonnie öldüğü için simon canlandı büyü bozulduğu için ve elena oldu ve sonra stefan oldu ve dolaba kitleyip denize attın gerçek stefanı simon oldumu?neymiş elena imiş:D

ilki 13 izleyişim :D şu anda vantilatör esiyor ve kan kokusu genzini yaktı:Dkız kötü koktuğunu sanıyo yazık:D en sevdiğim bölüm orassı ve alice bölümleri son bölümünde aroya tekme atışı varya offfff dövüş sahnesinde alice favorim ya zaten bellayı yani kresteni sadece 1 bölümde seviyordum sonradan kız itici geldi bana:D
Saga part-2 çok çok iyi:X Ben onu izliyorsun sandım:)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Saga part-2 çok çok iyi:X Ben onu izliyorsun sandım:)
o kadar iyi değil ben beğenmedim genel olarakta beğenilmemiş.
tabi beğendiğim yerleri vardı mesela bella adamın kokusunu almıştı hemen koşmuştu ama iradesini kullanıp gidip hayvanı avlamıştı.VE ALİCENİN DÖVÜŞ SAHNESİ FALAN FENAYDI.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
o kadar iyi değil ben beğenmedim genel olarakta beğenilmemiş.
tabi beğendiğim yerleri vardı mesela bella adamın kokusunu almıştı hemen koşmuştu ama iradesini kullanıp gidip hayvanı avlamıştı.VE ALİCENİN DÖVÜŞ SAHNESİ FALAN FENAYDI.
Alice filmin başini çekiyordu:X Alice olmasaydı film bence bitik olurdu:X Alice filmin herşeşydi.Alice bi harikaydı dostum :F