FX The Strain - Dizi Yorumları

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
1x12'yi izledim
Bu bölümü begendim :) ihtiyar avcinin neler cektigini ögrenmis olduk. Ihtiyar nora'nin annesini dogradigini gördükten sonra nora'ya daha yumusak davranir :A fare avcisi hacker kizi götürdü götürecek :A Su iyi olan vampirlerin sirri halen cözülemedi ... Gus' u acaba kendilerine liderlik etsin diye mi kacirdilar ? Eldrich'i iyilestiren Master acaba onuda mi eichorst gibi bir zombiye cevirdi ?
Puanim: 8/10

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
1.sezon finali, 1x13

Normal bi sezon finaliydi hani öyle sezon finallik bi bölüm değil normal bölümlerin bi tık üstündeydi ama yine de iyiydi. :)

Efendiyi bu sefer tam kıstırmışlarken çok kolay bir şekilde ellerinden kaçırdılar. :(

Bu kansız ninjalar bizim kel elemanı aldılar ama kendilerine mi benzetecekler bilinmez. :D

Bu Alman'ın yanında dolaşan yaşlı amca da iyileşti ama sağ kolu olan siyahi adamdan oldu bu siyahi adam da bizimkilere katılır diye bekliyorum tek yapamaz. :D

Eph'in oğlu da kılıç kullanmaya başlıyor biraz The Walking Dead'deki Rick ve oğlu Carl gibi olacaklara benziyor. :)

@Forumdash @destere @legolas9900

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
1x13'ü izledim
sezon finaline pek yakismadi bence. Bu iyi Vampirler Gus' u kendilerine gün isiginda asker olarak almislar :A simdi Master ile savasan iki gurup var. Ihtiyar avci beni hayal kirikligina ugratti master önünde dururken havali cümleler söylemeye calisti ve sanki masterin kacmasini istedi.
Puanim: 7/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x13. bölüm

vasat bir bölümdü bir iki sahnesi güzeldi gerisi nanay ..

gargamel kılıklı kanalizasyon adamları vampirlerin sülalesindenmiş, antik anlaşma bozulmuşta gus a güneşli havalarda kötülerle savaşma görevi verdiler ..
efendi bizim abrahamın şerrinden totoyu zor kurtardı, güneş ışığı falan demeden atlayıverdi apartmandan efendinin kaçış sahnesi güzeldi :)
zack karakterini oynayan çocuk çok yeteneksiz sırf sempatik diye diziye koymaları yanlış olmuş korkması şaşırması gereken yerlerde anlamsız ifadelerle bakıyor hiç alakasız yerlerde ağlıyor
konu kendi içinde pekde mantıklı gitmiyor hikayenin gidişatı inandırıcı olmayınca bölümü bitirmek bayağı zorlaştı benim için ?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzlemiştim de yorum yapmiştim diye hatırlıyorum(b)

Neyse işte sizde demişssiniz. S.finali ben de beğenmedim maalasef.Gittikçe TWD'ye benziyor :T: Yazın boşlukta devam etsin böyle kış sezonunda gün yüzü göremez bu dizi :A

Bölümde tek güzel sahne;
Efendiyi sıkıştırdıkları sahneydi. Eph ve Vaselin camları filan kırması. Abraham yine sahnenin a... s.... başardı tabi :bağır: Ölsede kurtulsak adamdan:T: diyorum artık:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İzlemiştim de yorum yapmiştim diye hatırlıyorum(b)

Neyse işte sizde demişssiniz. S.finali ben de beğenmedim maalasef.Gittikçe TWD'ye benziyor :T: Yazın boşlukta devam etsin böyle kış sezonunda gün yüzü göremez bu dizi :A

Bölümde tek güzel sahne;
Efendiyi sıkıştırdıkları sahneydi. Eph ve Vaselin camları filan kırması. Abraham yine sahnenin a... s.... başardı tabi :bağır: Ölsede kurtulsak adamdan:T: diyorum artık:X
:)))

abraham için dediklerine katılıyorum :))

bastonu bir türlü efendiye geçiremedi moruk :)
TWD yokken izleniyor boşlukta :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
:)))

abraham için dediklerine katılıyorum :))

bastonu bir türlü efendiye geçiremedi moruk :)
TWD yokken izleniyor boşlukta :)
Aynen boşlukta :F Geçen sezon TWD'yi beğenmiyordum bu bölüm ne kadar kötü olursa olsun bundan sonra bölüm sonu şükrederim artık :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen boşlukta :F Geçen sezon TWD'yi beğenmiyordum bu bölüm ne kadar kötü olursa olsun bundan sonra bölüm sonu şükrederim artık :X
ömerçip kılıklı zack ı anası kely yakalasa muhteşem olacak, dizide bir gereksiz ayrıntı eksik olurdu :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1384893125000-THE-STRAIN-TITLE-11-18.jpg

1x1 - 1x2 - 1x3 - 1x4 - 1x5 - 1x6 - 1x7

Öncelikle bu diziye bu kadar geç başladığım için çok pişmanım. :( Dizi çok güzel harika gidiyor resmen. Tam aradığım dizi türü.:Z

Diziye geç başlama sebebim dizinin afişlerini sevememiştim yani böyle ısınamadım nedense. Neyse işte sürekli reklamları her yerde karşıma çıkınca başlayayım dedim. Gidiş o gidiş gece 3 bölüm izledim.:F bugün de 4 bölüm izledim valla harika gidiyor.:F Fear the Walking Dead'dan istediğim tadı alamamıştım.:( Bu diziden aldım. Kesinlikle TWD yokluğunda çok çok iyi gidiyor. Zaten yaz ayında yayınlanıyormuş her türlü izlerim bunu. :Z

Öncelikle dizide vampirler var ama vampirler bizim bildiğimiz vampirler gibi değil zombilere daha çok benziyorlar. Zaten bende zombi niyetine izliyorum.:A:A

Karakterleri de seviyorum. Şu anlık gıcık kaptığım karakter yok. :X
Son olarak dizinin IMDb puanı çok düşük. Ben 7 bölüm izledim henüz daha yüksek puanı hak ediyor. Umarım ileride dizi bozmaz.:X

7 bölüm için bir şeyler yazalım bari. :X

Salgını başlatanlar derin devlet gibi bir teşkilat.:FAmacları yeni dünyayı kurmak. :( İnterneti ve cep telefonları ele geçirdiler

Yaşlı dede işi çok iyi biliyor. Gümüşlerle her işi hallediyor. Ben en çok şehirde kargaşa ortamı olacak mı onu çok merak ediyorum. Vampirler birde güneşe çıkamıyorlar.

Onun dışında yazacak bir şey bulamadım. Dediğim gibi vampir sahneleri çok güzel ama zombilere benzetiyorum onları daha çok.:A

@destere @Forumdash sizde yoksunuz zaten. :(

@legolas9900 büyük ihtimal sessiz sessiz izlemişsindir. :A

@BesaleT 25 dizin olunca bu diziyi unutman çok normal.:F

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
@Harunnn60
2. Sezon finalini bekliyorum :A
Ikinci sezonu yorumlayacak olursam dizi iyi ilerliyor ilk sezon fena degildi ikinci sezon daha bi güzel sanki :D
2.sezonda Master'i cok gücsüz buluyorum. Favori karakterim Elizalde

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Harunnn60
2. Sezon finalini bekliyorum :A
Ikinci sezonu yorumlayacak olursam dizi iyi ilerliyor ilk sezon fena degildi ikinci sezon daha bi güzel sanki :D
2.sezonda Master'i cok gücsüz buluyorum. Favori karakterim Elizalde

Valla bu dizi vampir dizisiymiş ama vampirlere hiç benzemiyorlar bence. :F Keşke yaz ayında bende izliyorum deseydin 2.sezon için yorum konusu açılırdı.:D

Spoiler'ı açmadım 2.sezonda sonlara doğru açarım. Sen sezon finalini izledikten sonra bu konuya yorum yap yine. :D Sen bu diziyi izlediğine göre The Walking Dead'ı neden izlemiyorsun onu anlamadım.(b) Ona da başla bence.:Z

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Valla bu dizi vampir dizisiymiş ama vampirlere hiç benzemiyorlar bence. :F Keşke yaz ayında bende izliyorum deseydin 2.sezon için yorum konusu açılırdı.:D

Spoiler'ı açmadım 2.sezonda sonlara doğru açarım. Sen sezon finalini izledikten sonra bu konuya yorum yap yine. :D Sen bu diziyi izlediğine göre The Walking Dead'ı neden izlemiyorsun onu anlamadım.(b) Ona da başla bence.:Z
Bi ara TWD'ye de baslarim :A

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
1384893125000-THE-STRAIN-TITLE-11-18.jpg

1x1 - 1x2 - 1x3 - 1x4 - 1x5 - 1x6 - 1x7

Öncelikle bu diziye bu kadar geç başladığım için çok pişmanım. :( Dizi çok güzel harika gidiyor resmen. Tam aradığım dizi türü.:Z

Diziye geç başlama sebebim dizinin afişlerini sevememiştim yani böyle ısınamadım nedense. Neyse işte sürekli reklamları her yerde karşıma çıkınca başlayayım dedim. Gidiş o gidiş gece 3 bölüm izledim.:F bugün de 4 bölüm izledim valla harika gidiyor.:F Fear the Walking Dead'dan istediğim tadı alamamıştım.:( Bu diziden aldım. Kesinlikle TWD yokluğunda çok çok iyi gidiyor. Zaten yaz ayında yayınlanıyormuş her türlü izlerim bunu. :Z

Öncelikle dizide vampirler var ama vampirler bizim bildiğimiz vampirler gibi değil zombilere daha çok benziyorlar. Zaten bende zombi niyetine izliyorum.:A:A

Karakterleri de seviyorum. Şu anlık gıcık kaptığım karakter yok. :X
Son olarak dizinin IMDb puanı çok düşük. Ben 7 bölüm izledim henüz daha yüksek puanı hak ediyor. Umarım ileride dizi bozmaz.:X

7 bölüm için bir şeyler yazalım bari. :X

Salgını başlatanlar derin devlet gibi bir teşkilat.:FAmacları yeni dünyayı kurmak. :( İnterneti ve cep telefonları ele geçirdiler

Yaşlı dede işi çok iyi biliyor. Gümüşlerle her işi hallediyor. Ben en çok şehirde kargaşa ortamı olacak mı onu çok merak ediyorum. Vampirler birde güneşe çıkamıyorlar.

Onun dışında yazacak bir şey bulamadım. Dediğim gibi vampir sahneleri çok güzel ama zombilere benzetiyorum onları daha çok.:A

@BesaleT 25 dizin olunca bu diziyi unutman çok normal.:F

Unutma değilde yorum yazamıyorum hepsine işte anca çok etkileyen bi bölüm olunca yoruma döküyorum. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x8 - 1x9 - 1x10 - 1x11 - 1x12 - 1x13

Evet 1.sezonu bitirmiş bulunmaktayım. Gerçekten çok güzel bir dizi. Hak ettiği değeri yavaş yavaş görüyor ama sonuca bakmak lazım her zaman. :A
Bu bölümler arasından en sevdiğim hatta 1.sezonun en iyi bölümü 8.bölümdür. :D Bu bölüm resmen The Walking Dead tarzındaydı. :cool::cool:

2.Sezonu yavaş yavaş tadını çıkararak izleyeceğim.Umarım dizi uzun soluklu olur da bu keyfi uzun uzun süreriz.:Z:Z

Genel bir yorum yapayım şöyle;
Şimdi vampiler 2'ye ayrılmış sanırım. Bir akıllı vampiler var birde diğer insanların kanını emen vampirler var. Bu akıllı vampirleri sezon finalinde tam detaylı öğrendik. Genç çocuğu kaçırıp onunla çalışması ve intikam alması için tavsiye verdiler.

İşte diğer kötü vampirlerin başı da. :D Son anda kaçtı ya. :( Güneşten de zarar görmedi. Nasıl ölecek o vampirlerin başı merak ediyorum. :F

Bizim başrol adamın karısı da vampir oldu ama ölmedi sanırım oda 2.sezon çocuğunu peşine düşecek ama gereksiz olmuş bence sezon finalinde ölmesi lazımdı o kadının. 2. Sezon ne yapabilir ki?:oops:

Son olarak favori karakterim internet uzmanı sarışın kız. :Z Sonunda oda bizimkilere katıldı. Umarım ona bir şey olmaz. :D

1.Sezona genel puanım: 8.7

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Dizi final sezonuna Temmuz'da başlayacağı için izleyeyim dedim ama 2.sezonun henüz ilk 3 bölümünü izledim pek tatmin olmadım..:bilmem: Üstelik 2015'de ki yorumlarım da iyiymiş acaba zamanla fikirlerim mi değişti?
Aslında ara ara sıksa da zombi vari sahneleri güzelde.. kurguda mı sıkıntı var ne böyle konuda ciddiyet yok hiç..
Bilmiyorum izlesem mi acaba @Forumdash senin fikrin ne? :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061
Dizi final sezonuna Temmuz'da başlayacağı için izleyeyim dedim ama 2.sezonun henüz ilk 3 bölümünü izledim pek tatmin olmadım..:bilmem: Üstelik 2015'de ki yorumlarım da iyiymiş acaba zamanla fikirlerim mi değişti?
Aslında ara ara sıksa da zombi vari sahneleri güzelde.. kurguda mı sıkıntı var ne böyle konuda ciddiyet yok hiç..
Bilmiyorum izlesem mi acaba @Forumdash senin fikrin ne? :A
OYLARINI gönder hadsiz.ss