"The Revenant" Filminin Fragmanı Yayınlandı!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
thumbnail_1437251291.jpg

Geçtiğimiz yıl Birdman ile Oscar'a damgasını vuran ve en iyi film ve en iyi yönetmen ödüllerini süpüren Alejandro Gonzalez Inarritu bu yıla da çok iddialı geliyor!

Leonardo DiCaprio'nun başrolünde yer alacağı "The Revanant" adlı western gerilimi uzun süredir merakla bekleniyordu ve filme dair ilk fragman da geldi.

Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Will Poulter gibi isimleri de kadrosunda bulunduran filmin fragmanı büyük ilgi gördü ve çok olumlu tepkiler aldı.

Son olarak The Wolf of Wall Street ile Oscar adayı olan, fakat uzun süredir merakla beklenen ödülü bu filmle de kazanamayan Leonardo DiCaprio'nın The Revenant ile Oscar'a ulaşıp ulaşamayacağını zaman gösterecek.

İşte The Revanant filminin teaser fragmanı:

Resmi fragman da yayınlandı:

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Leo sen kocaman bir çılgınsın. :):)

Valla film muhteşem gözüküyor, beni fazlasıyla heyecanlandırdı. Kullanılan müziğe bayıldım. En az 7 dalda Oscar adayı diyorum, bir kenara yazın. :)

DiCaprio bence yine Oscar'a aday olur, fragman da zaten tamamen onun üzerine kurulmuş. Yeterince gösterişli bir rol de. Ödül için ise kısmet artık. :)

Bu arada Vikings havası alan tek ben değilimdir herhalde? :) @yatutarsa

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Fragman çok çok iyi görünüyor, film bunun çeyreği kadar olsa yeter de artar. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Fragman ilgimi çekemedi maalesef. :( Ama filmi kesin beğenip bu yorumumu da bana yedirecektir. :D O değil de Inarritu artık kesişen filmlerin yönetmeni olmayı bırakmış gibi. :(

DiCaprio artık Oscar alsın cidden. En büyük rakibi Eddie Redmayne, geçen sene aldı ödülü. İki sene üst üste vermezler diye umuyorum.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fragman ilgimi çekemedi maalesef. :( Ama filmi kesin beğenip bu yorumumu da bana yedirecektir. :D O değil de Inarritu artık kesişen filmlerin yönetmeni olmayı bırakmış gibi. :(

DiCaprio artık Oscar alsın cidden. En büyük rakibi Eddie Redmayne, geçen sene aldı ödülü. İki sene üst üste vermezler diye umuyorum.
Nasıl ilgini çekmedi ya, mis gibi fragman. :D Kesişen hayatlar güzel de farklı şeyler denemesinde sakınca yok bence. :)

Fassbender da var ya, mutlaka yeni isimler de eklenir rakip olarak. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Nasıl ilgini çekmedi ya, mis gibi fragman. :D Kesişen hayatlar güzel de farklı şeyler denemesinde sakınca yok bence. :)

Fassbender da var ya, mutlaka yeni isimler de eklenir rakip olarak. :)
İlk izlemede pek etkileyemedi beni, ne yaptıklarını anlamlandıramadım. :D Ama filmi beğenme ihtimalim çok yüksek.

Aynen o da iddialıymış. Zaten her sene olduğu gibi, bu sene de en büyük çekişmelerden birisi bu kategoride olacaktır.

Ben en çok Bryan Cranston'ın ne yapacağını merak ediyorum. Bence aday olacak ya da adaylığı kıl payı kaçıracak.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk izlemede pek etkileyemedi beni, ne yaptıklarını anlamlandıramadım. :D Ama filmi beğenme ihtimalim çok yüksek.

Aynen o da iddialıymış. Zaten her sene olduğu gibi, bu sene de en büyük çekişmelerden birisi bu kategoride olacaktır.

Ben en çok Bryan Cranston'ın ne yapacağını merak ediyorum. Bence aday olacak ya da adaylığı kıl payı kaçıracak.
Bryan Cranston inşallah aday olur ama o filmin dağıtımcısı tırt. O nedenle çok beklentiye girmiyorum onunla ilgili. :)

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Yılın en merak ettiğim filmi. Fragmanı ben de çok beğendim. Filmin atmosferi tam içine çekecek cinsten. Leonardo DiCaprio'yla birlikte tadından yenmez bir film olacağını düşünüyorum, umarım yanılmam. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Deli dehşet bir fragman olmuş. Bayıldım. Umarım Oscar'dan önce sinemalara girer de sinemada izlerim. Şimdiden 2 kez sinemaya gitmeyi bile düşündüm. DiCaprio, müzikler, ortam beni aldı götürdüm. Sanırım bu sezon en çok destekleyeceğim film olacak.:D

Oscar yine kaçacak gibi. Bu yıl gerçekten çok iddialı adaylıkların olacağını yorumlarda görmesem kesin alır derdim ama zor olduğunu gördüm. Zaten akademi bu adamın hakkını yemeye alıştı. Vermeseler şaşırmayız yine.

Bence Oscar kazanacak ve 2 sene üstü üste kazanacak. Bende bunu buraya yazayım.:D Zamnı gelince uplatmak dileği ile.:D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Deli dehşet bir fragman olmuş. Bayıldım. Umarım Oscar'dan önce sinemalara girer de sinemada izlerim. Şimdiden 2 kez sinemaya gitmeyi bile düşündüm. DiCaprio, müzikler, ortam beni aldı götürdüm. Sanırım bu sezon en çok destekleyeceğim film olacak.:D

Oscar yine kaçacak gibi. Bu yıl gerçekten çok iddialı adaylıkların olacağını yorumlarda görmesem kesin alır derdim ama zor olduğunu gördüm. Zaten akademi bu adamın hakkını yemeye alıştı. Vermeseler şaşırmayız yine.

Bence Oscar kazanacak ve 2 sene üstü üste kazanacak. Bende bunu buraya yazayım.:D Zamnı gelince uplatmak dileği ile.:D
Vizyon tarihi 22 Ocak olarak gözüküyor. Çok büyük ihtimalle o tarihten önce internete düşer. Keşke biraz daha erken çıksaydı da internete düşmeseydi ve gidip sinemadan izleseydik. :):)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Vizyon tarihi 22 Ocak olarak gözüküyor. Çok büyük ihtimalle o tarihten önce internete düşer. Keşke biraz daha erken çıksaydı da internete düşmeseydi ve gidip sinemadan izleseydik. :):)

Ben dayanıp bekleyeceğim. Çok kötü yorumlar çıkmaz zaten o nedenle hevesimin kırılacağını sanmıyorum.:D
Sizde kötü ise etiketlemeyin beni.:F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben dayanıp bekleyeceğim. Çok kötü yorumlar çıkmaz zaten o nedenle hevesimin kırılacağını sanmıyorum.:D
Sizde kötü ise etiketlemeyin beni.:F
Zor ya ben dayanamam gibi. Düşünsene filmi izlemek için ekstradan 3 hafta bekliyorsun bir de üstüne gidip para veriyorsun. Benim için düşünecek olursak yol çekiyorsun. Tabii sinemada yaşanması gereken bir film gibi duruyor eğer vizyondan tarihinden 1 hafta önce falan düşerse sabredebilirim. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Zor ya ben dayanamam gibi. Düşünsene filmi izlemek için ekstradan 3 hafta bekliyorsun bir de üstüne gidip para veriyorsun. Benim için düşünecek olursak yol çekiyorsun. Tabii sinemada yaşanması gereken bir film gibi duruyor eğer vizyondan tarihinden 1 hafta önce falan düşerse sabredebilirim. :D

O dediğin sıkıntıların hiç biri yok bende işte.:D Birde filmin nete düştüğü tarihte muhtemelen bizim finaller başlayacak o sebeple zaten indirsemde izleyemem. Kesin sinemada izleyeceğim gibi görünüyor.:Z
2. Fragman çıkması gerekmez mi. Biraz daha diyaloglu bir fragman neyden bahsettiğine merak uyandıran. Çünkü bu fragman herkese göre değil.:(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
O dediğin sıkıntıların hiç biri yok bende işte.:D Birde filmin nete düştüğü tarihte muhtemelen bizim finaller başlayacak o sebeple zaten indirsemde izleyemem. Kesin sinemada izleyeceğim gibi görünüyor.:Z
2. Fragman çıkması gerekmez mi. Biraz daha diyaloglu bir fragman neyden bahsettiğine merak uyandıran. Çünkü bu fragman herkese göre değil.:(
Çıkar bir tane daha 1 ay içinde. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fragmanı izlemedim ama iyi bir film olacağından şüphem yok. Bu arada fragmanı nasıl izlediniz yahu ciddi ciddi? Fragman demek bir yığın spoiler demek değil midir? :)

Leo keşke kazansa ama bu yıl Micheal Fesbender gibi sürpriz isimler de olabilir. Ayrıca baya ciddi rakipler var, yine de göreceğiz artık.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Resmi fragman geldi, ilk mesajda, muhteşem gözüküyor. Leo galiba bu sefer alacak Oscar'ı. (inşallah) Ayrıca bu film Top 250'ye de banko girer. Hatta abartıp ilk 30 diyorum. (geçici bile olsa) :):)

@sokak sanati @berkann @gundix123

@Tolstoyevski spoiler yemekten çekinirim ben de ve bir ara fragman izlememe kararı almıştım ama böyle izleyince çok etkilemiyor ya. Zaten önemli yerleri koymuyorlar ve filmi izleyene kadar unutuluyor görünenlerin çoğu. Fragmanları izlemek filmi daha heyecanla beklemeyi sağlıyor. Güncel filmleri izlemenin güzel bir parçası aslında. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2. Fragman daha güzel olmuş. Leo inanılmaz oynuyor yine.:Z Bu sefer almazsa adam daha napsın derim yani.ss

Film bence en iyi yönetmen ve erkek oyunculardan çok iddialı olacak çünkü Tom Hardy'de iyi oynamış. O görsellik şahane zaten. 5 Oscar garanti bence.:X