DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yaklaşık 1.5 yıldır Türk dizilerinin yanından bile geçmiyorum. Ama bu dizi için bu gidişatımı bozacağım. Ekşi'de yarı yarıya pozitif yorumlar yapılmış. Bunun sebebi milliyetçilik mi, izlediğim zaman anlayacağım. -normal olarak- Hiçbir beklentim yok, olabildiğince az önyargı ile izleyeceğim. '7' puanlık bir dizi çıkarsa, alıp, öpüp, başımın üstüne koyacağım.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İlk bölüm genel olarak karakter tanıtımları ve hikayeye geçişi sağlayan bir bölüm olmuş. Böyle aşırı vooow dedirtecek bir ilk bölüm değildi ama seyri güzel bir ilk bölüm olduğu gerçeğini değiştirmez bu durum. Yarın 2.bölümü izlerim.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yaklaşık 1.5 yıldır Türk dizilerinin yanından bile geçmiyorum. Ama bu dizi için bu gidişatımı bozacağım. Ekşi'de yarı yarıya pozitif yorumlar yapılmış. Bunun sebebi milliyetçilik mi, izlediğim zaman anlayacağım. -normal olarak- Hiçbir beklentim yok, olabildiğince az önyargı ile izleyeceğim. '7' puanlık bir dizi çıkarsa, alıp, öpüp, başımın üstüne koyacağım.
4 bölüm izledim. Şuan '7' puan bandında duruyor. Belki bi tık artabilir onu diğer bölümler ve finali gösterecek. Beklentim düşük izlediğim için baya baya leş gelmedi, şaşırdığımı söyleyebilirim. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Baya tırt dizi olmuş. Diyalogları 9 yaşındaki bir çocuğa yazdırdılar herhalde. :A

İlk bölümün sonunda merak ettirdiler ve ikiyi de izledim ama benden bu kadar. :)

Güzel yanı İstanbul iyi tanıtılmış daha ilk bölümden. İlk bölümü merak edip izleyen yabancılar için iyi reklam. :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Baya tırt dizi olmuş. Diyalogları 9 yaşındaki bir çocuğa yazdırdılar herhalde. :A

İlk bölümün sonunda merak ettirdiler ve ikiyi de izledim ama benden bu kadar. :)

Güzel yanı İstanbul iyi tanıtılmış daha ilk bölümden. İlk bölümü merak edip izleyen yabancılar için iyi reklam. :)
Ben sezonu tamamlarsın diye düşünüyordum ama senin sevmediğin tarzlarda konular olunca. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x6
5’i pek beğenmemiştim ama bu bölüm beklediğimden iyi çıktı. Diyalogların yavanlığı ve yabancılığı azaldı. Hikaye iyice oturdu ama biraz daha hızlansalar keşke. Dünden beri yorumlara bakıyorum diziyi yerin dibine sokanların sayısı çok fazla. Gidip diğer yabancı dizilerle karşılaştırıyorlar doğal olarak ama bu diziyi sadece aynı türden olan Iron First, Luke Cage gibi dizilerle karşılaştırmak gerekiyor bence.

Şu gazeteci adama baya kıl oldum :F Dizinin en tatlı karakteri Emir öldü malesef. :( Mazhar’ın böyle bir şey yapacağını tahmin etmiştim ama üzüldüm çocuğa. O sahneler baya iyi çekilmişti, özellikle Emir’in eve girdiği kısımlae korku filmi gibiydi :A

Faysal ve Zeynep iyi bir ikili olabilirler aslında ama geçen bölümlerde Leyla Faysal’ın eşi Rüya’dan bahsediyordu. Rüya’yı da Burçin Terzioğlu canlandıracağı açıklanmıştı. Bekliyoruz artık. :Z

Ayasofya’daki sahneler iyiydi. O eşyalardan güzel bir gizem yaratmışlar nasıl bir şey çıkacağını merak ettim gerçekten.

Kemal hançeri buldu. Sırada müze soymak var :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

(Bknz: fav10 hiçbir şeyi beğenmeme timi) :A :A