CW The Originals - 4. Sezon Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

theoriginals.jpg

The CW ekranlarının sevilen fantastik dizisi The Originals 4. sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor!

Joseph Morgan, Daniel Gillies, Claire Holt, Phoebe Tonkin gibi oyuncuların yer aldığı The Originals'in dördüncü sezonuyla ilgili paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.​

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ÇOK TEŞEKKÜRLER @mrt-06 konu için cnm :bhr::bhr::bhr:

çok özlemişim @turkuazz dizimize kavustuk ayoll :Z

1.bölüm
klaus tutsak olmasına rağmen ezik marcelusa üstünlük kuruyor marcelus kendisi birşey düşünümiyor klaustan akıl alıyor :A eljiah kurtuldu klausuda kurtarıcaklar hopeuda büyümüş maşşllah son sahneden gördükki baya canlar yakıcak gibi ayol :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
@mrt-06 yeni sezon konusunu açmışsın konu için teşekkürler bu iyi oldu:)
@Çiğdem- yeni sezonumuz başlamış nihayet,diziyi hakikaten çok özledik,bölümü izleyince yorumlarım:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cw sezon finali olacak dizilerini açıklamış ama listede the orijinal yoktu bu açıdan da dizinin son sezon olma durumu sanırım artıyor:(
geçen yıl resmi açıklama gelmişti cnm önce the vamire diaris sonrada the oginisal biticek diye sıra olarakta uyuyor gibi :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2. ve 3. bölümler bu sezonu ayrı bir heyecanla izliyorum çok özlemişiz sende yetiş @turkuazz :A

3.ve 4. bölüm yorumlar
ayy marcelden bıktım ayoll kan içmiş diye kendini birşey sanıyor klauslardan üstün görünemsine sinir oluyorum :kizgin:

klaus ve kızı çok tatlıydılar çok iyi anlaştılar ayoll :bhr:

son sahnede bir adam daha çıktı bakalım marcelden iyidir :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
2. ve 3. bölümler bu sezonu ayrı bir heyecanla izliyorum çok özlemişiz sende yetiş @turkuazz :A

3.ve 4. bölüm yorumlar
ayy marcelden bıktım ayoll kan içmiş diye kendini birşey sanıyor klauslardan üstün görünemsine sinir oluyorum :kizgin:

klaus ve kızı çok tatlıydılar çok iyi anlaştılar ayoll :bhr:

son sahnede bir adam daha çıktı bakalım marcelden iyidir :A
Yeni sezonun 2 bölümünü izledim ama daha yorumlayadım bir türlü twd yide bu sezon yorumlamadım hiç,ama detaylı yorumlarım:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yeni sezonun 2 bölümünü izledim ama daha yorumlayadım bir türlü twd yide bu sezon yorumlamadım hiç,ama detaylı yorumlarım:)
TWD İZLEYEN ÇOK VAR ama bunu ikimiz izliyoruz oyüzden yorumu eksik etme :A

3.bölümüde izlede toplu yorum yaparsın marcelin klauslardan üstün tutulmasına sinir oluyorum :kizgin:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
TWD İZLEYEN ÇOK VAR ama bunu ikimiz izliyoruz oyüzden yorumu eksik etme :A

3.bölümüde izlede toplu yorum yaparsın marcelin klauslardan üstün tutulmasına sinir oluyorum :kizgin:
Detaylı yorumu yapacağım,bu diziyi takip etmeyen çok şey kaçırıyor aslında yeni sezon da oldukça iyi,klausun şehri mutlaka tekrardan alacaktır,3.bölümüde izleyip yorumumu yaparım:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Detaylı yorumu yapacağım,bu diziyi takip etmeyen çok şey kaçırıyor aslında yeni sezon da oldukça iyi,klausun şehri mutlaka tekrardan alacaktır,3.bölümüde izleyip yorumumu yaparım:)
kızıyla sahneleri çok iyiydi beğeniceksin ayoll ve inş final yapmaz bir umut bekliyoruz :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
ilk 3 bölümü izledim..3 bölümün yorumunu yapalım:)
bölümler çok iyi başladı..elijah.rebekah,hayley,Freya sonunda klausu marcelden kurtardılar.Hope biraz daha büyümüş şekilde yeni sezonda.Hope ile klausun sahneleri harikaydı.Hope için yapılan büyüyü bakalım bozabilecekler mi? Yeni sezon oldukça iyi başladı bakalım sonraki bölümler nasıl olacak..
@Çiğdem-

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
4x1 4x2

Gayet güzeldi valla dizi toparlamış ama Klaus çabuk kurtuldu ben biraz daha sürter diyordum. :F O sırlı ışık konusu epey güzel olacak gibi. :A

Cami de hayal olsa da görmek güzeldi. :bhr: @Çiğdem- @turkuazz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x1 4x2

Gayet güzeldi valla dizi toparlamış ama Klaus çabuk kurtuldu ben biraz daha sürter diyordum. :F O sırlı ışık konusu epey güzel olacak gibi. :A

Cami de hayal olsa da görmek güzeldi. :bhr: @Çiğdem- @turkuazz
Aaa bak ölümsüzler nasıl ölmüyor diyordun Marcelin şey sahnesini görmüşsündür kalbini söküp denize attılar ama ölümsüz olduğu için kalbi tekrar geldi :F Vucut kendini yeniliyor ekrtenkele gibi cnm kafasını kessen yine kafa çıkacak :A :A :A @turkuazz

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aaa bak ölümsüzler nasıl ölmüyor diyordun Marcelin şey sahnesini görmüşsündür kalbini söküp denize attılar ama ölümsüz olduğu için kalbi tekrar geldi :F Vucut kendini yeniliyor ekrtenkele gibi cnm kafasını kessen yine kafa çıkacak :A :A :A @turkuazz
Evet gördüm sezon finalinde oldı. :A Peki ekmek doğrama makinesinde talaş haline getirsek vücudu nasıl tamamlayacak. :F