CW The Originals 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen benim soruma cevap versene bırak şimdi Calep'i. :A
Aaa sen ilgimi başka yere çevirmişsin ayoll suç sen de :A :A :A

Ölümsüz birinin kafasını kessen yada kalbini çıkarsan vucut sanırım tekrar kafa çıkarıyor yada kalp ekliyor :F 4.Sezonda bunla alakalı bir bölüm olacak ölümsüzler neden ölmedine dahil ozaman daha detaylı anlatırız cnm :A :A :A @turkuazz Hatırlar belki :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aaa sen ilgimi başka yere çevirmişsin ayoll suç sen de :A :A :A

Ölümsüz birinin kafasını kessen yada kalbini çıkarsan vucut sanırım tekrar kafa çıkarıyor yada kalp ekliyor :F 4.Sezonda bunla alakalı bir bölüm olacak ölümsüzler neden ölmedine dahil ozaman daha detaylı anlatırız cnm :A :A :A @turkuazz Hatırlar belki :F
Haaaaa iyi o zaman çünkü aklıma takıldı bu soru. Birde ben Rebeka'yı görmek istiyorum çok çok az var dizide. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haaaaa iyi o zaman çünkü aklıma takıldı bu soru. Birde ben Rebeka'yı görmek istiyorum çok çok az var dizide. :(
Şimdirik Kertenkele gibi düşün kuyruğunu kessen yenisi çıkıyor :F

Rebekah son sezonlar biraz figuran gibi takılıyordu evet :A Marcel gıcığını nasıl buldun :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Şimdirik Kertenkele gibi düşün kuyruğunu kessen yenisi çıkıyor :F

Rebekah son sezonlar biraz figuran gibi takılıyordu evet :A Marcel gıcığını nasıl buldun :F
Peki toz haline getirsen nasıl canlanıyorlar acaba. :A

Ondan iğreniyorum ya ne olduğu belli değil sürekli bir satış halinde. :T: Favorim Cami valla Klaus ile çok yakışıyorlar ama bir halvet olamadılar. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Peki toz haline getirsen nasıl canlanıyorlar acaba. :A

Ondan iğreniyorum ya ne olduğu belli değil sürekli bir satış halinde. :T: Favorim Cami valla Klaus ile çok yakışıyorlar ama bir halvet olamadılar. :A
Aaa okadarını bilmiyorum cnm :F Ama 4.Sezonda dedim gibi o konuyla ilgili bir olay olacak ozamand etaylı konusurum spoide olmasın :A

Marcele bende ısınamıyordum normal bir vampir düşman diye koymuşlar :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aaa okadarını bilmiyorum cnm :F Ama 4.Sezonda dedim gibi o konuyla ilgili bir olay olacak ozamand etaylı konusurum spoide olmasın :A

Marcele bende ısınamıyordum normal bir vampir düşman diye koymuşlar :F
Zaten bitiyor dedin moralim bozuldu. The 100 de son sezon diyorlar kötü haberler peş peşe geliyor. :(

Cami hakkında yorumun ne? :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aaa tabi Tvde kadar kötü karakterli değil bu dizide daha iyi niyetli Damon gibi sonradan iyi oluyor :A Ama yaranamıyor bir türlü kardeşlerine :F
Ben seviyorum bu adamı valla kötü olsa da içindeki iyiyi gösteriyor o kadar acımasız değil ama Damon çok acımasızdı. :(

O dizinin de 6x20'de kaldım. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben seviyorum bu adamı valla kötü olsa da içindeki iyiyi gösteriyor o kadar acımasız değil ama Damon çok acımasızdı. :(

O dizinin de 6x20'de kaldım. :F
Aaa ben onu bitirdin sanıyordum :eek::eek::eek:

Joseph Morgan gerekten çok kaliteli Jensenden sonra 2.favorim o :A :A :A