CW The Originals 3. Sezon Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bunların da bir Spin Of çıkıcak deniliyordu ama farklıda olabilir , Bir vampir dizisi şart tabi cnm Cw çok eksik kalır :( :( :(
Haaa hatırladım sen demiştin hatta spinin spini diye kendi kendime gülmüştüm. :A Bekliyoruz. :(

Aaaa bu arada bizim Pretty Aria'nın CW dizisi tutmamış 0.1 almış dizi resmen kız harcandı. :T @Forumdash @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Başladı hemde 0.1 aldı sence iptal olur mu :A

Bu sezon resmen battı valla yeni işlerden bir Rivalde tuttu galiba. :A
1 tanede zenci herif fantastik yapmışlar Flash çakması ama zenci süperkahraman sevmedimiz için bakmadık @Forumdash :A :A :A

Aaa vlla normalde biterdi ama Cw 2.sezon onayıda verebilir :F Bana kalsa şuan bitirsinler :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zenci @destere severdi oysa. :A

Yeni sezona şöyle Flash gibi bir bomba iş başlatsalar keşke. :bhr:
Aaa yeni diziler kötü bir de efsanelerde bitiyor :(

Aaa sana Supernaturalın bu sezondan bir bölümünü önerecem yanı konuyla hatta diziyle bile alakası olmayan çok seveceğin bir bölüm keyiflik bakmanı öneririm Supernaturallada alakası yok bölümün :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaa yeni diziler kötü bir de efsanelerde bitiyor :(

Aaa sana Supernaturalın bu sezondan bir bölümünü önerecem yanı konuyla hatta diziyle bile alakası olmayan çok seveceğin bir bölüm keyiflik bakmanı öneririm Supernaturallada alakası yok bölümün :F
Ramazanda önerirsen izlerim. :A Zaten yazın yine zorla köye gidicem galiba yine depresyonda SPN'ye başlarım yine. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ramazanda önerirsen izlerim. :A Zaten yazın yine zorla köye gidicem galiba yine depresyonda SPN'ye başlarım yine. :F
Aaa Ozaman gelsinde ben yine sana harita çizerim inş ölmeden izlettiricem sana zaten 4.sezonu severek izliyordun :A

Ama şimdirik şunu çerezlik izle ilk fırsatda çocukluğuna gidiceksin bu bildiğin bölümlerden değil farkımızı ortaya koyduk :A :A :A
supernatural-scooby-doo-recap.png

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaa Ozaman gelsinde ben yine sana harita çizerim inş ölmeden izlettiricem sana zaten 4.sezonu severek izliyordun :A

Ama şimdirik şunu çerezlik izle ilk fırsatda çocukluğuna gidiceksin bu bildiğin bölümlerden değil farkımızı ortaya koyduk :A :A :A
supernatural-scooby-doo-recap.png
Oha çizgi film nasıl yani. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
13.Sezon 16.Bölüm scooby doo bölümü yayınlandı cnm :A Yanı diziyle alakası yoktu normal çizgi film izliyorsun çocukluğumuza döndük vlla :A scooby doo yeni bölümü gibiydi bizimkiler vardı yenilik olarak :F
Aaa ilginçmiş. Sonradan hatırlatırsan çok sevinirim. :bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Haaa hatırladım sen demiştin hatta spinin spini diye kendi kendime gülmüştüm. :A Bekliyoruz. :(

Aaaa bu arada bizim Pretty Aria'nın CW dizisi tutmamış 0.1 almış dizi resmen kız harcandı. :T @Forumdash @xemrexxx
ahahah son zamanlarda reyting filan bakmıyordum ama iyi olmuş:A Hannah hariç hepsi kötüydü. Hannah için 2 sezon dayandım. Ona da kız gibi herif dayadıkları için vıcık vıcık aşkını çekemeyip bıraktım diziyi:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Senin bayıla bayıla izleyeceğine eminim tam senlik bölüm :A @destere De söz vermişti hatta çizgi film bölümümüzü izlemeye onada değişik bölüm oldukça baktırıyoruz :A
Bu arada ablacım bir şey soracağım aklıma takıldı şimdi Klaus, Eleja, Rebeka ölümsüz ya mesela bunların kalplerini sökünce ne oluyor? Veya odun kesme aletime koyup toz haline getirilse nasıl yaşıyorlar? İlla ak meşe mi gerek. :A

ahahah son zamanlarda reyting filan bakmıyordum ama iyi olmuş:A Hannah hariç hepsi kötüydü. Hannah için 2 sezon dayandım. Ona da kız gibi herif dayadıkları için vıcık vıcık aşkını çekemeyip bıraktım diziyi:A
Bakışları falan güzeldi bence. :(

Kız gibi herif dediğin Caleb @Çiğdem-'in favorisiydi. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu arada ablacım bir şey soracağım aklıma takıldı şimdi Klaus, Eleja, Rebeka ölümsüz ya mesela bunların kalplerini sökünce ne oluyor? Veya odun kesme aletime koyup toz haline getirilse nasıl yaşıyorlar? İlla ak meşe mi gerek. :A

hee o :A Saçı kesince belki adama benzeyebilir ama saçı varken kıza benziyordu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Caleb o dizide tek işe yarayan oyuncuydu be :A :A :A @Forumdash da şişirme Çağatayı savunup Calep gibi oğlana laf ediyor :A :A :A