CW The Originals 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
15.bölüm aaa dizi son 2 hafta çok iyi toparlandı ayolll bu yılın en iyi bölümlerinden oldu ve vampir dizileride diğer cw dizileri gibi araya girdi sanırım nisanda gelecek yeni bölüm
@turkuaz :F:F:F
ahhh kol eski haliyle geldi sonunda ayol yeni haline çok gıcık oluyordum teen wolftan gıcık bir çocuk canlandırıyordu kolu :F
bu bölümde klausu öldürmeye çalısan adam çok havalıydı marcelden daha iyiydi ayy hemen ölmeseydi keşke :(:(:(
vampire diarieste carlone klausun şehrine gelmiş 3 yıl sonra ve kalusu bulamamıştı bu bölümde klausun neden gittiğini gösterdiler 3 yıl sonradan şehirde olmucak ozaman umarım klaussuz bölümler izlemeyiz :(:(:(

ayyy şu fiin e gıcık oluyorum yine nereden hortladı geldi bu ayol :kizgin::kizgin::kizgin:

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
22.bölüm sezon finali yaptı dizi ve çok iyi bir sezon finaliydi @turkuazz sen izleyebildinmi ayoll dizinin son sezonu olucak malesef ekidme değil ocakta olucak yeni sezon 15-16 bölüm olucak büyük ihtimalle son sezonumuz :(:(:(
ayy şu marcele 1.sezondan beridir sinir oluyorum klaus hep buna güvendiği zaman zararlı çıkıyor ailesi için kendisini feda etti kalus :(:(:(

hope 4.sezonda büyümüş olur inş :-):-):-)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
22.bölüm sezon finali yaptı dizi ve çok iyi bir sezon finaliydi @turkuazz sen izleyebildinmi ayoll dizinin son sezonu olucak malesef ekidme değil ocakta olucak yeni sezon 15-16 bölüm olucak büyük ihtimalle son sezonumuz :(:(:(
ayy şu marcele 1.sezondan beridir sinir oluyorum klaus hep buna güvendiği zaman zararlı çıkıyor ailesi için kendisini feda etti kalus :(:(:(

hope 4.sezonda büyümüş olur inş :-):-):-)
5 bölüm filan gerideyim hem bu dizi hem the 100 biraz geride kaldım bölüm olarak.ama tamamlayacağım.dizisin son sezonu olmaz umarım dizinin bitmesini istemiyorum umarım bitmez.bölümleri izleyip yorumlarım:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
bölümmleri nihayet tamamladım..sezon finalide iyi bir bölüm oldu..3.sezonun başlangıçta bazı bölümleri çok fazla istenildiği tarzda olmasada sonlara doğru baya bir iyi oldu..ayrıca son 5 bölümde çok iyiydi.. @Çiğdem-

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu diziye başladım ben geceleri izleye izleye 3. Sezonu yarıladım. The Vampir Dairesi'nin ilk 3 sezonundan daha güzel değil ama ondan sonrasını baz alırsak bu daha güzel. Özellikle Cami'ye aşık oldum sağolsun senaristler kızı vampir yapıp mahvetti. :mad: Birde ilk bölümler şok olmuştum Camiye gideceğim falan diyordu Klaus sonradan anladım. :F @Çiğdem- @Forumdash @cookies

Davina da güzel zaten Eleja benim herifim cadı olayları da güzel. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu diziye başladım ben geceleri izleye izleye 3. Sezonu yarıladım. The Vampir Dairesi'nin ilk 3 sezonundan daha güzel değil ama ondan sonrasını baz alırsak bu daha güzel. Özellikle Cami'ye aşık oldum sağolsun senaristler kızı vampir yapıp mahvetti. :mad: Birde ilk bölümler şok olmuştum Camiye gideceğim falan diyordu Klaus sonradan anladım. :F @Çiğdem- @Forumdash @cookies

Aaa bu dizinin en önemlisi cadı olayları ana konu gibi sen vampire diarieste cadı konusu isterken Originalsta bulucaksın fazlasıyla demiştim cnm :A :A :A

5.Sezona başladık ilk bölüm yayınlandı , Final sezonumuz güncele yetişirsin inş olmazsa yazın izlersin Finale yetiştiremezsen :F @turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aaa bu dizinin en önemlisi cadı olayları ana konu gibi sen vampire diarieste cadı konusu isterken Originalsta bulucaksın fazlasıyla demiştim cnm :A :A :A

5.Sezona başladık ilk bölüm yayınlandı , Final sezonumuz güncele yetişirsin inş olmazsa yazın izlersin Finale yetiştiremezsen :F @turkuazz
5.sezonda harika:Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Yaaa üzüldüm ama nasıl final sezonu. :eek:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

İste oyuncudan anlıyorsun dizide Cami çok çok başarılı bir oyuncu:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060