Klasik The Office - Dizi Yorumları

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
9x10

Bu bölümü de beğendim. Bence bu sezon iyi gidiyor.

Açılış sahnesi güzeldi. Dwight da bölümün yıldızıydı. :D

8/10

--------

9x11

Geçen bölüme göre zayıftı. Baştaki Jim ve Dwight'ın canlandırdığı karakterler güzeldi.

7/10

---------

9x12

Bu bölüm de fena değildi. Kamera olayına şaşırdım gerçekten.

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
9x13

Ortalamaydı yine. Dwight'ın Jim'e düştüğü sahne komikti. :D

Bu arada Ryan ve Hintli kız nerelere kayboldu ya dizinin jeneriğinde adam kalmadı resmen. :D

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
9x14 9x15

Üst üste izledim ve üstünden biraz zaman geçti hangisi hangisiydi birbirine girdi biraz ama ortalamaydı bölümler. :D

Andy'nin kandırılması iyiydi. Dönüşü iyi oldu sayılır. :A Diziyi itici eleman doldurdular. Eskileri arar olduk. :(

Jim-Pam konusu baya zorlama bir yere gidiyor ama hayırlısı.

7/10 7/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
9x13

Ortalama bir bölümdü. Dwight'ın arkadaşları garipti. :D Jim'e bağış yapacağım dediği kısım da komikti. :D

7/10

---------

9x14

Bu bölüm vasattı. Aklımda bir şey kalmadı.

6/10

---------

9x15

Andy'nin dönmesi iyi oldu. Jim ve Pam'i neden bu sezon böyle bir duruma soktular anlamak güç.

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
9x16

Sezonun en iyi bölümlerindi her ne kadar ikinci yarıda tempo çok düşse de.

Andy bölümün yıldızıydı. Pete'i tanımaması, sonrasında intikam planları komikti. :D

8/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
9x16

Bu bölüm güzeldi. Bob Odenkirk sürpriz oldu. Zaten Michael Scott için denemeye girmişti, bu bölümde de Michael Scott'tan esintiler sundu. Andy'nin intikam alma çabaları da güzeldi. :D

----------

9x17

Bu bölümü de beğendim. Açılış sahnesi mükemmeldi. Dwight'ın çiftliğiyle ilgili özel bir bölümdü. Aslında spin-off düşünülüyormuş ama kabul olmamış. Bence olsa iyi olurdu.

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
9x17

Ortalamaydı, çok bir şey kalmadı aklımda. Dwight muhteşem karakter ama çiftlikle ilgili şeyler biraz fazla absürt bence. Spin off olsa tutmazmış bence.

Bu arada Mom'daki Roscoe ve Baxter'ı aynı anda görmek ilginçti. :):)

7/10

-------------------

9x18

Bazı yerlerde sağlam güldürdü özellikle Angela ve Oscar'ın telefon sahnesinde ama bu konuyu daha iyi kullanabilirlerdi bence.

8/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
9x18

Bölümün geneli iyiydi bence de. Özellikle Andy'nin yorumlara delirdiği kısım. :D

8/10

------------

9x19

Bölümün geneli vasattı ama Stanley Dwight sahneleri güzeldi.

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
9x20

Bölümün diğer kısımları tırt olsa da kağıttan uçak yarışı çok iyiydi ve bölümü kurtarmaya yetti. :A

8/10

-----------------------

9x21

Sezonun açık ara en iyi bölümüydü.

Manager Dwight Schrutte diyeceksiniz. :Z

Angela Dwight başkana çok çektirdi zamanında ama üzüldüm yine de haline. :(

Yalnız David bir haltlar karıştırıyor. İnşallah Dwight'ın önüne engel olmaz. :(

Bu arada bu bölüm dizinin finalinin geldiğini hissettirdi. Son 2 bölüm. :(

9/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
9x20

Uçak yarışı kısmı çok güzeldi gerçekten. Andy'nin aktörlük kısmı da fena değildi.

8/10

-----------

9x21

Vay be ciddi ciddi bitiyor ha. :( Çok iyi bölümdü.

Dwight sonunda müdür oldu. Jim'in de onu önermesi güzel hareketti. Bu ikili arasındaki ilişkiye bayılıyorum.

Andy'nin şarkısı çok güzeldi. Angela'nın durumu üzücü ama etme bulma dünyası.

9/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
9x22

Harika bölümdü.

Kevin'ın Philip'i kıskanması mükemmeldi.

Dwight'ın kendini asistanına asistan olarak seçmesi. :D Klasik Dwight. :D

Türkiye Ermenistan diplomatik ilişkileriyle ilgili kısım güzeldi.

Dwight ve Jim'in sondaki konuşması harikaydı. Gerçekten duygulandırdı. Dwight da sonunda teklif etti. Çocuğun Dwight'tan olduğu da belliydi zaten. Dwight'ın tepkisi paha biçilemez.

Darryl'ın veda dansı da güzeldi.

10/10

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
9x22

Yarı final niteliğinde süper bölümdü. :)

Jim'in Pam için söyledikleri ve ardından Dwight'ın teklifi muhteşemdi. Çocuğun Dwight'tan çıkması barizdi de yine insan ters köşe yapmalarından korkuyordu. :):)

Kevin çok komikti. :D

Dans muhteşemdi.

Dwight'ın kendi asistanına asistan olması da muhteşem olaydı. Böyle karakter 40 yılda bir gelir. :D

En çok jeneriğini özlerim gibi. :(

10/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
9x23 (Final)

Bir efsane dizinin daha sonuna geldik. :(

Zaman zaman temposunun düştüğü bölümler olsa da muhteşem karakterleriyle unutulmazlar arasında yerini aldı. Özellikle Dwight Schrutte'u çok özleyeceğim. Jim-Pam çifti de en sevdiğim dizi çiftlerinden oldu.

Michael'ı yeniden görmek harikaydı, çok değişmiş ve mutlu.

Jim adamın dibisin. :) Pam gibi bir eşim olsun 10 bin dolar borcum olsun. :):)

Adamım Creed giderken de yardırdı. Şarkı şovu harikaydı. :D

Erin için de mutlu son güzel oldu. Aşırı sempatik bir karakterdi ya, sondaki kameralar nasıl çalışıyora bağladığı kısma bayıldım. :D

Oscar, Kevin, Stanley sizler de iyiydiniz. :)

10/10

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
9x23 (Final)

Bir komedi dizisinin finalinde ağlayacaksın deseler gülerdim. :D Fakat gerçekten de ağlayabiliyormuş insan. :( Friends ve Seinfeld gibi iki büyük efsanenin finalinde de oldukça duygulanmıştım ama hiç bu kadar etkilenmemiştim. Harika bir finaldi.

Finalde Michael'ı görmek gerçekten hoş bir sürpriz oldu. 2 sezonda baya değişmiş, yaşlanmış. Diziden ayrıldıktan sonra yokluğu ciddi şekilde hissedilmişti. Andy onun boşluğunu maalesef dolduramadı hatta itici bile olmaya başlamıştı. Michael hariç kimseye olmuyor sanırım bu değişik patronluk? :D Neyse finalde görmek güzeldi ama bu kadar az görünmesi de olmamış, son kez doya doya izleyebilseydik keşke. :(

Dwight mükemmel harika bir karakterdi. O kadar nitelikli bir karakterdi ki sadece kendisi olsaydı yine de izlerdim diziyi. En çok seni özleyeceğim. :( Ayrıca reyise patronluk da yakışmış. Bence Angela ile de müthiş bir karı-koca olurlardı devam etseydi dizi.

Creed reyis de ayrı bir efsaneydi. Dizideki en alakasız karakterdi şüphesiz. Kendisi gibi gidişi de ayrı bir komediydi. Heybetini gizli tut yiğidim duruşun çakalları korkutuyor. :D

Jim bizden biri gibiydi ya dizide. Olaylar karşısında kameraya bakarak verdiği tepkisine her zaman güldüm. :) Dizideki en normal karakterdi ama o biz normalliğini sevdik.

Kısacası, Pam'in yufka yürekliliği ve güzelliğini, Erin'in tatlılığını, Toby'nin hayattan bezmişliğini, Meredith'in erkek düşkünlüğünü, Angela'nın kedilerini, Oscar'ın gayliğini(?) :D, Kevin'in kurabiyelerini, Stanley'in uyuşukluğunu hatta Andy'nin mallığını bile çok özleyeceğim. :(

Bitti. :(

Puanım: 10/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
9x23 (Final)

Bir efsane dizinin daha sonuna geldik. :(

Zaman zaman temposunun düştüğü bölümler olsa da muhteşem karakterleriyle unutulmazlar arasında yerini aldı. Özellikle Dwight Schrutte'u çok özleyeceğim. Jim-Pam çifti de en sevdiğim dizi çiftlerinden oldu.

Michael'ı yeniden görmek harikaydı, çok değişmiş ve mutlu.

Jim adamın dibisin. :) Pam gibi bir eşim olsun 10 bin dolar borcum olsun. :):)

Adamım Creed giderken de yardırdı. Şarkı şovu harikaydı. :D

Erin için de mutlu son güzel oldu. Aşırı sempatik bir karakterdi ya, sondaki kameralar nasıl çalışıyora bağladığı kısma bayıldım. :D

Oscar, Kevin, Stanley sizler de iyiydiniz. :)

10/10
3.5 yıllık ara yeter, çok yakında Amazon Prime Video'nun Türkiye'ye resmen gelişi şerefine yeniden başlıyorum. :Z

Tabii bir anda 9 sezonu izlemeyeceğim sindire sindire birkaç yıla yayarak izlerim muhtemelen. :D