Netflix The Innocents 1.Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Fok başkan bizi ateşe atmak istemiş ancak biz yemeyiz böyle oyunları :A

Bölümü izlemeden spoiye ne bakıyorsunuz bee :F @destere Beğendi diziyi siz ona bakmayın size ters piskoloji uyguluyor merak etmenizi sağlıyor bölüme öyle yorumlayarak :A :A :A @Harunnn60
Sıvacı dostumu hogathadan daha iyi tanıyorum demek ki :A İlk girişi görünce tahmin ettim böyle bir şey çıkacağını :A @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1.Bölüm
Hahhaha Allah belanı vermesin bende gerçekten güzel diyorsun sandım :F :F :F

Tabi diziye kız için başladın baktın ayı gibi bir adama dönüştü ohh olsun :A Bence konu çok ilginç bakalım adam görünümlü kız ile nasıl olacak oğlanın sevgilisi ayı gibi adama dönüştü :A :A :A Dizi şimdi başladı :F
gerçekten efsaneydi ilk bölüm umarım devamıda öyledir :)

devamını izleyeceğimi bekliyorsan daha çok beklersin hogatha, benden bu kadar ilk bölüm yetti bana:) kıllı bir davarın gül gibi kıza girdiği hiçbir diziyi izlemem :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kanal 1 zamanındaki Ece dizisi bu :eek: @mrt-06 @xBUGRAx

Ne de olsa izlemeyeceğim için rahatlıkla açtım spoilerleri okudum :A destere de fark etmiş dizinin rezilliğini, hogatha tek başına izler durur artık :A @Maskeli Fedai

Fok başkan bizi ateşe atmak istemiş ancak biz yemeyiz böyle oyunları :A

niye izlemeden açıyorsnuzki gizli hazineyi :)
iyi o zaman bundan sonra ortak dizilerimizdede spoiler kullanmadan bodoslama direk yoruma başlayacağım, nasıl olsa size bişey farketmiyor her türlü kurcalıyorsunuz gizli bölmeyi:)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
iyi o zaman bundan sonra ortak dizilerimizdede spoiler kullanmadan bodoslama direk yoruma başlayacağım, nasıl olsa size bişey farketmiyor her türlü kurcalıyorsunuz gizli bölmeyi:)
Hayır fark ediyor bize, izlediğim dizide açmam gizli bölmeyi :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere de kaçmış kaldınız 2 kişi :A @Harunnn60 bu ikili hayatta dizi mizi izleyemez :A @Maskeli Fedai
Çağırma şunları :A
@Harunnn60 Çağırma şu uğursuzları derken haklıymış bu sefer ayoll siz ne anlarsınız diziden :A :A :A @xemrexxx

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
gerçekten efsaneydi ilk bölüm umarım devamıda öyledir :)

devamını izleyeceğimi bekliyorsan daha çok beklersin hogatha, benden bu kadar ilk bölüm yetti bana:) kıllı bir davarın gül gibi kıza girdiği hiçbir diziyi izlemem :)
Sen ne fenasın ya. :F Kendin bul bir dizide izleyelim o zaman. :F @Çiğdem-