Netflix The Innocents 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8021824.jpg

Netflix'in yeni gizemli dizilerinden olan The Innocents 24 ağustos 8 bölümü paylaşıldı .

Bu başlık altından yorum ve görüşlerinizi yapabilirsiniz .

Konusu:
Harry ve June, ergenlik çağında olan iki gençtir. Ailelerinin baskısından bunalan ikili çareyi evden kaçmakta bulur. Büyük umutlarla çıktıkları yolculuk bekledikleri gibi gitmez. Yaşadıkları sıradışı olaylar kendilerinde bilmedikleri güçleri keşfetmelerine neden olur. Ancak ailelerinin kendilerinden sakladıkları sırları öğrendiklerinde, ikilinin birbirine olan aşkını kırılma noktasına getirir. Harry ve June, sahip oldukları güçler sayesinde kendilerini ayırmaya çalışanların amaçlarını ortaya çıkarır.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yeni dizimiz hayırlı olsun @Harunnn60 @destere :Z kütük kardeşler @MasacRE- @Maskeli Fedai sizide bekleriz sonra pişman olmayın :A

@xemrexxx @mrt-06 Sizide bekleriz :Z

ben ilk bölüm yorumumu yapmıştım hogatha benim ordaki muhteşem yorumu buraya eklersin :)

the innocents
1x1.Bölüm

kendimi ateşe atıp ilk bölümü izledim :) harikaydı herkese tavsiye ederim
çok sıkıcı fok gibi diziydi , kimseye tavsiye etmem:) ama ilk bölümü izleyip sizde sürünün diye bu muhteşem değerlendirmemi spoiler içinde yapıyorum :)
baba baskısından kurtulup sevdiği oğlancıkla kaçmaya karar veren bir kıza erkek vücudu giriyor ama aynada kız orjinal haliyle gözüküyor falan bu kızın anneside beden değiştirenlerdenmiş güya neyse anlatmak bile eziyet :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben ilk bölüm yorumumu yapmıştım hogatha benim ordaki muhteşem yorumu buraya eklersin :)

the innocents
1x1.Bölüm

çok sıkıcı fok gibi diziydi , kimseye tavsiye etmem:) ama ilk bölümü izleyip sizde sürünün diye bu muhteşem değerlendirmemi spoiler içinde yapıyorum :)
baba baskısından kurtulup sevdiği oğlancıkla kaçmaya karar veren bir kıza erkek vücudu giriyor ama aynada kız orjinal haliyle gözüküyor falan bu kızın anneside beden değiştirenlerdenmiş güya neyse anlatmak bile eziyet :)
Muhteşem yorumunu ekledim bencede güzel dizi :A :A :A İlk bölümü izledim dizi ilgi çekici bence özellikle son sahne baya ilgimi çekti farklı bir konu diğer bölümlere baya umut verdi bence :A @Harunnn60 Sende bak 1.bölüme devam edelim :A Ve kütük kardeşlere son çağrı @MasacRE- @Maskeli Fedai :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

the innocents
1x1.Bölüm

1.Bölüm
Hahhaha Allah belanı vermesin bende gerçekten güzel diyorsun sandım :F :F :F

Tabi diziye kız için başladın baktın ayı gibi bir adama dönüştü ohh olsun :A Bence konu çok ilginç bakalım adam görünümlü kız ile nasıl olacak oğlanın sevgilisi ayı gibi adama dönüştü :A :A :A Dizi şimdi başladı :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061

the innocents
1x1.Bölüm

Muhteşem yorumunu ekledim bencede güzel dizi :A :A :A İlk bölümü izledim dizi ilgi çekici bence özellikle son sahne baya ilgimi çekti farklı bir konu diğer bölümlere baya umut verdi bence :A @Harunnn60 Sende bak 1.bölüme devam edelim :A Ve kütük kardeşlere son çağrı @MasacRE- @Maskeli Fedai :F
kanal 1 zamanındaki Ece dizisi bu :eek: @mrt-06 @xBUGRAx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

the innocents
1x1.Bölüm

1.Bölüm
Hahhaha Allah belanı vermesin bende gerçekten güzel diyorsun sandım :F :F :F

Tabi diziye kız için başladın baktın ayı gibi bir adama dönüştü ohh olsun :A Bence konu çok ilginç bakalım adam görünümlü kız ile nasıl olacak oğlanın sevgilisi ayı gibi adama dönüştü :A :A :A Dizi şimdi başladı :F
Ne de olsa izlemeyeceğim için rahatlıkla açtım spoilerleri okudum :A destere de fark etmiş dizinin rezilliğini, hogatha tek başına izler durur artık :A @Maskeli Fedai

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fok başkan bizi ateşe atmak istemiş ancak biz yemeyiz böyle oyunları :A
Ne de olsa izlemeyeceğim için rahatlıkla açtım spoilerleri okudum :A destere de fark etmiş dizinin rezilliğini, hogatha tek başına izler durur artık :A @Maskeli Fedai
Bölümü izlemeden spoiye ne bakıyorsunuz bee :F @destere Beğendi diziyi siz ona bakmayın size ters piskoloji uyguluyor merak etmenizi sağlıyor bölüme öyle yorumlayarak :A :A :A @Harunnn60