Netflix The Haunting of Hill House 1.Sezon Yorumları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
bu yorumuda aldıktan sonra dizinin kalitesi ispatlandı @xemrexxx @Çiğdem- @MasacRE- @MEnes :) bugüne kadar teredüt ettiyseniz bile adminin bu yorumunda sonra diziye gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz :)

bu arada ozan twin peaks i hatırladınmı hanı sevemeyip terketmiştim diziyi sonra tekrar denedim tuhaf bir şekilde bağlandım diziye 90-91 yapımı iki sezonu bitirdim üstüne üstlük 2017 yapımı yeni sezonunuda tükettim :) çok kasvetliydi çok ağır ilerliyordu fıtık etti beni resmen ama nedense bırakamadım :) sebebini kendimde çözemedim ama izledim yani kimseye tavsiye etmem bendeki azim kimsede yoktur sanmıyorum :)
Diziyi sevdin de mi izledin yoksa işkenceyle zorla mı izlettiler pek çözemedim bu yorumundan. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Diziyi sevdin de mi izledin yoksa işkenceyle zorla mı izlettiler pek çözemedim bu yorumundan. :A
her bölüm diğer bölüme de bişeyler ortaya çıkacak mı acaba burda olayı çözemedim ama bu kadar emek verdim diğer bölüm bir aydınlanma yaşarım umuduyla yeni bölümlere geçiş yaptım ama her yeni bölümde bir sonraki bölüm için aynı hayalleri tekrar tekrar kurdum taa ki bitirene kadar bitirince aydınlandımmı ? hayır tabiki dizi hakkında ilk bölümdeki bilgilerimle oturuyorum şu an :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1x1

Sevmedim diziyi. İşin içine doğaüstülük girince genelde kaçırıyor beni. Kapının ardını merak etmedim mesela çünkü kim bilir ne saçmalık uydurdular diye düşündüm? :)

Devam etmeyi düşünmüyorum şimdilik. Devam etsem bile aylar sonra dizisiz, filmsiz, işsiz, güçsüz kalınca olur. :)

5/10

bu yorumuda aldıktan sonra dizinin kalitesi ispatlandı @xemrexxx @Çiğdem- @MasacRE- @MEnes :) bugüne kadar teredüt ettiyseniz bile adminin bu yorumunda sonra diziye gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz :)

bu arada ozan twin peaks i hatırladınmı hanı sevemeyip terketmiştim diziyi sonra tekrar denedim tuhaf bir şekilde bağlandım diziye 90-91 yapımı iki sezonu bitirdim üstüne üstlük 2017 yapımı yeni sezonunuda tükettim :) çok kasvetliydi çok ağır ilerliyordu fıtık etti beni resmen ama nedense bırakamadım :) sebebini kendimde çözemedim ama izledim yani kimseye tavsiye etmem bendeki azim kimsede yoktur sanmıyorum :)
Benim bir sorum olacak admin beye :A

Doğaüstülüğü sevmiyorum, kapının ardını merak etmiyorum falan demişsin ama Lost'a da en sevdiğim dizi diyorsun o ne oluyor peki? :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Doğaüstülüğü sevmiyorum, kapının ardını merak etmiyorum falan demişsin ama Lost'a da en sevdiğim dizi diyorsun o ne oluyor peki? :A
Lost değil Breaking Bad en sevdiğim dizi. :A

Fantastiklikte dengeyi tutturabilmek, izleyiciyi inandırabilmek önemli. Lost bunu iyi yapıyordu dizideki neredeyse hiçbir şey saçma gelmiyordu ama burada daha ilk bölümde bakıyorsun tuhaf tuhaf şeyler. :A Bir zeka parıltısı yok doğaüstü olan şeylerinde. :):)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Lost değil Breaking Bad en sevdiğim dizi. :A

Fantastiklikte dengeyi tutturabilmek, izleyiciyi inandırabilmek önemli. Lost bunu iyi yapıyordu dizideki neredeyse hiçbir şey saçma gelmiyordu ama burada daha ilk bölümde bakıyorsun tuhaf tuhaf şeyler. :A Bir zeka parıltısı yok doğaüstü olan şeylerinde. :):)
Neyse işte en sevdiğin dizilerden biri sonuçta :A

Fantastik dizilerde pek mantık aramamak lazım bence. Tabi dizi kendi içinde tutarlı olmalı ama. Saçma gözükecek şeyler olacaktır illa ki, önemli olan o saçma gözüken şeylerin nereye bağlandığı. Ha tabi bunu görmek için sabretmek gerek biraz, baştan sarmadıysa o zaman yapacak bir şey yok :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1. Bölüm

güzel bir başlangıçtı korku gerilim her şey var tek kötü tarafı zamandan geriye dönmeleri bu tarz hareketleri sevmiyorum:) ama bu dizide fazla sıkmadı beni o sahneler, çünkü geçmişin açıklanmayan sırlarına bir ışık tutuyordu :) çocuk uyuncularda harika
steven'ın kızkardeşi nell i karşısında gördüğü sahnede babasının telefon edip nell ölmüş demesi ve devamında hayalet nell deki çığlık bir tarafımıza oturdu! korkmadım desem yalan olur :)
abisinin evinde hırsızlık yapan luke karakterininde hem çocukluk hem bu zamanki hali ilginç bir karakter ..

bir an önce başlayın @MasacRE- @Çiğdem- :)
Aaa başladım bende bir eşy sandım Supernaturalın ilk sezonu daha korkunctu bu öcü ecünnüler artık korkutucu gelmiyor @xemrexxx sende izleyebilirsin sonucta sende eski Supernaturalcısın , Eski Vadici oldun gibi :A :A :A @MasacRE-

1.Bölüm
Öcülü bir evde başladı dizi küçük kız çocuğunun yatağında beliren öcü kadın ve yaşlı moruk adamın yatağında hayal olarak gördüğü öcü ecünnü kadın korkutucu yanalrıydı dizinin :A Ve son sahnede adamın kız kardeşi sanırım öcü ecünnü olarak karşısına dikildi adam kalpten gidiyordu ayoll :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,549
Puanı
1,061
Aaa başladım bende bir eşy sandım Supernaturalın ilk sezonu daha korkunctu bu öcü ecünnüler artık korkutucu gelmiyor @xemrexxx sende izleyebilirsin sonucta sende eski Supernaturalcısın , Eski Vadici oldun gibi :A :A :A @MasacRE-

1.Bölüm
Öcülü bir evde başladı dizi küçük kız çocuğunun yatağında beliren öcü kadın ve yaşlı moruk adamın yatağında hayal olarak gördüğü öcü ecünnü kadın korkutucu yanalrıydı dizinin :A Ve son sahnede adamın kız kardeşi sanırım öcü ecünnü olarak karşısına dikildi adam kalpten gidiyordu ayoll :A :A :A
Dp-iF3TWkAA087j.jpeg
Dp-iF3SWsAEWUIj.jpeg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

aslında bazı şeyler açıklanamaz adminde açıklayamayacaktır durumu :) bazı filmleri dizileri seversin sebepsiz bazılarında ise bünyen uyum sağlamaz terkedersin :) eminim mantıklı bişeyler bulmaya çalışacaktır ama çalışma aşamasında kalacaktır bu çabası :)

mesela ben shadow hunters ı izliyorum aynı ayardaki CW dizilerini izleyemiyorum bunu nasıl izah edebilirimki @Çiğdem- e :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

1.Bölüm

harika muhteşem diziyide sevmişsin fazlada korkunç değilmiş demekki sonuna kadar birlikteyiz :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aslında bazı şeyler açıklanamaz adminde açıklayamayacaktır durumu :) bazı filmleri dizileri seversin sebepsiz bazılarında ise bünyen uyum sağlamaz terkedersin :) eminim mantıklı bişeyler bulmaya çalışacaktır ama çalışma aşamasında kalacaktır bu çabası :)

mesela ben shadow hunters ı izliyorum aynı ayardaki CW dizilerini izleyemiyorum bunu nasıl izah edebilirimki @Çiğdem- e :)
Kısaca fantastik seviyoruz ama CW i çekemiyoruz desenize :A :A :A @bazinga @MasacRE- @xemrexxx

@destere 2014 de aynen bu @MasacRE- gibi kütüktü fantastik diziden haberi olmazdı sonra kendisi bulup bize önermeye başladı seni ileride böyle birisi yapacam diye sohbetimizde olmuştu zaten :Z:Z:Z