'The Handmaid’s Tale' Ne Zaman Başlayacak?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

'The Handmaid’s Tale' Ne Zaman Başlayacak?

the-handmaids-tale-elisabeth-moss-slice-600x201.jpg

Online platform Hulu'da ekrana gelecek olan The Handmaiden's Tale'in başlangıç tarihi belli oldu!

Oyuncu kadrosunda Elisabeth Moss, Yvonne Strahovski, Joseph Fiennes, Max Minghella, Samira Wiley ve Ann Dowd gibi isimlerin yer aldığı yapım; hastalıklar ve salgınların doğum oranını baya azalttığı bir zamanda, nufüsu yeniden arttırmak için cinsel ilişkiye zorlanan kadınların mücadelesine odaklanacak.

Senaryosunu Bruce Miller'ın kaleme alacağı ve 10 bölümden oluşacak dizi, 26 Nisan 2017'de prömiyerini yapacak.

Orijinal formatta oku

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere de bi gitsede rahatlasak şöyle. :A
neyi benden saklıyorsunki konuştuğunuz konuda tosbağa emrenin askerliği değilmi:) bol bol konuşun askerlikten bahsedin ben size mani olmam yeterki yasak sohbetlere dalmayalım :)

hhahaha aa gerçekten bu @destere neden askere gitmiyor ayoll okulda yok yaşıda 24 falan sanırım işi gücüde yok sabah 7 de uyuyormus millet o saatte işe gidiyor eğer bu şekilde babamdan istemeye gelirse beni babam tüfekle vurur bunu :A :A :A

askerlik için en elverişli yaş 35 yaşmış :) o zamana kadar dünyayı keşfetmem lazım :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
hhahaha aa gerçekten bu @destere neden askere gitmiyor ayoll okulda yok yaşıda 24 falan sanırım işi gücüde yok sabah 7 de uyuyormus millet o saatte işe gidiyor eğer bu şekilde babamdan istemeye gelirse beni babam tüfekle vurur bunu :A :A :A
Aaa öyle deme çiğdemcim, @destere 'nin köyü var ya. :A oranın işleri var. Köy çok mühim yani. adam köye bi gidiyor 6 ay gelmiyor öyle deme aman. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
neyi benden saklıyorsunki konuştuğunuz konuda tosbağa emrenin askerliği değilmi:) bol bol konuşun askerlikten bahsedin ben size mani olmam yeterki yasak sohbetlere dalmayalım :)

askerlik için en elverişli yaş 35 yaşmış :) o zamana kadar dünyayı keşfetmem lazım :)
Aaa öyle deme çiğdemcim, @destere 'nin köyü var ya. :A oranın işleri var. Köy çok mühim yani. adam köye bi gidiyor 6 ay gelmiyor öyle deme aman. :A
Konudan gitsin demiyor ayoll harun diyorki desterede gitsin askere diyor :F

ama emre giderse 6 ay yapacakmıs forum ölür ayoll :( :( :(