2015 The Gift - Film Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4178092.jpg

Geçmişten Gelen - The Gift (2015)

Türü: Gizem, Gerilim
Yönetmen: Joel Edgerton
Senaryo: Joel Edgerton

Oyuncular:
Jason Bateman
Rebecca Hall
Joel Edgerton
Allison Tolman
Tim Griffin

IMDb Sayfası

Filmin Fragmanı

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu haftasonu izleyecek film arayanlara gelsin bu konu. Film benim için yılın güzel sürprizlerinden biri oldu, tavsiye edilir. :)

Yorum: http://izleryazar.com/the-gift-2015/

Yazıda yazmayan spoiler, öznel yorum:

Çok iyi bir intikam hikayesiydi. Simon'a çok iyi oldu da arada Robyn büyük zarar gördü ona üzüldüm. :(

7/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Geçen yaz izlemiştim. İyi bir gerilimdi kesinlikle. Sıkıldığım bir an olmadı film bazı anlarda durağan olsa bile yine de o gerilimi hissettiriyordu. Yönetmen Joel Edgerton ilk filminde bence başarılı olmuş.

Oyunculuklar çok başarılı. Jason Bateman'ı severim zaten. Rebecca Hall da iyiydi ama Joel Edgerton çok iyiydi özellikle. Karakterin tekinsizliğini iyi yansıtmış.

Filmin sonu da iyiydi. Vurucu bir son olmuş.

7/10

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Filmi dün izledim.Güzel bir gerilim filmiydi baya gerdigi sahneler oldu.Yalnız film ortalarda aşırı durağanlaştı ama sonlara doğru yeniden toparladı.

Joel Edgerton bildiğin oynamamış yaşamış çok iyi bir performans sergilemiş. Rebecca Hall ise tek başına olduğu sahnelerde iyi bir performans göstermiş.Jason Bateman ise son sahnedeki performansı baya iyiydi.

Sonu çokama çok vurucuydu

Bence adam gerçekten kadına öyle birşey yapmadı.Adamın öyle düşünmesini sağlayarak intikamını aldı

7/10