CW The Flash - 4. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de kötü bi duygu yok:A
17.Bölüm aa vlla bomboş bir bölümdü hatta ne yorum yapacam diyordum ama bölüm öyle bir son sahneyle bittiki ayoll :eek: Sanırım diziyi tekrar toparlıcaklar :Z:Z:Z
Son sahnede doktor Wells 1.sezonda Ters Flashın konuştuğu Gideon geri geldi uzun zamandır görüşmemiştik dedi ve Doktor Wels Ters Flash sesiyle konuştu :eek: Ters Flash döndü sanırım eğer öyle olursa kayıp heyecanım anca böyle geri gelir :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
18.Bölüm
Killer Fost öldü ayrıca uzayan adam öldü :eek: Kötü adam kendi görüntüsüne kavuştu :A

19.Bölüm
Doktor Wels Ters Flash mı değil mi anlayamadım bir türlü :( Kaptan Cold ile çok iyi bir bölüm oldu özlemişiz ayoll :Z Kötü adamıda karısı bitiricek bence :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B17-18-19

3 bölüm birden yorumlayayım...Sen 17.bölüm için kötü bölüm demişsin ama bence eğlenceli bir bölümdü @Çiğdem-
Hayır ters Flash değildi. O Gideon'da geleceği tahmin etme şeyi var ya onu kendine yüklemek istiyor.

Kötü adamın karisina çok üzülüyorum:( Yine söylüyorum. Bu kadın drama oynamalı acıların kadını:F Kadının hafızasını silip durmuş :F

Ralph'i bedenen ölmedi belki yine takıma katılır? Caitlen'i de anlayamadım. Zamanında kurtulmak istiyordun :F Cisko da saçlarıyla ön plana çıkıyor:F

Snart, Flash'a içindekilerle yüzleş filan diyince "oha Ralphe mi aşık oldu" dedim :F Zaten Flash'ı oynayan cocuktan şüpheleniyorum. Flash yoluyla acaba bi açıklama mı yapacak? Alttan seyirciyi hazırlıyorlar mı ne dedim :F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S04B17-18-19

3 bölüm birden yorumlayayım...Sen 17.bölüm için kötü bölüm demişsin ama bence eğlenceli bir bölümdü @Çiğdem-
Hayır ters Flash değildi. O Gideon'da geleceği tahmin etme şeyi var ya onu kendine yüklemek istiyor.

Kötü adamın karisina çok üzülüyorum:( Yine söylüyorum. Bu kadın drama oynamalı acıların kadını:F Kadının hafızasını silip durmuş :F

Ralph'i bedenen ölmedi belki yine takıma katılır? Caitlen'i de anlayamadım. Zamanında kurtulmak istiyordun :F Cisko da saçlarıyla ön plana çıkıyor:F

Snart, Flash'a içindekilerle yüzleş filan diyince "oha Ralphe mi aşık oldu" dedim :F Zaten Flash'ı oynayan cocuktan şüpheleniyorum. Flash yoluyla acaba bi açıklama mı yapacak? Alttan seyirciyi hazırlıyorlar mı ne dedim :F:F
Aaa o oğlan öldü bence oyuncuyu bile göstermiyorlar kötü adam tekrar kendi görüntüsüne büründü :A :A :A

Bu adamı sezon finalinde karısı bitiricek gibi görünüyor Flash az sabretsin :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa o oğlan öldü bence oyuncuyu bile göstermiyorlar kötü adam tekrar kendi görüntüsüne büründü :A :A :A

Bu adamı sezon finalinde karısı bitiricek gibi görünüyor Flash az sabretsin :A :A :A
Ölmedi işte şekil değiştirdi:A ölüm döşeğine düşsse yine Ralph olur. Sanki SPN'deki şekil değiştiren canavarlar gibi :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S04B17-18-19

20.Bölüm Kötü adamın belkide en ağır bastığı bölümdü :A
Flashlar sürekli dayak yiyip durdular :A Kötü adam gücünü gösterdi sonunda :A

Ama karısı onu terk etti zaten ondan gelecek gibi onun sonuya bakalım :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B20
Clifferd bütün gücünü sergiledi. Karısını nasıl tavladiğini, amacının ne oldugunu öğrendik bu bölümde. Karısı sonunda terk etti. Bi terk edişi vardi efsane süzelerek :A @Çiğdem-
Cisco'nun yüzünden bütün plan battı...
O bir-iki bölümdürgörünen kız dediğin gibi Barry'nin kızı galiba? Anasını görünce kaçtı:A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S04B20
Clifferd bütün gücünü sergiledi. Karısını nasıl tavladiğini, amacının ne oldugunu öğrendik bu bölümde. Karısı sonunda terk etti. Bi terk edişi vardi efsane süzelerek :A @Çiğdem-
Cisco'nun yüzünden bütün plan battı...
O bir-iki bölümdürgörünen kız dediğin gibi Barry'nin kızı galiba? Anasını görünce kaçtı:A @Çiğdem-
Aaa evet onu demeyi unutmuşum :A Flash gücü olduğunuda gördük kesin kızları :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sezon Finali

Kötüydü sezon finali sadecesonu heycanlı bitti. @Çiğdem-
Barry'nin kızı ortaya çıktı. Bence uyduyu parçalarken kızı da yardım etti :X Ralphi geri döndü. Bebek doğdu ama kadının beyin okuma özelliğine dair bişey yok. Bebek mi beyin okuyor acaba:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sezon Finali

Kötüydü sezon finali sadecesonu heycanlı bitti. @Çiğdem-
Barry'nin kızı ortaya çıktı. Bence uyduyu parçalarken kızı da yardım etti :X Ralphi geri döndü. Bebek doğdu ama kadının beyin okuma özelliğine dair bişey yok. Bebek mi beyin okuyor acaba:X
Aaa yorumuda unutmuşum :A

Sezon Finali

Kızı olduğunu zaten tahmin ediyorduk onun harici bir şey daha gösterip bitmeliydi sanırım en meraksız biten sezon finaliydi kızınım demesinden ben heyecanlanmadım öyle bitti :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa yorumuda unutmuşum :A

Sezon Finali

Kızı olduğunu zaten tahmin ediyorduk onun harici bir şey daha gösterip bitmeliydi sanırım en meraksız biten sezon finaliydi kızınım demesinden ben heyecanlanmadım öyle bitti :A
Ben de heycanlanmadım:X Yardım eden de oydu zaten:X O da flash olmuş. Dizide flashtan cok flashcıklar doldu :A Öbür oğlanda geri döndü. Kesin sevgili olurlar :T:

Bu arada yeni sezonda yeni kostum gelecek tek heycanım o oldu :A Zaten Batman filminde Flash'ın kostumu çok iyi. Onun gibi güzel bişey yapsalar bari :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de heycanlanmadım:X Yardım eden de oydu zaten:X O da flash olmuş. Dizide flashtan cok flashcıklar doldu :A Öbür oğlanda geri döndü. Kesin sevgili olurlar :T:

Bu arada yeni sezonda yeni kostum gelecek tek heycanım o oldu :A Zaten Batman filminde Flash'ın kostumu çok iyi. Onun gibi güzel bişey yapsalar bari :X
Önceki sezonlarda hep sezon finallerinde başı belaya giriyordu Barrıyın farklı boyutlara haps oluyordu falan şimdi çok basit bitti malesef ama bu sezonu çok sevemedim koşucu düşman istemedik ama bu adam Arrowdan dafidak gibi hayal kırıklığı oldu :A Yine kosucu düşman gelsin :A

Arrowu hala izlemedim bu arada :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Önceki sezonlarda hep sezon finallerinde başı belaya giriyordu Barrıyın farklı boyutlara haps oluyordu falan şimdi çok basit bitti malesef ama bu sezonu çok sevemedim koşucu düşman istemedik ama bu adam Arrowdan dafidak gibi hayal kırıklığı oldu :A Yine kosucu düşman gelsin :A

Arrowu hala izlemedim bu arada :F
Yok izlemedim de Arrowun son 2 bölümünü izlicem sadece. 17'de mi ne kalmiştim. Son 2 bölüm finale bağlıyor ancak:A