CW The Flash 3. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,674
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
CW'nun hit dizisi The Flash yeni sezonuyla geri dönüyor.

DC Comics'in en ünlü karakterlerinden birinin televizyona aktarıldığı The Flash'ın 3. sezonunun ilk bölümü yayınlandı.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

The-Flash-Season-2-Premiere-Review1.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk izleyenim :Z @çiğdem- izledim diyecek :A

S03B01
Olaylar çok hızlı gelişti ben daha uzun beklerdim :T:
Fragmanlarda Berry bişey bilmiyor gibi döndü durdu, HATTA çizgi filmde de önceden bişey hatırlamıyordu ama burda 1 böşüme sığdırmak için Barry zamanı değiştirdiğinin farkında filandı:T:

Bu arada diziye tvd'deki Damon'ın anasının sevgilisi katılmış :A Hiçç olmamiş. Umarım öbür hafta def olur gider:A

8/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.bölüm şimdi çoğu kişi Flashpoint konusunun hızlı geçilmesinden şikayetçi olmuş 4-5 bölüm bu konuyla geçmesini bekliyorlarmış sanırım 1.bölümle geçtik ama sırf bu yüzden haksız eleştirielre katılmıcam bu bölümün kötü olduğunu göstermez çok güzel bir bölümdü yeni düşmanımızda geliyor bu yeni düşmanı twd'deki adam değilmiş Tom Fleton canlandırıcakmıs sanırım @Forumdash :A @mrt-06 @cookies

spoi yorumu yapalım
Tesf flashın olduğu bölümleri beğenmemek mümkünmü ayoll bu adam yine görünür umarım ve konusunun kapanmamasına çok mutluyum diğer zenci çocukta çocuk flash oldu bu bölüm :A

ve bu sezonki yeni düşmanımız

Doctor Alchemy
Alchemist_001-e1473096204814.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,789
Puanı
1,061
3x1

Başlarda anlamadım, o yüzden 2. sezonun sezon finalinin son sahnesini tekrar izledim. (Sezon finalinin sonunu izlememe gerek yokmuş Flash ekibi toplayıp ileriki sahnede olayı anlattı cama çizerek. .ss)

Barry koştukça her seferinde "lan Flash koşma unutacaksın geçmişi!" dedim. :(

Irıs'ın balkon konuşması yine tüyleri diken diken edip Flash'ı gaza getirdi. :A

Bölümü beğenmeyenler var ancak neyini beğenmediklerini anlamadım yine dizi isminin hakkını vererek ışık hızında bir bölüm sundu bize fakat tek eleştirdiğim nokta dizinin ilk bölümünden beri merak edilen Barry annesini kurtarsaydı ne olurdu sorusunu 1 bölümde cevaplayıp bitirdiler, niye uzatmadılar bu olayı anlamadım ama bir açıdan iyi oldu alternatif zamandaki karakterlere gıcık kaptım acık. Biri ayyaş biri ezik biri flash falan. .ss

Wally'in flash, Cisco'nun über zengin ve Catlien'in çocuk göz doktoru oluşu komikti. :A

Sonda aynaya ne yazıldı okuyamadım. Sonu şok etti! Barry alternatif zamandaki Iris ile fazla oynadı, kızın ayarları bozulmuş. :T:

Bölüme puanım; 8.5/10

@Çiğdem- @Forumdash @cookies @Titanium

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x1

Başlarda anlamadım, o yüzden 2. sezonun sezon finalinin son sahnesini tekrar izledim. (Sezon finalinin sonunu izlememe gerek yokmuş Flash ekibi toplayıp ileriki sahnede olayı anlattı cama çizerek. .ss)

Barry koştukça her seferinde "lan Flash koşma unutacaksın geçmişi!" dedim. :(

Irıs'ın balkon konuşması yine tüyleri diken diken edip Flash'ı gaza getirdi. :A

Bölümü beğenmeyenler var ancak neyini beğenmediklerini anlamadım yine dizi isminin hakkını vererek ışık hızında bir bölüm sundu bize fakat tek eleştirdiğim nokta dizinin ilk bölümünden beri merak edilen Barry annesini kurtarsaydı ne olurdu sorusunu 1 bölümde cevaplayıp bitirdiler, niye uzatmadılar bu olayı anlamadım ama bir açıdan iyi oldu alternatif zamandaki karakterlere gıcık kaptım acık. Biri ayyaş biri ezik biri flash falan. .ss

Wally'in flash, Cisco'nun über zengin ve Catlien'in çocuk göz doktoru oluşu komikti. :A

Sonda aynaya ne yazıldı okuyamadım. Sonu şok etti! Barry alternatif zamandaki Iris ile fazla oynadı, kızın ayarları bozulmuş. :T:

Bölüme puanım; 8.5/10

@Çiğdem- @Forumdash @cookies @Titanium
son sahnede yukarıda bir düşman paylaştımya cnm onun ismi yazıyordu koşucu dışında düşman ilginç olacak captan cold havası verebilir :F

bu bölümü şuyüzden beğenmemişler bu konunun 5 bölüm kadar sürmesini bekliyorlarmış benimde pek hoşuma gitmedi o diğer evren bence 1.bölümle kapatmakla iyi ettiler :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,789
Puanı
1,061
son sahnede yukarıda bir düşman paylaştımya cnm onun ismi yazıyordu koşucu dışında düşman ilginç olacak captan cold havası verebilir :F

bu bölümü şuyüzden beğenmemişler bu konunun 5 bölüm kadar sürmesini bekliyorlarmış benimde pek hoşuma gitmedi o diğer evren bence 1.bölümle kapatmakla iyi ettiler :A
Ha önemli değilmiş o zaman. :A

Aynen ben de senin gibi düşünüyorum alternatif zamandaki karakterler çok gıcık olmuş ayrıca gözüm doktor Wells'i aramadı değil. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ha önemli değilmiş o zaman. :A

Aynen ben de senin gibi düşünüyorum alternatif zamandaki karakterler çok gıcık olmuş ayrıca gözüm doktor Wells'i aramadı değil. :A
ama Harry Potterden Tom Felton canlandırıcakmış sanırım büyük transfer olur doğruysa :A

benimde şu ters flasha bir zaafım var onun gözüktüğü bölümlerde mutlu oluyorum o bakımdan sevdim bölümü flashın gerçek düşmanı :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,789
Puanı
1,061
ama Harry Potterden Tom Felton canlandırıcakmış sanırım büyük transfer olur doğruysa :A

benimde şu ters flasha bir zaafım var onun gözüktüğü bölümlerde mutlu oluyorum o bakımdan sevdim bölümü flashın gerçek düşmanı :A :A :A
O kimdi ki kız. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B02

Bence güzel bölümdü :X
Flashpoint olayı devam ediyor ama yeni düşmanlar için :X Barry'nin çaktırmadan yemek düzenleme olayı komikti:X

Bu arada Harry Poter'daki oğlan da gelmiş:X

8/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.bölüm ayy yani hemen 1.bölümden yargısız infaz yaptılar Flashpoint hemen bitti diye devam ediyor işte bence konu fena işlenmiyor en önemlisi bu sezonki düşmandan çok memnunum flash 1.sezon hep farklı güçlere sahip düşmanlar olduğu için bence çok sevildi ama 2.sezonu tamamen koşucu düşmanlarla kapattılar bu sezonki farklı düşman koşucudan daha ttmin edici geldi bana çünkü flashın ters flash dışında bence başka koşucu düşmanları olmamalı :F
@cookies @Forumdash @mrt-06

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2.bölüm ayy yani hemen 1.bölümden yargısız infaz yaptılar Flashpoint hemen bitti diye devam ediyor işte bence konu fena işlenmiyor en önemlisi bu sezonki düşmandan çok memnunum flash 1.sezon hep farklı güçlere sahip düşmanlar olduğu için bence çok sevildi ama 2.sezonu tamamen koşucu düşmanlarla kapattılar bu sezonki farklı düşman koşucudan daha ttmin edici geldi bana çünkü flashın ters flash dışında bence başka koşucu düşmanları olmamalı :F
@cookies @Forumdash @mrt-06
Habire ben daha hızlı olucam derdinler düşmanlar:F Umarim alchemy denen zat farklı bişey olur:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Habire ben daha hızlı olucam derdinler düşmanlar:F Umarim alchemy denen zat farklı bişey olur:X
o farklı cnm fotosunu üstte atmıştım koşucu değil yanı ama şu vampir günlüklerinden gelen adam inş gebermiştir iğrenç bir kosutmu var koşucu rolunde çok kötü olmuş :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,789
Puanı
1,061
3x2

Sonunda izleyebildim bence de güzel bölümdü, yine kah heyecanlandık kah gülümsedik. :)

Irıs ilk bölümde olduğu gibi bu bölümde de muhteşem bir balkon konuşması yaparak herkesi barıştırdı çok seviyorum bu kızı. Catlien buz kadın kadın olmuş bu gelişme de bölümün şok eden detaylarından biriydi.

Deri yüzücü katil için aklıma iki isim geldi ya doktor Wells ya da Barry'nin bu dünyadaki hali psikopat oldu cinayetleri işleyen kendisiydi, böyle olursa bayağı şok oluruz.

Bu arada bu maskeli adamlar kimdi? (b)

8.5/10

@Çiğdem- @Forumdash @cookies

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x2

Sonunda izleyebildim bence de güzel bölümdü, yine kah heyecanlandık kah gülümsedik. :)

Irıs ilk bölümde olduğu gibi bu bölümde de muhteşem bir balkon konuşması yaparak herkesi barıştırdı çok seviyorum bu kızı. Catlien buz kadın kadın olmuş bu gelişme de bölümün şok eden detaylarından biriydi.

Deri yüzücü katil için aklıma iki isim geldi ya doktor Wells ya da Barry'nin bu dünyadaki hali psikopat oldu cinayetleri işleyen kendisiydi, böyle olursa bayağı şok oluruz.

Bu arada bu maskeli adamlar kimdi? (b)

8.5/10

@Çiğdem- @Forumdash @cookies
şu harry potterdaki çocuk işte cnm :A :A :A