The Fall’un 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

The Fall’un 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

103727.jpg

BBC'nin sevilen psikolojik gerilim dizisi The Fall'un 3. (son) sezon yayın tarihi belli oldu.

Yeni sezon için geri sayım başlamışken kadroya Krister Henriksson (Wallander), Aidan McArdle (The Duchess), Ruth Bradley (Grabbers), Aisling Bea (The Delivery Man), and Richard Coyle (Crossbones) gibi oyuncular katıldı.

Yeni sezonu altı bölüm olması planlanan yapım, 29 Eylül'de başlayacak.

Başrollerini Gillian Anderson ve Jamie Dornan’ın paylaştığı dizi; Belfast şehri çevresinde seri cinayetler işleyen bir katil ve onu yakalamaya çalışan yetenekli bir kadın dedektifi merkeze alıyor.

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İyi iyi ara sezonda 3 günde elden çıkartılır da diziyi unuttuk be:F en son nolmuştu:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
önce yarım bıraktıklarımdan başlayayım diyorum gotham yarım kalmıştı ondan başlamaya niyetim var sonra outlander vesaire ..
Sen de @Forumdash gibi çaktırmadan bırakıyorsun galiba dizileri. @OzaN gibi açık açık yazın bari. :) Bates Motel ve Orphan Black gibi tamamlamadığın daha birçok dizi var.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sıkma canını izleyemediklerini bırak :F
zaten gothamda fish çıkmış benden sonra bıraksam yeridir :) ama işte kedikız var barbara var diğer at kız var ismini unutum esmer bombanın :) hanı şu dipçikle pengueni terbiye ediyordu :)

Sen de @Forumdash gibi çaktırmadan bırakıyorsun galiba dizileri. @OzaN gibi açık açık yazın bari. :) Bates Motel ve Orphan Black gibi tamamlamadığın daha birçok dizi var.
onları bırakmam izlerim orphan black de pek bir isteğim yok son bıraktığımda vasatlaşmıştı ama fırsat bulursam onuda izlerim bates moteli bırakmam imkansız :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
zaten gothamda fish çıkmış benden sonra bıraksam yeridir :) ama işte kedikız var barbara var diğer at kız var ismini unutum esmer bombanın :) hanı şu dipçikle pengueni terbiye ediyordu :)

onları bırakmam izlerim orphan black de pek bir isteğim yok son bıraktığımda vasatlaşmıştı ama fırsat bulursam onuda izlerim bates moteli bırakmam imkansız :)
Hani beni ısrarla izlemek için çağırdığın 11.22.63 ve Ray Donovan?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hani beni ısrarla izlemek için çağırdığın 11.22.63 ve Ray Donovan?
sen her dizi ismi söylediğinde benim jeton tşing ting ses çıkarıyor yeni yeni düşmeye başlıyor :) evet o da vardı :) kısaca daha yarım bıraktığım 20 diziyi tamamlamam lazım ekime kadar :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Orphan'ı iyi hatırlattın son 2 bölümüm filan kalmişti. @destere'nin dediği gibi vasat ve vasat olmaya başlamişti. Helena olmayınca hiç keyfim kalmıyordu. Seneye bitiyor dimi?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sen her dizi ismi söylediğinde benim jeton tşing ting ses çıkarıyor yeni yeni düşmeye başlıyor :) evet o da vardı :) kısaca daha yarım bıraktığım 20 diziyi tamamlamam lazım ekime kadar :)
İzlemeye başla bir an önce de başyapıt filmleri var sırada. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Gotham bırakılmaz bize göre salıları sallıyoruz Lucifer'la bereber:X 2 dizi peşpeşe harika:X