The CW'nin Yeni Sezon Yayın Akışı Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

The CW'nin Yeni Sezon Yayın Akışı Belli Oldu!

446

Ağırlıklı olarak genç kitleye yayın yapan The CW kanalı yeni sezondaki yayın akışını duyurdu.

Geçtiğimiz sezondan kalan 'The Flash', 'Arrow', 'Legends of Tomorrow', 'The Vampire Diaries', 'Jane the Virgin' ve 'Crazy Ex-Girlfriend'in yanı sıra CBS'ten transfer ettiği 'Supergirl'i yine pazartesi akşamları 8'de ekrana getirecek olan kanal, 'No Tomorrow' ve 'Frequency' gibi iddialı yapımları da Ekim'de yayına sürecek. Öte yandan yayın akışında olmayan 'The Originals', 'Reign', 'The 100' ve 'iZombie'nin de sezon ortasında ekrana dönmesi bekleniyor.

İşte The CW'nin Ekim'den itibaren kullanacağı akış:

4 Ekim Salı
  • 8:00 - The Flash (3. Sezon)
  • 9:00 - No Tomorrow (YENİ)
5 Ekim Çarşamba
  • 8:00 - Arrow (5. Sezon)
  • 9:00 - Frequency (YENİ)
10 Ekim Pazartesi
  • 8:00 - Supergirl (2. Sezon)
  • 9:00 - No Tomorrow
13 Ekim Perşembe
  • 8:00 - DC’s Legends of Tomorrow (2. Sezon)
  • 9:00 - Supernatural (12. Sezon)
17 Ekim Pazartesi
  • 8:00 - Supergirl
  • 9:00 - Jane the Virgin (3. Sezon)
21 Ekim Cuma
  • 8:00 - The Vampire Diaries (8. Sezon)
  • 9:00 - Crazy Ex-Girlfriend (2. Sezon)
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Supergirl'ün alacağı reytingleri merak ediyorum.

Crazy Ex-Girlfriend en azından oranlarını korur umarım. :)
ilk bölüme bakmıştım izlenir bişeydi ama izlenmesede kaçırdığım için üzüleceğim bir durum yoktu konuda :) dizinin tek olumlu yanı kızın güzel oluşu onun haricinde hiçbir özelliği yok :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
No Tomorrow ne zaman yayınlanıyormuş? Günleri karişik(b)

Supernatural günü kaymasaydı iyiydi. Ama Frequency'i izleyeceğim yeni dizilerden. @Çiğdem- sen de bak o diziye yalnız başıma koma beni buralarda:T

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Supernatural günü kaymasaydı iyiydi. Ama Frequency'i izleyeceğim yeni dizilerden. @Çiğdem- sen de bak o diziye yalnız başıma koma beni buralarda:T
zaten forumda sana cw konusunda arkadaşlık edebilecek yegane şahıstır hogatha :) onun haricinde tek bir kişiyi ikna edeceğini sanmıyorum :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061

4 Ekim Salı günü. Aslında burada günler karışık görünmüyor, ama diğer formatta öyle oldu maalesef. :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Cuma hariç tüm günlerim dolu.

Fakat 5 diziyi bırakmak üzereyim, 1-2 bölüm şansları var bişiler yaptılar yaptılar. Sıkıldım çünkü 1 senedir yatıyorlar abartısız.

Supernatural'i ölene kadar izleyeceğim muhtemelen, havasını kaybetmeyen tek dizi CW'den.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Baş düşman qonuştuxD

@Çiğdem- önerdiğim diziye bak belki seversin Lucifer gibi kadın dedektif başrol:X
lucifer deki gibi chloe dünyaya bir tane olarak gelmiş eşi ve benzeri yok doğmamış doğmayacak :) ondan iki tane yokki senin dediğin dizidekini chloe ya benzetiyorsun ? bunlar hep @Çiğdem- i kandırma çabaları diyeceğim ama diyemiyorum çiğdem güzel kadınlardan nefret eder ona parlak yumurtalardan göster üç beş tane koşarak gelsin izlemeye :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
lucifer deki gibi chloe dünyaya bir tane olarak gelmiş eşi ve benzeri yok doğmamış doğmayacak :) ondan iki tane yokki senin dediğin dizidekini chloe ya benzetiyorsun ? bunlar hep @Çiğdem- i kandırma çabaları diyeceğim ama diyemiyorum çiğdem güzel kadınlardan nefret eder ona parlak yumurtalardan göster üç beş tane koşarak gelsin izlemeye :)
Sana dizi önermicem zaten:T: kendimi şey gibi hissediyorum:(( :F )

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
the 100 ile reign yok kanal hep @Çiğdem- in oğlanların çoraplarıyla kokmuş resmen.ss
bu konu zaten açıldı ayoll @xemrexxx açmıştıya hatta çiğdeme süpriz diyemi ne baslık atıp değişmişti sonra süpernaturalın gününün değişmesini the originalsın ocaka kalmasını hepsini konusmuştuk bu konu aynısı olmuş :F @Aserat @OzaN @Harunnn60

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
öner mutlaka ama CW den olmasın :)

bu konu zaten açıldı ayoll @xemrexxx açmıştıya hatta çiğdeme süpriz diyemi ne baslık atıp değişmişti sonra süpernaturalın gününün değişmesini the originalsın ocaka kalmasını hepsini konusmuştuk bu konu aynısı olmuş :F @Aserat @OzaN @Harunnn60
üç günde bir aynı konuyu açsanızda benle @Harunnn60 yeniymiş gibi takip ederiz:) bizde b12 eksik üç günden fazla hafızamız biriktirmiyor bilgileri sıfırlıyor :))

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com