The CW'dan The Originals ve iZombie İçin Yeni Sezon Onayı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

The CW'dan The Originals ve iZombie için Yeni Sezon Onayı!

rs_1024x759-170510153912-1024-the-originals-izombie-1024x759.jpg

The CW'dan The Originals ve iZombie için yeni sezon onayı geldi!

The Vampire Diaries'ın spinoff'u The Originals 5. sezon onayını alırken reytinglerinde ciddi oranda kayıp yaşayan iZombie, buna rağmen 4. sezon onayını almasını başardı.

The Originals, devam eden 4. sezonunda bölüm başına 972.000 izleyici ve 0.34 reyting puanı elde etti. iZombie ise ortalama 0,32 reyting derecesi ve 905 bin izleyici topladı.

2013 senesinde ekrana gelmeye başlayan The Originals'ın başrollerini Joseph Morgan, Daniel Gillies, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Leah Pipes, Danielle Campbell gibi isimler paylaşırken Vertigo çizgi romanlarından uyarlanan fantastik drama iZombie'nin başrolünde ise Rose McIver yer alıyor.

Bu arada The CW, yeni dizileri Frequency ve No Tomorrow’u ilk sezonlarının sonunda iptal etti.

Orijinal formatta oku

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Cw vampir dizisiz çok eksik olurdu aa birde bu sezonu ilk 2 sezon heyecanında izliyorum baya toparladılar yada özledik bana öyle geliyor :A :A :A
yeni sezonu bende oldukça seviyorum birkaç bölüm gerideyim ama bakacağım onlarada,bencede Cw vampir tarzı dizileri olması açısından daha iyi oluyor,bu arada The Wampire Daires dizisinin uzantısının çıkması gündemdeymiş:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yeni sezonu bende oldukça seviyorum birkaç bölüm gerideyim ama bakacağım onlarada,bencede Cw vampir tarzı dizileri olması açısından daha iyi oluyor,bu arada The Wampire Daires dizisinin uzantısının çıkması gündemdeymiş:Z
aaa bir spin of dahamı olucakmış yada farklı oyuncularla yeni bir vampir dizisimi ama cw in bir vampir dizisi daha yapacağını tahmin ediyordum the originals seneye biter çünkü :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
aaa bir spin of dahamı olucakmış yada farklı oyuncularla yeni bir vampir dizisimi ama cw in bir vampir dizisi daha yapacağını tahmin ediyordum the originals seneye biter çünkü :A
The wampire dairesin uzantısı olarak dizinin yapılacağı gündemdeymiş tam olarak kesinlik olmasada böyle bir dizi olacağı konuşuluyor..umarım haber doğrudur.The wampires dairesi takip etmemiştim ama uzantısı yayınlanırsa onuda Originals gibi takip ederim..Originalsta onun uzantısıydı:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Elenanın spin offunu yapsinlar sadece o olsun :F
The wampire dairesin uzantısı olarak dizinin yapılacağı gündemdeymiş tam olarak kesinlik olmasada böyle bir dizi olacağı konuşuluyor..umarım haber doğrudur.The wampires dairesi takip etmemiştim ama uzantısı yayınlanırsa onuda Originals gibi takip ederim..Originalsta onun uzantısıydı:Z
şu kız dısında hepsi geberdi galiba buna spi-of olur sanırım klaus bunu seviyordu :A
hqdefault.jpg

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
şu kız dısında hepsi geberdi galiba buna spi-of olur sanırım klaus bunu seviyordu :A
hqdefault.jpg
The Wampires dairesi takip etmedim.bazı dizi sayfalarında The Wampires Dairesi izlemeden Originals izlemeyin diyorlardı çünkü dizinin uzantısı olduğu için bağlantılar olabilir diyenler oluyordu,ama bazı yorumlardada takip etmeyenlerde Originalsa bakabilir çokta bağlantılı değil dizi yorumları yapanda oldu.Bir dizinin uzantısı için o diziyi izlemek aslında daha iyi ama wampires dairesi takip etmeden Originalsı sevmiştim şimdi bir uzantısı daha olursa o diziyide takip ederim:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
The Wampires dairesi takip etmedim.bazı dizi sayfalarında The Wampires Dairesi izlemeden Originals izlemeyin diyorlardı çünkü dizinin uzantısı olduğu için bağlantılar olabilir diyenler oluyordu,ama bazı yorumlardada takip etmeyenlerde Originalsa bakabilir çokta bağlantılı değil dizi yorumları yapanda oldu.Bir dizinin uzantısı için o diziyi izlemek aslında daha iyi ama wampires dairesi takip etmeden Originalsı sevmiştim şimdi bir uzantısı daha olursa o diziyide takip ederim:)
Genelde dizinin yan dizileri o diziden bağımsız hareket ediyor tek kötü yanı o karakteri önceki dizide izlememiş oluyorsun yoksa hikaye farklı cnm :A

flashta arrow yan dizisi @mrt-06 da direk flashı izliyor arrowa bakmadan :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Genelde dizinin yan dizileri o diziden bağımsız hareket ediyor tek kötü yanı o karakteri önceki dizide izlememiş oluyorsun yoksa hikaye farklı cnm :A

flashta arrow yan dizisi @mrt-06 da direk flashı izliyor arrowa bakmadan :A
o durum oluyor işte bağımsız bir hikaye olması açısından sorun olmuyor aslında ama o oyuncuya uzantısı olan dizide bakmamış oluyor ilkini takip etmeyenler,@mrt-06 da öyle yapmış tıpkı Originals gibi:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o durum oluyor işte bağımsız bir hikaye olması açısından sorun olmuyor aslında ama o oyuncuya uzantısı olan dizide bakmamış oluyor ilkini takip etmeyenler,@mrt-06 da öyle yapmış tıpkı Originals gibi:D
Genelde oyuncu önceki dizideki karakteri daha farklı cnm mesala sen gerçek klausu bilmiyorsun klaus originalsta farklı bir kişilikte yanı gerçek klaus vampir günlüklerinde oldu çok farklı bir kişilikte oynadı o dizide o hallerinide görmek lazım :A :A :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Genelde oyuncu önceki dizideki karakteri daha farklı cnm mesala sen gerçek klausu bilmiyorsun klaus originalsta farklı bir kişilikte yanı gerçek klaus vampir günlüklerinde oldu çok farklı bir kişilikte oynadı o dizide o hallerinide görmek lazım :A :A :A
biraz öyle oluyor sanırım the wampires dairesi izleyenler bunu söylüyor zaten hep,Originalsta çok farklı wampires dairestede çok daha farklı diyorlar iki diziyi izleyenler:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Evet ben Arrow'a da başlamayı denedim ama sarmadı. The Flash çok daha güzel bence. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Evet ben Arrow'a da başlamayı denedim ama sarmadı. The Flash çok daha güzel bence. :D
şimdi uzantısı olan dizileri konuşuyorduk wampires dairesi takip etmeden The Originals izliyorum sende bu taktiği yapmışsın sanırım sende Arrow izlemeden The Flash izlemişsin:D