mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
mesmeso61 yeni bir haber konusu açtı

The CW Yayın Takvimini Açıkladı

cwwww-1024x512.jpg

Bir sürü türden diziye ev sahipliği yapan ABD'li kanal The CW merakla beklenen sonbahara takvimini açıkladı. İşte merakla beklediğiniz dizilerin yayın tarihleri.​

Supergirl üçüncü sezonu ile 9 Ekim'de, bu sezon hayranları tarafından oldukça eleştirilen The Flash dördüncü sezonu ile 10 Ekim'de, Legends of Tomorrow üçüncü sezonu ile 10 Ekim'de, Riverdale ikinci sezonuyla 11 Ekim’de, yeni dizi DYNASTY ilk bölümüyle 11 Ekim’de, Supernatural 13. sezonu ile 12 Ekim’de, bu sezon hayranlarını biraz da olsa tatmin eden Arrow altıncı sezonu ile 12 Ekim’de, Crazy Ex-Girlfriend üçüncü sezonu ile 13 Ekim’de ve Jane The Virgin dördüncü sezonuyla 13 Ekim’de ekranlarda olacak.​

Hemen ekleyelim kanal tarihinde ilk kez en popüler yapımlarını sonbahar sezonunun başında izleyici ile buluşturuyor. Bakalım bu strateji The CW’nin ne kadar işine yarayacak, dizilerin hayranları bir anda kavuştukları yapımlarla nasıl başa çıkacaklar?​
Orijinal formatta oku

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Sadece Supernatural'i bekliyorum, öbürleri yapmacıklık değerini çoktan aştı malesef. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
SPN ile Arrow'un aynı gün olması harika :Z Vallaha arrow sezon olarak ilk sezonlardan uzaktı ama sezon finali çok iyiydi. Flash ve Spn yine süper final sezonu yapmişlardı :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
13. sezon ile geliyoruz sen hala 1.bölüme başlayamadın süpernatural yorumun nerede @mrt-06 :A :A :A vampir günlüklerinede devam et :A :A :A

sadece riverdale var izlediklerimden kanalı fok götürüyor yine :(
o izlediğin dizidir asıl fok olan bee kanalımızı lekeliyor senin tuhaf dizilerin :F

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
13. sezon ile geliyoruz sen hala 1.bölüme başlayamadın süpernatural yorumun nerede @mrt-06 :A :A :A vampir günlüklerinede devam et :A :A :A

o izlediğin dizidir asıl fok olan bee kanalımızı lekeliyor senin tuhaf dizilerin :F
Sivas'a gittiğimde izlemeye karar verdim evellden indridim bölümleri 10. bölümlere kadar. :D Bu arada etiket gelmedi, kendi çabamla buldum, diğer mesajda iğneleme yapışsın ama. :T:

Vampir'e devam ediyorum 4. bölümü de izleyince yorumumu yazarım il k3'ü izledim bile ablacım. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sivas'a gittiğimde izlemeye karar verdim evellden indridim bölümleri 10. bölümlere kadar. :D Bu arada etiket gelmedi, kendi çabamla buldum, diğer mesajda iğneleme yapışsın ama. :T:

Vampir'e devam ediyorum 4. bölümü de izleyince yorumumu yazarım il k3'ü izledim bile ablacım. :Z
hhaha aa yok bilerek bakmadın iması vsyle demek istemedim cnm alıntılar şu son günlerde banada gelmemeye basladı :F enerjin düşük olduğundan diğer konuya gitmeye yorulursun tarzında yanı moruk tarzında bir espiri yapayım dedim :A :A :A

aa bekliyorum vampir günlüklerine yorumunu ozaman :Z sen memlekete ne zaman gidiyordun süpernatural yorumlarınıda 4 gözle bekliyorum :Z:Z:Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hhaha aa yok bilerek bakmadın iması vsyle demek istemedim cnm alıntılar şu son günlerde banada gelmemeye basladı :F enerjin düşük olduğundan diğer konuya gitmeye yorulursun tarzında yanı moruk tarzında bir espiri yapayım dedim :A :A :A

aa bekliyorum vampir günlüklerine yorumunu ozaman :Z sen memlekete ne zaman gidiyordun süpernatural yorumlarınıda 4 gözle bekliyorum :Z:Z:Z
15 - 17'sinde gibi gideceğim ablacım. :F Dilerim buraya girecek kadar internetim olur. :A