FK5 The Boy in the Striped Pyjamas / Çizgili Pijamalı Çocuk (2008) Film Bilgileri & Yorumları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İndirmiştim izlemek için boş vaktim vardı izledim.:F Ben böyle kafama göre gelince daha hoş oluyor sanki.:p
2. hafta filmlerini hiç beğenmediğim için oy kullanmadım. Artık 3. haftaya bakıcaz.:A
Sana da film beğendiremiyoruz, biz içlerinden seçmekte zorlanıyoruz hepsi iyi diye. :):)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@Tolstoyevski 'ye çok söz hakkı veriyorsunuz.:A @berkann zamanında filmleri seçmekte bende zorlanıyordum.:A
En fazla 1 aday ondan çıkıyor. Berkann zamanı diye bir şey yok, kaldı ki hala ondan da filmler var adaylar arasında. Çok öneri yapan kişilerden eşit miktarda aday çıkarmaya çalışıyorum ama benim eleme kriterlerimden geçmesi şartıyla. :):)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En fazla 1 aday ondan çıkıyor. Berkann zamanı diye bir şey yok, kaldı ki hala ondan da filmler var adaylar arasında. Çok öneri yapan kişilerden eşit miktarda aday çıkarmaya çalışıyorum ama benim eleme kriterlerimden geçmesi şartıyla. :):)

Valla bilmiyorum hiç çekici filmler çıkartmıyorsun bence artık.:D Haftaya daha detaylı incelerim. Geçen haftayı telden incelemiştim ve oy kullanasım gelmedi.:D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski 'ye çok söz hakkı veriyorsunuz.:A @berkann zamanında filmleri seçmekte bende zorlanıyordum.:A

Ayıptır :A Geçen etkinlikte 15 e yakın film önerdim ve sadece 1 i o da en olmasa da olur dediğim çıktı. Bu dönemde daha en baştan The Man From Earth iplenmedi, sadece K-Pax çıktı o da burun farkıyla. :)

Bilimkurgudan nefret ettiğini bilmiyordum bu arada. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ayıptır :A Geçen etkinlikte 15 e yakın film önerdim ve sadece 1 i o da en olmasa da olur dediğim çıktı. Bu dönemde daha en baştan The Man From Earth iplenmedi, sadece K-Pax çıktı o da burun farkıyla. :)

Bilimkurgudan nefret ettiğini bilmiyordum bu arada. :D

Yoo aslında düşman değilim ama nedense çekmiyor beni bu sezon filmleri dedim her halde kesin Tolstoyevski seçmiştir.:F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dünyayı çocukların eline vermek lazım, ne kadar barıştan yanalar. Irkçı, mezhepçi, kötü düşüncelerde değiller. Ayrımcı değiller.

Süresi olarak süperdi, açmamla aktı gitti film. Evet bazı noktalarda sıkıldığımı hissettim ama film izlettirdi benim açımdan kendisini. Yahudilerin çektikleri yine gözler önüne serilmiş. Piyanist filmi aklıma geldi, herkesin aklına gelmiştir muhakkak bu filmi izlerken.

Spoilerde devam edeyim:
Bruno ile Shmuel'in o kadar rahat konuşmasına ben de takıldım ama öyle rahatsız etmedi beni. Yahudiler bu kadar sorunsa neden çevresinde koruma yok? Küçük bir çocuk bile kürekle kazıp girdi, koca adamlar kaçamıyor mu? Orası basitten geçiştirilmiş gibi. Ama ben izleyenlerin buna taktığını pek düşünmüyorum.

Bruno'nun ablası ne kadar itici. O ilk baştaki yakışıklı oğlanı 12 yaşıyla avlamaya çalıştı, Bruno planını deşifre etti. :F

Genel olarak oyunculuklar iyiydi, baba biraz donuk gibi geldi ama öyle gözüme batmadı. :)

Aklımda kalacak filmlerden birisi olacak, tavsiye ederim. :)

9/10