Showtime The Affair - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Luisa ile mutlu bir hayat kurmak üzere gözü ondan başkasını görmüyor. :)
çocuğunun olması cole ün hayatını değiştirmezki yine luisa ile evlenecek sırf çocuk yüzünden alisonla tekrar bir araya gelmesi gerekmiyor ? :) şu sır bir ortaya çıksada neyin nesi olduğunu anlasak :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
çocuğunun olması cole ün hayatını değiştirmezki yine luisa ile evlenecek sırf çocuk yüzünden alisonla tekrar bir araya gelmesi gerekmiyor ? :) şu sır bir ortaya çıksada neyin nesi olduğunu anlasak :)
Çocuk anne ve babasız büyümez ki. Tekrar bir araya gelmek zorundalar. Tabii bu durumu Noah öğrenince göstereceği tepkiyi tahmin bile edemiyorum. Eski kocası ile restoran açtı diye kıyamet kopardı bunu öğrendiğinde çıldıracak. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çocuk anne ve babasız büyümez ki. Tekrar bir araya gelmek zorundalar. Tabii bu durumu Noah öğrenince göstereceği tepkiyi tahmin bile edemiyorum. Eski kocası ile restoran açtı diye kıyamet kopardı bunu öğrendiğinde çıldıracak. :)
çocuğun annesi zaten yanında baba olarakta ne noah ın ne de cole ün pek çocuğa faydası olmayacaktır :) maddi destek verecekler en fazla onuda dışardanda yapabilirler :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
çocuğun annesi zaten yanında baba olarakta ne noah ın ne de cole ün pek çocuğa faydası olmayacaktır :) maddi destek verecekler en fazla onuda dışardanda yapabilirler :)
Noah kendisinden olmadığını öğrenince çocuğa bakmaz ki. Olaylar hep karışacak ilk defa diziden bu kadar zevk aldım. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Noah kendisinden olmadığını öğrenince çocuğa bakmaz ki. Olaylar hep karışacak ilk defa diziden bu kadar zevk aldım. :)
bu bölüm bir ara noah hayalinde alison un üstüne araba sürüyordu :) daha önce böyle bir tahminde bulunmuştuk sanırım noah alison zannedip vurmuştur yanlışlıkla scooty e çarpmıştır diye .. şimdi tam net bölümü hatırlamıyorumda soruşturmayı yapan avukat kaza gecesi önce scooty nin sonra noah ın partiden ayrıldığıını söylüyordu ? o karambolde noah alison zannedip scooty vurmuş olabilir senaryosu doğru çıkabilir :)
bu arada noah yazmakta sıkıntı çekiyor alisonla ilgili yazdığı kitabın devamı niteliğinde bir kitap yazması önerildi adama devamındaki senaryoyu kafasında gerçekleştirebilir ? :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x12 (Sezon Finali)

İlk sezondan çok daha iyiydi. Genel olarak güzel de bir sezon finali oldu. :)

Noah kazmasına iyi oldu biraz içeride yatsın da aklı başına gelsin. Alison'un Scotty'nin ölümünde parmağı olduğunu tahmin ediyordum ama açıkcası olayların böyle gelişeceğini düşünmüyordum.

Noah ne yanar döner bir adam ya. Alison çocuğun ondan olmadığını söyleyince hemen soluğu Helen'in dibinde aldı. (Yalnız birlikte denizde yüzdükleri sahneye bayıldım :))

Düşenin dostu olmaz misali kimse Scotty'e destek olmadı. Pekala rehabilitasyon sonrası restoranda kendisine bir iş verileceği söylenebilirdi. Açıkcası Cole'un kendisine daha anlayışlı yaklaşmasını beklerdim. Ancak Scotty'ye de eski yengesine sarkmak yakışmadı doğrusu. :(
8.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x12. Bölüm Sezon Finali

muhteşem bir bölümle sezona noktayı koyduk, harikaydı olayların gidişatı hiç umulmadık yere doğru gitti, harikasın alison hele o sarı elbiseyle adeta bir meleksin:)
noah lı bölümde alison lu bölümde süperdi izlerken hiç bitmesin dedim özellikle son kaza sahnesinin her iki taraf açısındanda aynı şekilde bitmesi kazanın üç kişinin ortak etkisiyle oluştuğunu gösterdi büyük sürpriz oldu özellikle helen in kazada arabayı kullandığı kesin gibi iki anlatımdada şöför koltuğunda helen vardı ama iten kişinin alison olduğuda kesin gibi ordada en ufak şüphe kalmadı onun haricinde noah lı anlatımda çocuğun babasının cole olduğu daha net bir sahneyle anlatılmış alisonlu bölümde ise scooty şarkı söylerken duygulanıp alison noaha çocuğun babasının kendisi olmadığını söylüyordu aradaki farka rağmen ordada sis perdesi kalktı çocuk cole denmiş ?
helenle noah sohbeti güzeldi, yine scooty nin ortaklık konusunu açtığı cole ün terslediği sahnede güzeldi ,
en harikası ise noah ın mahkeme salonunda ne eski karısı helen i nede alison u ateşe atmayıp kendisinin kazayı yaptığını söylediği sahneydi ? bu durumda noah ceza alırsa kazada en ufak suçu olmayan kişi güme gitti demektir:) kadınlar kurtuldu gibi noahtan böyle bir davranış beklemiyordum kesin bu bencil vatandaş kendisini kurtarmak için ya helen i ya da alison u ateşe atar diyordum, ama noah orda takdir edilesi bir davranış gösterdi kendisini kutluyor, sarılar içinde melek gibi dolaşan alison u öpüyorum burdan :)

2x12 (Sezon Finali)

İlk sezondan çok daha iyiydi. Genel olarak güzel de bir sezon finali oldu. :)

Noah kazmasına iyi oldu biraz içeride yatsın da aklı başına gelsin. Alison'un Scotty'nin ölümünde parmağı olduğunu tahmin ediyordum ama açıkcası olayların böyle gelişeceğini düşünmüyordum.

Noah ne yanar döner bir adam ya. Alison çocuğun ondan olmadığını söyleyince hemen soluğu Helen'in dibinde aldı. (Yalnız birlikte denizde yüzdükleri sahneye bayıldım :))

Düşenin dostu olmaz misali kimse Scotty'e destek olmadı. Pekala rehabilitasyon sonrası restoranda kendisine bir iş verileceği söylenebilirdi. Açıkcası Cole'un kendisine daha anlayışlı yaklaşmasını beklerdim. Ancak Scotty'ye de eski yengesine sarkmak yakışmadı doğrusu. :(
8.5/10
scooty kazmasından bende yengesine karşı öyle bir sapıklık beklemiyordum hakettiğini buldu ama sonuçta noah ın hapse girecek olmasıda kötü oldu :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Senin Whitney’ye yeni sevgili: Jonathan Cake. @destere

jonathancake.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x1

Sıkıcı başladı, gecenin köründe izlerken iki defa uyuyup uyandım. İzleyemediğim yerleri tekrar başa almak zorunda kaldım. Böylece diziyi 1,5 saate yakın bir zamanda tamamladım. :)

Noah öküzü Allah seni daha çok perişan etsin. Amen. :) Helen’a olan nankörlüğünü napcaz bu adamın? Zaman atlaması yaşanmış dizide, 3 yıl boyunca neler yaşandı onları gösterecekler ileriki bölümlerde. Umarım o gardiyan Noah'a tecavüz etmiştir. :)

Ördek ağızlı Alison'u görmemek mutlu etti. Umarım o da ölmüştür. :)

Yeni katılan Fransız hoca ile Audrey'yi sevdim. :)

7/10

@destere

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x2

Açılış bölümünün bir tık üstündeydi sanki.

Bu Alison yeminle gerizekalı. :) Kadın kendini buhrana sürüklemek için elinden geleni yapıyor. Şimdide kızının velayetini Cole'a bırakmış. :) Bir çocuğu ölmüş zaten, yenisinin de eline çöp batmaması için yanından ayrılmaması gerekmiyor mu? Hem de çocuğu üvey anneye bırakıyor olacak iş değil. Geçen sezon hoşlandığım Luisa, itici bir hale bürünmüş. Bu sezonki favorim zaten Audrey :), ama onu bu bölüm göremedik.

Helen cephesinde de işler aynı. Gıcık kızı kendisine babası yaşında, tipten mahkemeye düşse 6 ay yatacak birini bulmuş. :)

Noah'ın da ağzını yüzünü kırmışlar, yapanın ellerine sağlık. :)
7.5/10

İkinci bölüm de erken düştü. @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x1. bölüm

harikaydı başlangıç :) biz bu diziyi seviyoruz @sürgünüm :) ördek ağızlıda olsa fiyonk ağızlıda olsa alisonuma hayranım yalnız ilk bölümde çıkmadı çok üzüldüm :)

noah 3 yıl yatmış cezaevinde suçsuzken hemde suçlu olan helen olduğu halde hemde yinede helen e yaranamadı menopozlu helen daha ne bekliyor anlamadım ?
cezaevi psikolojisini bozmuş noah kazmasının.. devamlı peşinde bir gardiyan dolaşıyor son sahne hayal ürünü değilse noah eşek cennetini boyladı sanırım :)
fransız prof bir harikaydı ama tamda o iş olacakken noah ın gardiyan aşkı tuttu yarım kaldı halvet işi :)
son olarak noahla kızkardeşi arasındaki diyaloğlar iyiydi acaba babası küçükken noah a ne yapmış olabilir üstüne ev yaptığı halde noah ın nefreti dinmediğine göre yanlışlıkla kazığamı oturttu çocuğu o kısımları ilerki bölümlerde şapıcaz sanırım :)

@Çiğdem- @dosimosi daha yol yakınken bu muhteşem diziye başlayın derim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x2. Bölüm

yine muhteşemdi ve alison vardı :) tam cole a küfredecektimki çocuğu getirdi ya bende mutlu oldum alisonla birlikte :)
senin helen ne rezalet bir kadın olmuş @sürgünüm :))
doyumsuz kadın doktora diyor hep o işi yapalım bir türlü finale ulaşma öyle bekle diyor insan buna nasıl katlanır imkanı yok :)) umarım bir gün doktorun saksısına oturur çıplak bir şekilde anca o şekilde tatmin olacak gibi :)
whitneyde gitmiş kart bir dallama bulmuş kendisine gelde dünyaya küfretme ama öyle bir aileden sağlam çıkmaz zaten :)
alison umu çok sevdim yine bıraktığım kadar sempatik yine her konuda haklı:) ufak bir kriz geçirdi diye nerdeyse çocuğunu elinden alacaklardı o kadına yapılan haksızlıkların haddi hesabı yok :) neyseki son sahnede çocuğu getirdilerde kadının güzel yüzü güldüde yüzünde güller açtı :)
@sürgünüm luisa eskidende antipatikti ama soyununca kurtarıyor kadın:) soyunmayınca itici geliyor onun hep cıbıl dolaşması lazım cıbıl dolaşınca yüzüne ve mimiklerine dikkat emediğimiz için her türlü gidiyor yani :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x1. bölüm

harikaydı başlangıç :) biz bu diziyi seviyoruz @sürgünüm :) ördek ağızlıda olsa fiyonk ağızlıda olsa alisonuma hayranım yalnız ilk bölümde çıkmadı çok üzüldüm :)

noah 3 yıl yatmış cezaevinde suçsuzken hemde suçlu olan helen olduğu halde hemde yinede helen e yaranamadı menopozlu helen daha ne bekliyor anlamadım ?
cezaevi psikolojisini bozmuş noah kazmasının.. devamlı peşinde bir gardiyan dolaşıyor son sahne hayal ürünü değilse noah eşek cennetini boyladı sanırım :)
fransız prof bir harikaydı ama tamda o iş olacakken noah ın gardiyan aşkı tuttu yarım kaldı halvet işi :)
son olarak noahla kızkardeşi arasındaki diyaloğlar iyiydi acaba babası küçükken noah a ne yapmış olabilir üstüne ev yaptığı halde noah ın nefreti dinmediğine göre yanlışlıkla kazığamı oturttu çocuğu o kısımları ilerki bölümlerde şapıcaz sanırım :)

@Çiğdem- @dosimosi daha yol yakınken bu muhteşem diziye başlayın derim :)
hahah aa zaten dizilerime yetişemiyorum ayoll 3 sezon olmuş bu dizi sana iyi seyirler cnm
:A :A :A

Yakında gölge avcıları , yüzüklerin efendisine benzeyen dizi ve blac sails falan başlar onlara bakarız :F :F :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahah aa zaten dizilerime yetişemiyorum ayoll 3 sezon olmuş bu dizi sana iyi seyirler cnm
:A :A :A

Yakında gölge avcıları , yüzüklerin efendisine benzeyen dizi ve blac sails falan başlar onlara bakarız :F :F :F
yüzüklerin efendisi dediğin the shannara cronicles olmasın ? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@sürgünüm 3. bölümün altyazısı ne zaman geliyor gelde laf anlat sürgünüme adam futbol sayfalarından çıkacakta buraya uğrayacakta ....??? :)