The Affair 4. Sezon Onayını Aldı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

The Affair 4. Sezon Onayını Aldı!

affair_s3.jpg

Showtime’ın popüler yapımlarından The Affair, 4 sezon onayını aldı.

Başrollerinde Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney ve Joshua Jackson’ın yer aldığı, kadın-erkek ilişkilerini iki tarafın gözünden izleyiciye aktaran yapım, bir cinayetin ardından yaşananları merkezine alıyor.

Geçtiğimiz akşam 3. sezon 7. bölümüyle ekrana gelen dizinin 29 Ocak'ta sezon finaline girmeden önceki son üç bölümü Paris'te geçecek, bu bilgiyi de paylaşmış olalım.

Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben devam etmesini istemiyorum ya, bu şansızlık bende olduğu sürece 10 sezon devam eder heralde. Diziye beni başlatan @destere'yi Allah bildiği gibi yapsın. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben devam etmesini istemiyorum ya, bu şansızlık bende olduğu sürece 10 sezon devam eder heralde. Diziye beni başlatan @destere'yi Allah bildiği gibi yapsın. :)
harika bir haber umarım 20 sezon sürer:) daha alisonun orta yaş ve ihtiyarlık günlerinide göreceğiz umarım :) kadınla birlikte bir yastıkta pardon bir dizide kocayıp gideriz bu gidişle :)

@Forumdash ve @OzaN yorum yapmamış bu habere onlarda diziye bıraktıkları yerden devam etmeyi düşünürler artık dizinin geleceğide şimdiki kadar parlak :)

@mesnes @Doğu sizde bir göz atın alisona :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
harika bir haber umarım 20 sezon sürer:) daha alisonun orta yaş ve ihtiyarlık günlerinide göreceğiz umarım :) kadınla birlikte bir yastıkta pardon bir dizide kocayıp gideriz bu gidişle :)

@Forumdash ve @OzaN yorum yapmamış bu habere onlarda diziye bıraktıkları yerden devam etmeyi düşünürler artık dizinin geleceğide şimdiki kadar parlak :)

@mesnes @Doğu sizde bir göz atın alisona :)
Kesin izlicem yani Alison yaşlansın, birlikte yaşlanın kocayın geberin öyle bakarım :A