CW The 100 - 5. Sezon Yorumları

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
4. bölüm de dahil.

İşleyecek konu bulamayınca yeni topluluk ortaya çıkarttılar. Fazla güçlüler. Nasıl bağlayacaklar bakalım.

Raven ve "Kral" Murphy'nin eli kolu bağlı. Yeryüzündekilerin de aynı şekilde.

Octavia cidden dizinin en 'mal' karakteri olabilir. Model tipi varken önce savaşçı şimdi de lider yaptılar. Ahahahaha Octavia'nın liderliği ancak yatak odası sahnesinde söker. Bir de kana susamış, insan öldürmeyi/ölümünü izlemeyi zevk haline getirmiş bir kız yarattılar. 5 sezon izledim, filmdeki en kötü karar "sona kalan yaşar" adlı kafes dövüşüydü. Acaba kimin fikriydi bu?

?/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
4. bölüm de dahil.

İşleyecek konu bulamayınca yeni topluluk ortaya çıkarttılar. Fazla güçlüler. Nasıl bağlayacaklar bakalım.

Raven ve "Kral" Murphy'nin eli kolu bağlı. Yeryüzündekilerin de aynı şekilde.

Octavia cidden dizinin en 'mal' karakteri olabilir. Model tipi varken önce savaşçı şimdi de lider yaptılar. Ahahahaha Octavia'nın liderliği ancak yatak odası sahnesinde söker. Bir de kana susamış, insan öldürmeyi/ölümünü izlemeyi zevk haline getirmiş bir kız yarattılar. 5 sezon izledim, filmdeki en kötü karar "sona kalan yaşar" adlı kafes dövüşüydü. Acaba kimin fikriydi bu?

?/10
Nasıl bu kadar gızlı yetiştin. :eek: Sevindim devam etmene darısı @Çiğdem-'e. :Z

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
5. bölüm

Octovia muazzam gerizekalı bir karakter. Gücü eline alan aptala bağlıyor. Zaten iticiydi iyice itici oldu. O tiple, o karizmasızlıkla lider falan o-la-maz. Bu kadar basit. Wonkru'ymuş oymuş buymuş geç bu işleri. Yıl +2100 hâlâ hayal gücüne bağlı şeylere bağlı kalınır mı? Ölülerin için ayin gerçekleştirirsin onu anlarım.

Dizi tempolu olsa bile beni heyecanlandırmıyor. Octovia aptalı bütün enerjimi sömürdü resmen.

Dizinin/senaristlerin/belirleyici kişilerin sürekli sezon sonu ve sonraki sezonun başında birini "tanrı" katına çıkarmasından bıktım.
6.0/10