CW The 100 - 4. Sezon Yorumları

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
the originals ve The Shannara Chronicles de var unutma :F

benim izleyemedim tek dizi buydu nedense the 100 e bakamadım ama bölüm hoşuma gitti 1 haftaya bitiririm :A
Shannara 1 bölümü bakmıstım öyle kaldı öncelik original, Thé 100 olacak sonra öbür dizileri tamamlamaya çalışırım ama biraz zor bitiririm birikmiş dizileri:A ilk olarak Thé 100 den başlayayım sende başlamışsın zaten sonra originals 5.sezona yetişmek iyi olur:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Shannara 1 bölümü bakmıstım öyle kaldı öncelik original, Thé 100 olacak sonra öbür dizileri tamamlamaya çalışırım ama biraz zor bitiririm birikmiş dizileri:A ilk olarak Thé 100 den başlayayım sende başlamışsın zaten sonra originals 5.sezona yetişmek iyi olur:A
sen önce the originalsı bitir bence :A ikisinden kesinlikle originalsa yetişmelisin the 100 e yetişmeme ihtimali göze alınır ama originalsı alma :A zaten 4-5 bölüm izlemiştin tamamlada final sezonunu keyifle izleyelim :Z:Z:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
sen önce the originalsı bitir bence :A ikisinden kesinlikle originalsa yetişmelisin the 100 e yetişmeme ihtimali göze alınır ama originalsı alma :A zaten 4-5 bölüm izlemiştin tamamlada final sezonunu keyifle izleyelim :Z:Z:Z
İlk olarak originals başlayayım haklısın aslında son sezonu keyifle izleyelim:Z:Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
süperdi enfestoydu manifestoydu bakalım 6 ayda dünyayı nasıl kurtarıcaz: :oley: :oley: :oley:

4x1

Güzel bir açılış yaptık, yine tempo hiç düşmedi. Bu dizinin bu yanını çok seviyorum her sahnede bir olay oluyor. Sonunda 13. kabile olabildiler ama bundan sonrası önemli, bakalım nasıl bir çözüm yolu bulacaklar. Son sahneye bakılırsa gelen şey hiç de basit bir felaket değil. Birde son sahnede fısıltılar vardı, yine ruhani bir şeyler de var mı yoksa sadece radyasyon mu. (b)

Oktavia resmen şov yaptı bu bölüm, adamları öldürdüğü sahne muazzamdı, üç adamı yere serdi resmen. Şu ergen Jasper'dan da bıktım artık keşke bu bölüm kurtulsaydık. :T:

Puanım; 9/10

Bölümü izledim detaylı yorumu sabah yazarım konuya:)
13 Bölümlük sezonda genel bir yorum yapacam yeni sezona yetiştim sonunda :A @mrt-06 Sana sürpriz olsun ayoll sende Supernatural süpririzi yaparsın umarım bir gün :Z

Aaa genel olarak iyiydi bu sezon :A Belammy her bölüm etkili değil gibiydi ama yinede dizinin en iyi oyuncusu tabi :A Mupy çok ön plana çıktı bu sezon :A Revan ve özellikle emori ecünnülerine gıcık oldum bir gebermediler ayoll :(

Octarivia Rambo olmuş :F Hele herkesi öldürdüğü bir bölüm vardı kral engellemişti :A İnş Octravia ölmüştür diyecem ama yeni sezonda var xemrexxx videolarını paylaşıyordu senin yüzünden umutlanamıcam :F Kralı oynayan oyuncu Blac Sailsten Vane favorimdi bu dizide de iyi oynuyor :A

Clarke önce kendi gibi sarısın ecünnü buldu sonra önüne kim geliyorsa :F Bellamy uzak dursun şundan diyorum önüne gelen ecünnüyle oluyor Clarke GERÇİ ERKEKLER ona bakmaz oyüzdendir :A :A :A

Clarke öldü sandım sevindim ama hortladı :( 6 yıl ileri gitti dizi yanında bir kız vardı sonra uzaylı gemisi geldi umarım uzaylılar vardır yeni sezonda :A

Ve Belammy ne yaptı o 6 yıl içinde kaldı Revan ecünnüsüyle beterin beteri var ayoll :( :( :(

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
13 Bölümlük sezonda genel bir yorum yapacam yeni sezona yetiştim sonunda :A @mrt-06 Sana sürpriz olsun ayoll sende Supernatural süpririzi yaparsın umarım bir gün :Z

Aaa genel olarak iyiydi bu sezon :A Belammy her bölüm etkili değil gibiydi ama yinede dizinin en iyi oyuncusu tabi :A Mupy çok ön plana çıktı bu sezon :A Revan ve özellikle emori ecünnülerine gıcık oldum bir gebermediler ayoll :(

Octarivia Rambo olmuş :F Hele herkesi öldürdüğü bir bölüm vardı kral engellemişti :A İnş Octravia ölmüştür diyecem ama yeni sezonda var xemrexxx videolarını paylaşıyordu senin yüzünden umutlanamıcam :F Kralı oynayan oyuncu Blac Sailsten Vane favorimdi bu dizide de iyi oynuyor :A

Clarke önce kendi gibi sarısın ecünnü buldu sonra önüne kim geliyorsa :F Bellamy uzak dursun şundan diyorum önüne gelen ecünnüyle oluyor Clarke GERÇİ ERKEKLER ona bakmaz oyüzdendir :A :A :A

Clarke öldü sandım sevindim ama hortladı :( 6 yıl ileri gitti dizi yanında bir kız vardı sonra uzaylı gemisi geldi umarım uzaylılar vardır yeni sezonda :A

Ve Belammy ne yaptı o 6 yıl içinde kaldı Revan ecünnüsüyle beterin beteri var ayoll :( :( :(
Gördüm şimdi, bildirim çok geriye düşmüş nasıl gözümden kaçmış anlamadım özür dilerim. :eek: Çok mutlu oldum izlemene. :Z

Yeni sezon bambaşka bir konuya giriyor ara soğumadan izle bence ablacım. :A Gerçekten öyle Octavia cüce boyuyla rambo oldu. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gördüm şimdi, bildirim çok geriye düşmüş nasıl gözümden kaçmış anlamadım özür dilerim. :eek: Çok mutlu oldum izlemene. :Z

Yeni sezon bambaşka bir konuya giriyor ara soğumadan izle bence ablacım. :A Gerçekten öyle Octavia cüce boyuyla rambo oldu. :F
Aaaa bir başladığım gün yeni sezonda da yetişirim hangi bölümde en son :A

@xemrexxx Bir şey ler paylaşıyordu ama Octaviria gerçekten abartılmada sınır tanımıyor ayoll Belammıyın sözünü dinleyip yanında takılsa daha iyi olurdu :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

@xemrexxx Bir şey ler paylaşıyordu ama Octaviria gerçekten abartılmada sınır tanımıyor ayoll Belammıyın sözünü dinleyip yanında takılsa daha iyi olurdu :A
5x7'yi izledim en son zaten bir hafta var bir hafta yok, yetişirsin ablacım. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Octovia'nın saçmalıklarına kendini hazırla derim.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aaa zaten @xemrexxx paylaşıyordu bir şeyler :A :A :A

4.Sezonda çok gözüme battı hele 5.Sezonu düşünemiyorum ayoll :( @mrt-06 Sen yine sık sık beni şıkıştır yoksa yine başlamam zaman alacak :A :A :A @turkuazz
5. sezonda seni daha da çıldırtacağınaıgaranti edebilirim. Ama sen yine de sakin izle. Böylesine aptal bir karakter yüzünden diziden keyif almamazlık yapma.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060