CW The 100 - 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
3x11 izledim kız @Çiğdem- bir sahnedeki konuşmadan aklıma geldi ravenla senin bellamy oğlan şapşup yapmıştı bir bölümde tabi senin oğlan kızlara karşı pek ilgili olmadığı için kız üstünü çıkar çıkar dedi çıkarmadı kız çıkardı senin oğlan yine çıkarmadı en sonunda kış boobslarını senin bellamy nin boobslara yapıştırdı öyle bişiler oldu hep diyorum senin oğlanların alt takımlarda sorun oluyor hep :A @destere @Harunnn60 @Doğu @mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
eksik 5 bölümüm varmış tamamladım onları :F:F:F
16.bölüm sezon finalinden bahsedelim @xemrexxx @turkuazz @GunesinOglu
cw dizilerinden en düşüks ezon finalini the 100'de buldum mlesef genel olarakta bu sezondan memnun değilim :(:(:(
ayy sonunda şu sanal kadın gitti belammıy dayak yedi ama işleri toparladı:Z

konuk olarak clarkenin eski lez sevgilisi geldi :F:F:F

son sahne çok saçma bitti bence koca sezonun son sahnesi octavira o zenci adamı öldürdü bitti daha emrak uyandırıcı olabilirdi :-):-):-)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
eksik 5 bölümüm varmış tamamladım onları :F:F:F
16.bölüm sezon finalinden bahsedelim @xemrexxx @turkuazz @GunesinOglu
cw dizilerinden en düşüks ezon finalini the 100'de buldum mlesef genel olarakta bu sezondan memnun değilim :(:(:(
ayy sonunda şu sanal kadın gitti belammıy dayak yedi ama işleri toparladı:Z

konuk olarak clarkenin eski lez sevgilisi geldi :F:F:F

son sahne çok saçma bitti bence koca sezonun son sahnesi octavira o zenci adamı öldürdü bitti daha emrak uyandırıcı olabilirdi :-):-):-)
sus kız tabi octavia ile bitecek dizinin en yeteneklisi kendisi bak @MEnes ve @Doğu da bnm gibi düşünür:A bence dizi senin vadi gibi olsun çakır ölünce polat yükselmişti burada da senin bellamy oğlan ölsün octavia yükselsin kardeşi oalrak:A
Marie-Avgeropoulos-0.jpg

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
dizinin son 3 bölümünü izlememiştim ama bölümleri nihayet tamamladım..
sezon finali baya farklı bir bölüm oldu..şu ışık şehri konusu 3.sezonun çoğu bölümünde oldu.Alie artık yeni sezonda olmaz sanırım ayrıca olmasında çünkü artık izlenmez oldu dizi..clark ile lexanın ışık şehrinde bir daha karşılaşmaları dizide beklenmedik bir durumdu aslında..bellamy bu bölümde iyiydi..raven da clarke ye yardımcı olarak büyük bir başarı sağladı..octavia intikamını aldı...yeni sezonda bakalım nasıl olacak dizi....
@mrt-06 @Çiğdem- @GunesinOglu @Forumdash @xemrexxx @vadikızı

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
3x1

Consınov'cuğumunda dediği gibi why? Başrolü neden lez yaparsın? Müthiş rahatsız oldum. Bir de o dünyalılar gibi konuşması falan itici.

Oktevya zaten savaşçı kılığına girdiğinden beri itici, ciddiye alamıyorum kızı. Hele bir tipine bakar, sonra ona göre şekil verirsin kendine. Verebileceği en kötü şekli savaşcı kılığına girerek verdi.

Yok 7. bölge yok 96. bölge derken bölümü anlamadım, anlamam için bir sebep yok.

1. ve 2. sezondaki tadını veremedi eğer ilerleyen bölümlerde hala o tadı alamazsam diziyi bırakacağım.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x1

Consınov'cuğumunda dediği gibi why? Başrolü neden lez yaparsın? Müthiş rahatsız oldum. Bir de o dünyalılar gibi konuşması falan itici.

Oktevya zaten savaşçı kılığına girdiğinden beri itici, ciddiye alamıyorum kızı. Hele bir tipine bakar, sonra ona göre şekil verirsin kendine. Verebileceği en kötü şekli savaşcı kılığına girerek verdi.

Yok 7. bölge yok 96. bölge derken bölümü anlamadım, anlamam için bir sebep yok.

1. ve 2. sezondaki tadını veremedi eğer ilerleyen bölümlerde hala o tadı alamazsam diziyi bırakacağım.
bu yorumuna imzamı atarım ayoll :A :A :A

@xemrexxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

@xemrexxx
O tipde ki bir kızın savaşçı kılığına girmesi veya kendini savaşçı zannetmesi çok saçma.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061

@xemrexxx
O tipde ki bir kızın savaşçı kılığına girmesi veya kendini savaşçı zannetmesi çok saçma.
Cekemiyorsunuz octaviacigimi.sd