CW The 100 - 3. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Amerikan CW kanalının ilgi gören dizilerinden olan bilim-kurgu dizisi The 100 geçtiğimiz akşam yeni sezonu açtı.

Dizinin 16 bölüm sürmesi planlanan üçüncü sezonuyla ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

the-100-new-header.jpg

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Dizi beklediğimden kötü başladı ve clarke in lezbiyen ilişkiye girmesi baya iticiydi başrol neden eşcinsel yapılır ki

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ben izleim yorumumu yaparım ayy bu arada 2 güdür neden yayınlanmıyor bu reytingler forumda konuları açılmıyor yeni süperkahraman dizii 1.2 harika başlamış:Z
Zaten onu da gör diye paylaştım. :A Haftaya 1.5 civarına çıkabilir çünkü bayağı iddialı bir dizi. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.bölüm yorumum aksiyonu iyiydi aslında ama 1.sezon tadından uzak bulmuştum ben 2.sezonu 3.sezonun 1.bölümüde genel olarak beğenilmedi bence fena değildi ama 1.sezonun tadı daha başkaydı bu dizinin:-) @mrt-06 @GunesinOglu @Jonsnow @sürgünüm @xemrexxx @GreatOttoman @turkuaz @cookies
clarke nin lezbiyen ilişkiine tepki gelmiş ma ayy bu kızın zaten lezbbiyen yönü 2.sezondan göünmeye başlamıştı dağlıların lideriyle öpüşmüştü oyüzden şaşırmadım bellamıyden uzak durur oh ne güzel :A:A:A

aaa bu bellamıyın sevgilii kim şimi bu kızı çıkaramadım ben hemen biris kapmış çocuğu :ppp:
bellamy sonunda lider olmuş clarke daha gelmez umarım ama jasperi bu uyuz halleirne sinir oldum clarkeninde lepar falan dövmesi bayya saçmaydı ama blac sailsten gelen adam son sahnede clarkeyi yakaladı rolune yakışmış süper bir oyuncudur :Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@Forumdash hazır gelmişken 3x1 yorumunu da bekliyoruz. Herkes kötü eleştiriyor dizinin senaristlerine sövmeyen kalmadı. :F Birde sen kitabını okudun mu orada da mı;
Clarke lezbiyen?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash hazır gelmişken 3x1 yorumunu da bekliyoruz. Herkes kötü eleştiriyor dizinin senaristlerine sövmeyen kalmadı. :F Birde sen kitabını okudun mu orada da mı;
Clarke lezbiyen?
Yeni aydınlanan seyircilere günaydın diyeyim:F 2.sezonun ilk bölümünde bıraktım. Oysa ilk sezon harikaydı. 2.sezonda bıraktım. Hatta kim etkilediyse @sürgünüm'ü de etkilemiş diziye balatmışlar. Çok kızgınım. Dizi çok fos gerçekten.sen de yazık etmişsin kendine. Süpernatural izleme git bunu izle:confused: @Çiğdem- sen bıraktın umarım:F (sanmıyorum ama)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- @mrt-06 ben izledim de bölümden hiçbir şey anlamadım.Tekrar izleyip yorum yaparım :A
aa sor anlayamadıklarını cnm ışık şehriyle alakalıdır büyük ihtimalle:F:F:F

Clarke lezbiyen?
Yeni aydınlanan seyircilere günaydın diyeyim:F 2.sezonun ilk bölümünde bıraktım. Oysa ilk sezon harikaydı. 2.sezonda bıraktım. Hatta kim etkilediyse @sürgünüm'ü de etkilemiş diziye balatmışlar. Çok kızgınım. Dizi çok fos gerçekten.sen de yazık etmişsin kendine. Süpernatural izleme git bunu izle:confused: @Çiğdem- sen bıraktın umarım:F (sanmıyorum ama)
1.sezonun tadı yoktu 2.sezonda bende memnun değilim ama bırakmadım izliyorum:A
aa az önce süpernatural sayfaına bekliyoruz seni demiştim @Forumdash bu ezon 5.sezondan sonra bence en iyi sezonumuz oluyor hatta @mrt-06 bu sezonu izlemelisin önceki sezonlara gerek yok irek 11.sezondan güncel takibe al çünkü tam senin istediğin gibi bir sezon yaşıyoruz ve daha nler olucak neler :Z:Z:Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Evet o kızı öpmüştü ama 1. sezonun başında da uzun saçlı oğlanla yatmıştı. :F Kesin lezbiyen diyemedik bu yüzünden. :A Niye ki? Daha çok Survivor'a döndü dizi herhalde uzayla bağlantılarını kesince sen de diziden soğudun?

Devam etseydin o mağrada neler neler olacaktı. :A

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860

aa az önce süpernatural sayfaına bekliyoruz seni demiştim @Forumdash bu ezon 5.sezondan sonra bence en iyi sezonumuz oluyor hatta @mrt-06 bu sezonu izlemelisin önceki sezonlara gerek yok irek 11.sezondan güncel takibe al çünkü tam senin istediğin gibi bir sezon yaşıyoruz ve daha nler olucak neler :Z:Z:Z

Şu yedinci bölge ilan diyorlar.Sonra bunlar neyi arıyorlardı arabayla filan beyin gitti benim :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem geçen de öyle yapayım dedim bir şey anlamadım. :( Benim yine 2. sezonun 17. bölümünden devam etmem lazım. :A