Tercih Özel & Üniversite Bilgileri

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,678
Puanı
1,061
EN ÇOK TERCİH EDILEN UNIVERSITELER !
f58ecee32f46b31a253589ec98e17111.jpg
Vay be Dokuz Eylül'e bak. :D Bi bilseler neler çektiğimizi. :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Kültüre gelen olursa beklerim gençler. :)

Özellikle İnşaat, hukukta ünlenmiş olup, yurtdışı bağlantıları ciddi şekilde kuvvetli, bekleriz. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hukuk fakultesi airport'un yanında ki değil yalnız, otelin yanında ki. :D 2 sene önce hazırlık kampüsünün yanında takılıyorlardı. :D

Adamlar sabah akşam çalışıyor valla. :D
Yok biliyorum hukuk fakültesi ayri yerde de yani orada 2 sine yakınım demek istedim. :X

Sey sorucam hazır seni yakalamışken sorayım 2 yıllık sağlık bölümleri varmı kültür de :D

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Eşit ağırlıkcilar için pdr ve hukuktan sasmayin derim.ben akdenizde sınıf og.btirdim.daha bu haziranda mezun oldum. Kpssde ben başarılı olurum diyorsanız öğretmenlik seçin. Bu arada özel eğitim bölümleri önümüzdeki 4-5yilin en gözde eşit ağırlık bölümleri olacak.ülkemizde yeni gelişen bir sektör. Tutturabiliyorsaniz hemen gidin derim

Derler ki, güneş belirdikten sonra yıldızlara bakıp yön tayin edilmez.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Eşit ağırlıkcilar için pdr ve hukuktan sasmayin derim.ben akdenizde sınıf og.btirdim.daha bu haziranda mezun oldum. Kpssde ben başarılı olurum diyorsanız öğretmenlik seçin. Bu arada özel eğitim bölümleri önümüzdeki 4-5yilin en gözde eşit ağırlık bölümleri olacak.ülkemizde yeni gelişen bir sektör. Tutturabiliyorsaniz hemen gidin derim

Derler ki, güneş belirdikten sonra yıldızlara bakıp yön tayin edilmez.
Inşallah atanırsınız ;) bende sınıf öğretmenliği istiyordum bir ara sonra vazgeçtim suan sağlık bölümleri düşünüyorum. :D